Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás Könöyrgöm valaki segítsen, mert kissé kétségbe vagyok esve!

    Sziasztok!
    Igen, tudom, nyitottam már erről egy topikot, és ott kellene türelmesen várnom a választ, de mostanra talán már jobban átlátom a helyzetet, így itt árnyaltabban le tudom írni a problémát.

    Szóval vagy 10 napja letöltöttem a hm2 15 napos trialját ( ami vegülis sztem a hm1 volt), majd ma kicsengettem a 60 dollárt a small stakes verzióért. Kaptam is egy 3-5-5-4-4 karakterből álló kódot, meg létrehoztam egy hm accountot, aminek a neve az emailcimem. A program nem fogadta el a kódot, így arra jutottam, hogy ha újratelepítem, akkor talán több sikerrel járok. Letöltöttem egy újabb verziót, ami már küllemre egészen más, az ikonja is egy nagy 2-es, szal végül is ez lehet a hm2. Ehhez persze egy 3-6-5-5-5-5-3 karakterű kód kellene.
    Utánaolvastam a dolgoknak, és arra jutottam, hogy elviekben a hm accomra bejelentkezve, feltöltve a hm1 serialt ingyen upgradelhetem a terméket hm2-re serialostól. Az írottak alapján ezen lehetőség ki kéne szúrja a szememet valahol a képernyő tetején, de nekem az elmúlt órá(k)ban ez nem jött össze.
    Legyetek szívesek segíteni!
    Előre is köszönöm.

    Valamelyest előrébb vagyok.
    Megvan, hogy hol lehet upgradelni, de ott azt írják pirossal, hogy ha HM1-et HM 2-re szeretnék, akkor azt nem ott tegyem meg, hanem a hm2 oldalán a szimpla vásárlással. Követtem az utasításokat, de nem találkoztam upgrade lehetőséggel, egészen az újravásárlás kapujáig, amit persze nem fogok megtenni.
    Utoljára módosítva: Bajzi által: 2011. 12. 29. 16:13

  2. #2
    Tag Dreedle avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Megpróbálok segíteni de nem igérek semmit.
    Először is lépj be a hm accodba tölts fel a serialt ha még nem tetted volna.
    Keress olyat az oldalon, hogy: "HM2 Upgrade Total Discount $" (ezt a my account főoldalon kell keresni) vagy "HM2 Discount" ez meg az oldal tetején.
    Ha ilyet nem találsz akkor nem tudod ingyen upgradelni hm2-re.
    Nézd meg majd írj és folytatom. (mert közben pizzát sütök)

  3. #3
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Dreedle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megpróbálok segíteni de nem igérek semmit.
    Először is lépj be a hm accodba tölts fel a serialt ha még nem tetted volna.
    Keress olyat az oldalon, hogy: "HM2 Upgrade Total Discount $" (ezt a my account főoldalon kell keresni) vagy "HM2 Discount" ez meg az oldal tetején.
    Ha ilyet nem találsz akkor nem tudod ingyen upgradelni hm2-re.
    Nézd meg majd írj és folytatom. (mert közben pizzát sütök)
    elvileg nemcsak azok tudják ingyenesen upgradelni akik még a hm2 kijötte előtt rendelkeztek licence-el? tehát arra értem, hogy kolléga most vettem meg a hm1 licence-t, mikor már volt hm2 is, nem pedig akkor mikor a hm2 még nem jelent meg

  4. #4
    Tag Dreedle avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Igen ez nekem is furcsa, azt hittem már nem is lehet hm1-et venni. (legalábbis a hm oldalán én nem látom, hogy hol lehetne).

    Bajzi hol vetted meg most a hm1-et?
    Utoljára módosítva: Dreedle által: 2011. 12. 29. 17:15

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Köszönöm, h megpróbálsz segíteni.
    Az általad említett 2 felirat közül egyiket sem látom a my account oldalon.
    A license kódot már számtalanszor feltöltöttem, , így aztán ki is írja ezt:

    Please fill out the form below to upload a license code. Note, before you do this, please check the 'LICENSE KEYS' section of your my account page before uploading your code. If it already exists in that section, there is no need to upload it again. If you have any questions or concerns, please contact
    sales@holdemmanager.com


    This License Code is already uploaded.


    Mondjuk ez a "LICENSE KEYS" sections nekem nem is létezik, asszem ennek a transactions alatt kéne lennie, ahogy elnéztem a troubleshootigokat a témában.

    Igazából a bizonytalanság a legaggasztóbb, hogy mit is kaptam akkor most én a 60 $-ért.

    Erről a linkről vettem meg: Holdem Manager 2


    edit:
    onnan gondolom, h 1-et vettem, hogy a serial kevés karakteres, a 2-höz jóval hosszabb serial kell a szövegmező alapján.

    amúgy a serialt emailben kellett volna kapnom? mert ott nem kaptam, hanem mikor elindítottam a hm-et (az 1-et, mert annak volt fenn a triálja) akkor egy cannot activate hibaüzenet mellett kiírta, h amúgy itt a serialom (a rövid)
    Utoljára módosítva: Bajzi által: 2011. 12. 29. 17:21

  6. #6
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy a serialt emailben kellett volna kapnom? mert ott nem kaptam, hanem mikor elindítottam a hm-et (az 1-et, mert annak volt fenn a triálja) akkor egy cannot activate hibaüzenet mellett kiírta, h amúgy itt a serialom (a rövid)
    én úgy tudom emailbe kapod a serialt

  7. #7
    Tag Dreedle avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Ez egyre bonyolultabb.
    Elméletileg ha a hm oldaláról vetted akkor nagy baj nem lehet.
    Az a bajom, hogy nekem nincs meg a hm2 mert még nem upgradeltem ezért fogalmam sincs milyen serial kell hozzá. Nekem a hm1 seriallom így nézki: PRO-Q44BG-H321T-KHMB-6ESY (természetesen ez nem az enyém)

    Amúgy valószínűleg emailben kellet volna kapnod. (bár ezt sem tudhatod biztosra mivel én kijátszottam a hm-et, nem megvettem). nézd at az emaileket köztük a spameket is, lehet hogy ott van.
    Különben is a hm honnan tudná hogy te milyen kódot kaptál?

    Amúgy a my account oldalon a Transactions fölött kell lennie a License Keys menünek.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
    Regisztráltam a hm forumára, és úgy látom általános riadalmat szokott okozni a serial késői megküldése. Olyat is olvastam épp, h 2 hetet várt rá az egyik illető.
    Minden esetre ez biztató.És bocsánat, hogy esetleg zagyva olvasnivalóval fárasztottalak benneteket, ez a kétségbeesésemnek tudható be.
    Elvégre aki nl2-t játszik, annak a 60 dollár nem kevés hand

  9. #9
    Tag Dreedle avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Semmi gond.
    Remélem mihamarabb meg megkapod a serialt és minden rendben lesz.
    Eladó Hold'em Manager 2, érdeklődni pm-ben

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •