Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás BVB JJ NL10 6max

    Nagyvak eddigi minta alapján (ami 20 handet takar)
    38/31/25
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Esetleg preflop nem kelett volna 4betelnem?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    SB vs BB nyugodtan belehet 4bet/callolni JJ val. A 20 handes minta nem lényeg.

    Én 4betelni mindig 2.55 ig szoktam 1 ember ellen. 2.55 a 4bet/call és a 4bet/fold betem is.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #3
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SB vs BB nyugodtan belehet 4bet/callolni JJ val.
    azért nem ez a std játék nl10-en szerintem. blöff nem nagyon lesz a rangében, a többi ellen pedig legjobb esetben is flip. nl10-en pre AI JJ-val eléggé variancianövelő.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért nem ez a std játék nl10-en szerintem. blöff nem nagyon lesz a rangében, a többi ellen pedig legjobb esetben is flip. nl10-en pre AI JJ-val eléggé variancianövelő.
    Ps en sb vs bb ez mehet be szerintem. De az tény hogy bírni kell a varianciát hozzá.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Itt nem callolja be az allint akkor felesleges a 4bet JJ val. Akkor csak call a 3 bet. Én ezért veszem kisebbre a 4betet hogy többet tudjak 4betelni, és nagyobb terem legyen a foldra. De JJ-t sb vs BB nem 4bet foldolnék. Max nagyon nagy nitnek akiről tudom hogy csak AA és KK val fog 5bet allin menni.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #6
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Gondolkozz el azon mielőtt 4-betelsz, hogy mi a célod vele?!

    Valueból(van rosszabb lap ami megadja/pushol) csinálod vagy blöffből(nincs rosszabb lap ami megadja/pushol)?
    Ha az első eset áll fenn, akkor mi a kérdés!? Ha a második akkor rossz lapot választottál.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    kisrapi +11111

    És azért manapság sztem egyre nagyobb a sziklakert PS-en, én úgy gondolnám, hogy különösebb info nélkül (mert az a 20 hand az nem minta) ez ellen a 5bet push range ellen itt hátul vagy.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •