Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás daPEPEhu's CG ToPIkk

    Sziasztok!

    Nagyobb változtatásra adtam a fejem..váltok MTT/SNG-ről cg-re, remélem sikeresen.
    A játékot csak jövőre tervezem elkezdeni, persze ha ezt a kormány is engedi..addig is olvasgatom a stratégiai cikkeket, nézek pár alacsony limites videót és végig rágom az akadémiás cg-s topicokat, szóval lesz elég teendőm..
    Lenne pár kérdésem így elsőnek:
    -Melyik terembe érdemes játszani micro-téten?Miért?(persze a fő cél a nagyobb profit,rakeback,rakeracek..)
    -Mit raktok ki HUD-ba?CG 6-max NLH!
    -Ha minden igaz NL5/4-n fogom kezdeni, mit ajánlotok ti a tanuláshoz?Oktatóoldalak, videók stb..

    S persze várok minden egyéb hasznos jó ötletet!Kellemes Ünnepeket!
    GL&HF!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #3
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    A kettő ( három ) ég és föld nem lesz egyszerű de hajrá Először szerintem Ryan Fee aztán mehetnek a videók. Ha meg van a rollod akkor pedig kezd inkább NL10 -en.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #4
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kettő ( három ) ég és föld nem lesz egyszerű de hajrá Először szerintem Ryan Fee aztán mehetnek a videók. Ha meg van a rollod akkor pedig kezd inkább NL10 -en.
    Igen én is tudom, hogy nem lesz könnyű a váltás, de úgy érzem itt az ideje..
    Ryan Fee-t tanulmányozom éppen..ty

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •