Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás HM2 aktivációs probléma

    Sziasztok!
    A HM 2 triál verziójából még volt 4-5 napom, mikor úgy határoztam, hogy megveszem a 60$-os verziót. Létrehoztam a hm accountot, és értelemszerűen kitöltöttem a szükséges mezőket, de az aktiválás során hibaüzenettel szembesülök:
    "There were errors during activation. You can retry activating online or go back and try another method. If problem persist please contact costumer service"

    Részletek alatt: " Couldnt activate license at server. No more activation allowed. You must first deactivate the software from theoriginal machinebefore attemptingto activate again"

    Lehetséges h uninstallolnom kell a triált?
    Esetleg másnak is volt ilyen problémája? Ha igen, mi a megoldás?


    Uninstalláltam, majd újra letöltöttem, de ezúttal egy teljesen más külsejű dolog jött le.. Van egy license kódom, de az gondolom nem ugyanaz, mint a serial, ami kéne az érvényesítéshez, hisz a serial jóval több karaktar, ahogy elnézem a kitöltendő mezőt.. A HM accomon kellene valamit ügyködnöm, hogy megkapjam a serialt?
    Előre is köszi a segítséget!
    Utoljára módosítva: Bajzi által: 2011. 12. 29. 13:22

  2. #2
    Lelkes újonc jamie avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    HM1 fel van telepítve? Mert amikor a 2-höz próbáltam activálni a kiegészítő programokat, hasonló hibaüzenetet adott, és a HM1-ben elvégzett Clear license code oldotta meg a problémát. Ha ez a helyzet, ártani nálad sem árthat, amúgy sajnos passz

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •