Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás nl50 KK oop 3way

    Előttem a nagyvak és a open limpelő fish, co isolalt a reg aki
    vpip:20/pfr:15/3bet:8.5/ag:2.6/hd:390
    cb:57/fcb:60
    az open limpelőtől nincs leosztásom
    Érdekelne ha csak callolok akkor további utcákon, mi lenne a helyes játék.

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Markus maxi8 ($32.89)
    UTG+1 Kohy9 ($55.50)
    CO mcmuffin11 ($70.32)
    BTN speeki1989 ($50.44)
    SB cream ($49.50)
    BB Tretsch ($39.89)

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) cream is SB
    Markus maxi8 calls $0.50, 1 fold, mcmuffin11 raises to $2.50, 1 fold, cream calls $2.25, 1 fold, Markus maxi8 calls $2

    Flop: ($8, 3 players)
    cream checks, Markus maxi8 bets $0.50, mcmuffin11 raises to $6, cream raises to $16.25, Markus maxi8 folds, mcmuffin11 folds

    Final Pot: $30.75

    cream wins $29.73 (net +$10.98)

    mcmuffin11 lost $8.50
    Markus maxi8 lost $3

  2. #2
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Szerintem preflop komoly hiba, ha csak megadsz.

    Ha már így játszod, akkor a flopon is csak call, nem sokan fognak ellened tönkremenni itt JJ-vel.

  3. #3
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Idézet murphy66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem preflop komoly hiba, ha csak megadsz.

    Ha már így játszod, akkor a flopon is csak call, nem sokan fognak ellened tönkremenni itt JJ-vel.
    Azért calloltam pre, hogy bent tartsam az egyik fisht. Szerintem a reg is eléggé lightan isolal 8.5 3bet-el.
    Utoljára módosítva: Cream által: 2011. 12. 10. 11:26

  4. #4
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Így utólag végiggondolva egyértelmű a floppon csak call. Így inkább setet adok elő mint FD-t. Csak hát uálok pozición kívül játszani ráadásul úgy, hogy nem nálam van a kezdeményezés.

    Azzal az érvel elfogadható a pre call amit leírtam. Vagy mindenféleképpen emelnétek?

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ez a pre call szörnyen rossz szerintem. tök jó, hogy bent marad a fish, de KK nem az a lap, amivel oop 3way akarunk játszani.(ráadásul a nagyvakot is fishnek mondod, ergó sokszor 4way lesz) egy 3bet után is bent maradhatna, csak egy sokkal nagyobb kasszában, ahol 1szerűb lenne stackért játszani. Ráadásul éppen amiatt, hogy a reg lazán izolál, neked ez jó szitu a 3betre sok féle lappal, tehát monsterekkel is muszáj ezt meglépni.

    a flop raise-el pedig szettet adsz elő aminek nem sok értelme van. csak call és jó turnon is.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2011. 12. 10. 11:42

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    jó a pre call, (nálam elég sokat dobál 3betre, és ugye a fisht is kizárjuk a partiból, 4bet rangeje pedig nálam 0,7% elég nagy minta alapján) de ahogy írták előttem, flop is csak call valszeg, akármilyen szar is a board. ha raiseled, call-t csak 2p+tól fogsz kapni, főleg hogy egy elég nitty játékosról van szó.

    ja egyébként sokszor leadelném így játszva a flop-ot, a x/r nagyon a handünk túljátszása.
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2011. 12. 10. 11:43

  7. #7
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó a pre call, (nálam elég sokat dobál 3betre, és ugye a fisht is kizárjuk a partiból, 4bet rangeje pedig nálam 0,7% elég nagy minta alapján) de ahogy írták előttem, flop is csak call valszeg, akármilyen szar is a board. ha raiseled, call-t csak 2p+tól fogsz kapni, főleg hogy egy elég nitty játékosról van szó.

    ja egyébként sokszor leadelném így játszva a flop-ot, a x/r nagyon a handünk túljátszása.
    Én még így is 3betelném a KK-t, azért általában így is előtte leszünk, ha bekerül a zseton. Valószínűleg a hal is képes viszonylag gyakran megadni még ha 3betelünk is. Gondolom nem csak én látok limp callokat halaktól 3betre kis-közepes párokkal, KQ, AQ random lapokkal.

    A 15% pfr viszonylag szűk CO range-t sejtet, de ha tényleg sokat dobál, akkor ez remek szituáció, hogy elkezdj egy polarizált range-el 3betelni.

    A lead nekem is tetszik itt a flopon.
    Utoljára módosítva: murphy66 által: 2011. 12. 10. 13:20

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •