Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás Fizetős oldal

    Néhány hete,mindkét fontos e-mail címemre kaptam 1levelet.Az egész németül volt,nagy nehezen lefordítottam,és a lényeg a következő volt:
    Állítólag regisztráltam egy német program-letöltős oldalra,és ott elfogadtam a szerződésüket,amiben benne volt,hogy éves díjjat kell fizetnem.
    A levélben amit küldtek benne volt a lakcímem,nevem.96 eurot követeltek
    Az oldalukon sosem jártam!
    Utánanéztem,hogy mi ez,egy hírportálon találtam is róla cikkeket,amiben azt írják nem kell velük foglalkozni,mert így verik át az embereket,ingyenes programokat hirdetnek aztán meg próbálnak pénzt behajtani.Sokan fizetnek is nekik.Hát én nem fogok...
    Ma így karácsonyi ebéd után megint jött tőlük egy mail."Utolsó figyelmeztetés"-szerűen hangzik és már 102 eurót követelnek.
    Engem az aggaszt,hogy tényleg nem jártam az oldalukon,és ők mégis tudják az adataimat.
    Egyébként ilyen egyáltalán lehetséges,hogy regisztrálsz valahova,aztán utólag pénzt követelnek a szolgáltatásaikért?

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Csak valami hülye spam, ne aggódj, nem kell befizetned semmit.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder bacardi2268 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    827

    Alapbeállítás

    ne foglalkozz velük, rengeteg ilyen van, lesz
    tedd be spamba és kész, nekem telefonos ügyletem volt hasonló, de lebuktak
    diablo:- nah megyek csajomhoz
    én: - jó kikapcsolódást
    diablo: - megyek tolok egy all-in-t
    ------------------------------------------------------------ -----------
    - A jó stratégia olyan mint a fing. Tartjuk amíg bírjuk -
    ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  4. #4
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néhány hete,mindkét fontos e-mail címemre kaptam 1levelet.Az egész németül volt,nagy nehezen lefordítottam,és a lényeg a következő volt:
    Állítólag regisztráltam egy német program-letöltős oldalra,és ott elfogadtam a szerződésüket,amiben benne volt,hogy éves díjjat kell fizetnem.
    A levélben amit küldtek benne volt a lakcímem,nevem.96 eurot követeltek
    Az oldalukon sosem jártam!
    Utánanéztem,hogy mi ez,egy hírportálon találtam is róla cikkeket,amiben azt írják nem kell velük foglalkozni,mert így verik át az embereket,ingyenes programokat hirdetnek aztán meg próbálnak pénzt behajtani.Sokan fizetnek is nekik.Hát én nem fogok...
    Ma így karácsonyi ebéd után megint jött tőlük egy mail."Utolsó figyelmeztetés"-szerűen hangzik és már 102 eurót követelnek.
    Engem az aggaszt,hogy tényleg nem jártam az oldalukon,és ők mégis tudják az adataimat.
    Egyébként ilyen egyáltalán lehetséges,hogy regisztrálsz valahova,aztán utólag pénzt követelnek a szolgáltatásaikért?
    Ilyen formában ez nem lehetséges. Én is követelhetek tőled bármit de a jogalapom nincs meg hozzá.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    nem kell vele foglalkozni.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Semmiképpen nem fizetnék,csak idegesítő azért....végülis visszaélnek az adataimmal.
    Kösz a válaszokat!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •