Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás NL50 FR jó spot ellenek riv CR blöffölni ?

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($49.50)
    UTG+1 ($57.15)
    MP1 ($62.40)
    MP2 ($88.80)
    rusherninja (CO) ($50)
    BTN ($30.90)
    SB ($60.60)
    BB ($20.45)

    Pre-Flop: ($0.75, 8 players) rusherninja is CO
    2 folds, MP1 raises to $1.50, 1 fold, rusherninja calls $1.50, 3 folds

    Flop: ($3.75, 2 players)
    MP1 bets $2, rusherninja calls $2

    Turn: ($7.75, 2 players)
    MP1 bets $4.50, rusherninja calls $4.50

    River: ($16.75, 2 players)
    MP1 checks, rusherninja bets $7.50, MP1 raises to $23, rusherninja folds

    Final Pot: $47.25

    MP1 wins $45.75 (net +$14.75)

    rusherninja lost $15.50

    statom : 14/12/5.0 foldtocb:65% af:3.0 cc:5-7% lehetet wtsd:26
    ellenfel : 19/15/6.2 mpr1st:24% af:5.0 cbet:74% tcbet:57%

    amikor ez a hand volt kb 120 handunk lehetet egymasrol szoval nem pont ez a stat lehetet neki de vmi hasonlo szoval sima TAG/wt abc regnek tunhettem a szemében

    kérdések:
    1. szerintetek milyen rangere tehet flop turn ill river?

    én vmi hasonlora gondolnek a helyeben :
    flop callom utan : setek(44/33)fd(sc-kal)aq ajs ,gutshot(55/22),nagyon ritkan vmi közepes pp 88-jj amivel egy utcan ip még callolom.

    turn callom utan :-közepes ppk, settel vszinu a legtöbb jatekos legkésöbb turnon emelne ip föleg h ilyen kicsi a pot(lent van 2 fd is ) sztem v ti h gondoljatok ?(<-2. kérdés)
    2.1.kérdés:turnon mennyire lehet std számára ebben a szituban egy 2nd barrel ?

    river: szoval ugy gondolom h az ö szemében nalam kb sose lesz ilyen jatek utan set , helyesen?!

    az az a legerösebb lap ami nalam riveren lehet : aq tp(ez is kérdéses h ccznek e vele a szemében) (nagyon ritkan ak esetleg T9 clubs)
    szoval éppen egy ak tpl választhatna a crt h igy nyerjen xtra valuet a 22 55 missed fd,aq/aj tptöl amivel esetleg be herocallozok (illetve ha bet/foldolok tpl akkor is majdnem annyit nyert volna mintha betelt volna)
    a jobb lapjairol nem is beszélve (setek)

    illetve valaszthatja ezt blöffkent is mivel nalam kb sose lesz egy tpnal jobb lapom a rangem nagy része missed fd ill gutshot riveren (3. kérdés szerintetek is ?)

    4. kérdés mit gondoltok vki NL 50 FRn képes lehet kevés hand alapjan ilyen movera egy AK tpl crlni valuert illetve blöffölni ?
    5. és nl100 FRn ?
    6. settel a jatekosok hany %a játszana riveren crt?
    7. ha blöffölni akarna nem inkabb 3rd barrelezne ? mar mint ez elég pofatlansag h igy még többet nyer az elégé weaknek tuno rangemtol

    köszi elöre is a válaszokat
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Szerintem nem érdemes ilyen mélységekben bele menni, szerencsére 50en még nem abból jön a profitod, hogy a reg ellen hero bluffcatchelsz, márpedig itt a call az lenne.


    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. szerintetek milyen rangere tehet flop turn ill river?
    Egyébként hogyan szól a kérdés? Az után mire tesz téged miután calloltál, vagy mielőtt még betelne, ch/r-elne?

    Flopon túl széles a te ranged, ha jó reg vagy és ismer téged, sokszor tehet floatra, TPGK, és szettre is.

    Turnon meg riveren a te lineod után leginkább arra fog tenni téged amid van.

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2.1.kérdés:turnon mennyire lehet std számára ebben a szituban egy 2nd barrel ?
    Ezt nem értem. Miért ne lenne standart. Az nem lenne std, ha 56o lenne nála és azzal 2B-ik, de mivel nem tudjuk mi van nála, ezért inkább a te és az ő postflop tendenciákat kéne nézni, eddigi mutatásokat historyt. Az, hogy valaki 2B-ik abban semmi sem lehet nem std.

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    river: szoval ugy gondolom h az ö szemében nalam kb sose lesz ilyen jatek utan set , helyesen?!
    Mivel ő elég aggro (legalább is szerintem totál feleseges 50en 19/15-t játszani -f:75 t:60 cbet- csak a saját életét nehezítí meg) ezért ő könnyen hozzá lehet szokva ahhoz, hogy akár double floatolják vagy slowplayeljenek is sokat ellene, ő valszeg az utóbbit nézi ki belőled /mint említetted ő wtabc-nek néz/, de mivel szettel ennél kövérebbet betelnél faceup lesz egy kicsit a TPGK-ed erre valóban visszajátszhat.

    Persze az is lehet, hogy fogalma sincs mit csinál és mivel a GS+nutFD nem jött le busted drawal játszik így.

    Szóval végeredményben az a konklúzió amit fent is írtam, nincs értelme ilyenbe belemenni, a játékod szerintem OK, és azzal hogy foldolsz nem hibázol.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Soha nem játszottam FR-t, de én ezt a rivert ilyen betsizzal inkább nem betelném. Valuebetnek elég thin (AJ kb az egyedüli amit versz és callolhat), ha meg busted drawt szeretnél reppelni és elérni h 2nd 3nd párokkal is blöffcatcheljen akkor viszont nagyobb bet kéne..Így, mivel azt reppeled ami van nálad, teljesen jó szitu lesz neki h blöffbe fordítsa a lapját (akár draw, akár 1pár típusú), mert legtöbbször bet/fold-on leszel. Az erős SD képes hand, a ch/r lehetősége, és amiatt h látni fogom mivel játszik így, én checkbackelném a rivert.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Soha nem játszottam FR-t, de én ezt a rivert ilyen betsizzal inkább nem betelném. Valuebetnek elég thin (AJ kb az egyedüli amit versz és callolhat), ha meg busted drawt szeretnél reppelni és elérni h 2nd 3nd párokkal is blöffcatcheljen akkor viszont nagyobb bet kéne..Így, mivel azt reppeled ami van nálad, teljesen jó szitu lesz neki h blöffbe fordítsa a lapját (akár draw, akár 1pár típusú), mert legtöbbször bet/fold-on leszel. Az erős SD képes hand, a ch/r lehetősége, és amiatt h látni fogom mivel játszik így, én checkbackelném a rivert.
    pont erre gondoltam én is.

  5. #5
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .
    Egyébként hogyan szól a kérdés? Az után mire tesz téged miután calloltál, vagy mielőtt még betelne, ch/r-elne?
    .
    -miutan calloltam szoval flop call range turn c range river bet range

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .
    Ezt nem értem. Miért ne lenne standart. Az nem lenne std, ha 56o lenne nála és azzal 2B-ik, de mivel nem tudjuk mi van nála, ezért inkább a te és az ő postflop tendenciákat kéne nézni, eddigi mutatásokat historyt. Az, hogy valaki 2B-ik abban semmi sem lehet nem std.
    .
    -Nem hiszem h volt showdownja, historynk még tuti nem volt.
    -Azért nem lehet std mert mivel nalam azok a lapok lehetnek amit fent irtam ezért tuti h nem fog sokszor sikerrel járni a 2nd barrel az meg h már 3rd barrelre készul h dobassa a gyengebb A-mot(sok reg végig lecallolna)(v h river crl dobassa/illetve h betelek e riveren vele az is elég kérdéses nem tudhatja mennyire vagyok cs ilyen szitukban) illetve nagyon ritkan lesz tényleg nalam flop utan float lap (közepes ppk) (axyn ritkabb a float FRn) föleg h neki a rangeben azért jo par A- van abban a 24%ban ill fd amivel mar tényleg std a 2nd barrel
    a rangem többi részét nem fogom eldobni turnon illetve van amivel emelek is
    szoval azért gondoltam h nem std mivel a callom egy ilyen flopon azért vmennyire eröt jelent illetve a gyengebb huzoimat se vszinu h befogom dobni turnon , ill setekkel emelek
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  6. #6
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Soha nem játszottam FR-t, de én ezt a rivert ilyen betsizzal inkább nem betelném. Valuebetnek elég thin (AJ kb az egyedüli amit versz és callolhat), ha meg busted drawt szeretnél reppelni és elérni h 2nd 3nd párokkal is blöffcatcheljen akkor viszont nagyobb bet kéne..Így, mivel azt reppeled ami van nálad, teljesen jó szitu lesz neki h blöffbe fordítsa a lapját (akár draw, akár 1pár típusú), mert legtöbbször bet/fold-on leszel. Az erős SD képes hand, a ch/r lehetősége, és amiatt h látni fogom mivel játszik így, én checkbackelném a rivert.

    -igazad van a sizel kapcsolatban nagyobb kellett volna.
    -sztem azért a rangeben van par AXs amit még verek
    - ugy éreztem h várhatok callt gyengebb laptol riveren
    -ha ch/rl dobom mert setje van esetleg 2pja ugy voltam vele
    -utolag lattam h ez egy jo spot lehetet volna neki blöffbe forditani a lapjait ha vmi nagyon erös jatekos lett volna
    -illetve ilyen szituban akval se lett volna hulyeség ezt játszania de azért az is elég erős játék lett volna
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  7. #7
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Túl nagy bajom nincs ezzel a megjátszással, egyedül a river játék kérdéses, a betsize, illetve hogy kell-e egyáltalán a bet.

  8. #8
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    szerintem nincs value a river betben
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •