Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen

Téma: Kések

  1. #1
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás Kések

    Gondoltam ha már van Karóra téma is, akkor ez is elfér. Én úgy gondolom egy jó kés is lehet egyszerre elegáns, praktikus és gondolom férfiként nem én vagyok itt az egyetlen aki szereti az ilyesmit. Ide jöhet mindenféle késekkel kapcsolatos információ
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 12. 23. 00:05
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #2
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Holnap kapom kézhez ezt a kést:

    http://bikesport.bg/data/kimo_images...10811_copy.jpg

    Tulajdonképpen ez lesz az első komolyabb késem, magamat lepem meg vele karácsonyra

    Elég hosszasan nézelődtem, de végül is arra jutottam, hogy nekem ez lenne a legjobb választás. Mivel elég gyakran utazom, ezen vannak praktikus funkciók, mint pl. a dugóhúzó vagy az üvegnyitó. Már többször kerültem kellemetlen helyzetbe az utóbbi időben, amikor idegen helyen voltam akár több napig, és nem volt egy normális késem vagy nyitóm. Ez tulajdonképpen egy svájci katonai kés, kifejezetten strapabíró, és egy barátom is ezt használja egy ideje, nála is nagyon bevált.

    Victorinox Forester One hand


    A márkát egy hozzáértőnek nem kell bemutatni, a minősége kifogástalan, leginkább a markolat tetszik, ami gumírozott így nem csúszik. Illetve nálam még kritérium volt az is, hogy egy kézzel lehessen nyitni a pengét, mivel sokszor adódhat olyan szitu, amikor ez hasznos lehet (pl. ha tartasz valamit és közben kell vágni, stb.)

    Toknak pedig ilyet szeretnék:

    http://www.acelfullank.hu/sites/acel...s/4_0523_3.jpg

    Ez övre fűzhető így rejtve lehet hordani, nem húzza a zsebet, stb. Plusz ez a fekete bőr még jól is néz ki szerintem.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 12. 23. 08:51
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Én a bicskákat nem szeretem, inkább tőr, abból viszont csak solingen!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a bicskákat nem szeretem, inkább tőr, abból viszont csak solingen!
    Nekem is tetszenek a tőrök, nagyon sok kés tetszik, de praktikusság volt nálam a fő szempont, így nekem egy svájci bicska a legjobb

    Ha mondjuk a harmadik komolyabb késemet venném, akkor én is elgondolkoznék egy jobb tőrön pl. Egyébként a Solingen szakács és hentesipari késekben is nagyon ott van! Csak bírjuk megfizetni a 40 ezres késeiket
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is tetszenek a tőrök, nagyon sok kés tetszik, de praktikusság volt nálam a fő szempont, így nekem egy svájci bicska a legjobb

    Ha mondjuk a harmadik komolyabb késemet venném, akkor én is elgondolkoznék egy jobb tőrön pl. Egyébként a Solingen szakács és hentesipari késekben is nagyon ott van! Csak bírjuk megfizetni a 40 ezres késeiket
    Annyira nem vagyok jártas a dologban, csak azt tudom, hogy van egy 30 éves solingen késem, előttem egy olyan vadászé volt, aki rendszeresen használta, és a kopáson kívül semmi baja. Szóval pöpec darab!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Lelkes újonc Rockygianny avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Én szeretek időben érkezni.

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    Legyen ez most a hosszú kések éjszakája.

  8. #8
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam ha már van Karóra téma is, akkor ez is elfér. Én úgy gondolom egy jó kés is lehet egyszerre elegáns, praktikus és gondolom férfiként nem én vagyok itt az egyetlen aki szereti az ilyesmit. Ide jöhet mindenféle késekkel kapcsolatos információ
    Az órák mellett még a késekért tudok nagyon rajongani! Van egy Muela Sioux vadásztőröm, ami gyönyörű darab, pengéje X55CrMo14 jelzésű acél, nyele pedig olíva fából készült. Hozzám illő bicskát keresek már jó ideje, de még nem találtam meg az igazit.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  9. #9
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Én a gyorsan nyitható, vastag pengével rendelkező, könnyű, városi viseletben hiszek. Onnan meg mind1.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  10. #10
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a gyorsan nyitható, vastag pengével rendelkező, könnyű, városi viseletben hiszek. Onnan meg mind1.
    Csak ne a hátában viselje az ember!
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •