Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás nl50 sh settel érdekes riveren

    SahaR0k: 21/19, D steal 50% (parti előtt nem volt ennyi), AfQ 38% (41,36,33), flop cbet 88%, turn cbet 50% csak 168 hand, note nincs róla

    a kérdés egyszerű, mi legyen ezen a ****a riveren, ennél már csak egy lett volna jobb

    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1566070
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    arviserd1 (MP): $67.90
    anonym1717 (CO): $40.94
    SahaR0k (BTN): $53.69
    Markus2184 (SB): $51.22
    Hero (BB): $66.72
    ojojxojoj (UTG): $45.25

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 8 8
    3 folds, SahaR0k raises to $1.50, 1 fold, Hero calls $1

    Flop: ($3.25) 6 3 7 (2 players)
    Hero checks, SahaR0k bets $2.25, Hero calls $2.25

    Turn: ($7.75) 8 (2 players)
    Hero checks, SahaR0k bets $5.75, Hero raises to $16, SahaR0k calls $10.25

    River: ($39.75) T (2 players)
    Hero ???

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nehéz szitu. Nem is igazából azért, mert olyan sokszor javult itt le (910el berakja turnon nyilván, a 9xs-ek javultak le, ritkán a 99.) De mivel mi konkrétan szettet vagy sort adtunk főleg elő, ha itt betelünk szerintem overpárokkal (és fdkkel) már nem nagyon fog megadni. Nagyon ritkán kisebb szettje lesz, amivel callol viszont kérdés, hogy checkre fog e itt betelni besült fd-t, vagy erős de nálunk gyengébb lapot. A kis bet illetve a check/call talán ami jónak tűnik, attól függően, h mennyire agresszív. De elég sok sört ittam ma, szal lehet hülyeségeket írok

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    pre 3betelem szerintem - nem látok foto3bet statot -

    flop ch call nem tetszik. <- ilyenek miatt szeretek mostanában inkább 3betelni.
    ilyen statok mellett oop peelelni kb sosem fogsz tudni.

  4. #4
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    River allin.
    Kinnvan 2 busted fd, amiket soha nem fog blöffölni, te viszont a turn c/r-el azt is adhatsz elő simán. Overpárokkal nem betel, viszont megad, setekkel se biztos, hogy hívna.
    You 're an apple

  5. #5
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    River allin.
    Kinnvan 2 busted fd, amiket soha nem fog blöffölni,
    ezt kifejtenéd? egyébként én is ezt játszanám, amennyiben gondolkodó playa, tegyen polarizált range-re.
    egyébként ebből az is következik, hogy a ch/call-t teljesen hibás játéknak tartod, mivel legtöbbször tényleg 9-essel tolja majd be?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #6
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre 3betelem szerintem - nem látok foto3bet statot -

    flop ch call nem tetszik. <- ilyenek miatt szeretek mostanában inkább 3betelni.
    ilyen statok mellett oop peelelni kb sosem fogsz tudni.
    ez még nagyon az elején történt asszem, akkor még alacsony volt a stealje, ezért nem akartam 3betelni, és blöffbe fordítani a lapom

    flop azért ch/c, mert mindennel cbetel, így biztos nyerek legalább egy betet tőle, valszeg egyébként turn is ch/c lett volna ha nem esik a set.

    egyébként azért döntöttem ch/c mellett flopon, mert ha ezt meghívja, akkor nem sok turnon fog mögémcheckelni, úgyhogy ha beesik a tuti, akkor is jó leszek

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    River allin.
    Kinnvan 2 busted fd, amiket soha nem fog blöffölni, te viszont a turn c/r-el azt is adhatsz elő simán. Overpárokkal nem betel, viszont megad, setekkel se biztos, hogy hívna.
    fd-kkel igazad van, viszont OP szerintem itt nem lesz nála, és még ha az is lenne river betre hajítaná. settel szerintem berámolta volna turnon. úgyhogy túl sok rosszabb lapot nem tudok a kezébe amivel callolhatna egy pusht.

  8. #8
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    . úgyhogy túl sok rosszabb lapot nem tudok a kezébe amivel callolhatna egy pusht.
    És jobbat?
    You 're an apple

  9. #9
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt kifejtenéd? egyébként én is ezt játszanám, amennyiben gondolkodó playa, tegyen polarizált range-re.
    egyébként ebből az is következik, hogy a ch/call-t teljesen hibás játéknak tartod, mivel legtöbbször tényleg 9-essel tolja majd be?
    Fd-val biztos, hogy betenné, vagy dobná turnon és NL50 regek többsége amúgy sem arról híres hogy herobluffoket csinálnának, meg több szinten gondolkoznának. Félnek a river játéktól, meg nem látják a lépéseik következményét. Attól félne, hogy a busted drawk miatt c/con vagy.

    Ch/cnak azért nincs értelme, mert az összes létező lapot mögé fogja checkelni, amivel valuet megadhatna.
    Utoljára módosítva: Epiman által: 2011. 12. 20. 11:57
    You 're an apple

  10. #10
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fd-val biztos, hogy betenné, vagy dobná turnon és NL50 regek többsége amúgy sem arról híres hogy herobluffoket csinálnának, meg több szinten gondolkoznának. Félnek a river játéktól, meg nem látják a lépéseik következményét. Attól félne, hogy a busted drawk miatt c/con vagy.

    Ch/cnak azért nincs értelme, mert az összes létező lapot mögé fogja checkelni, amivel valuet megadhatna.
    köszi!
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •