Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás Élő sng kacsákkal.

    Minden héten összeszoktunk ülni pókerezni,ismerősökkel,idegenek,6-9-en szoktunk összejönni általában én osztok zsetont és ps vakemelkedést szoktuk használni.
    Annyi eltéréssel, hogy 5-10 el kezdünk és 1500 zseton ugye.
    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy lenne érdemes zsetont osztani a minél nagyobb edge elérése érdekében?
    Mindegyik minden körbe limpel, össze-vissza megadnak mindent, tehát a mezőny olyan mint egy 1$-os online sng-n kb.
    Azért szoktam ennyi zsetont osztani,mert így viszonylag hamar elfogynak szépen ki is tudom ülni a kellő pillanatokat, a végén pedig 1-2 duplával már pénzbe is érek.
    Érdemes lenne deepebb módon osztani, vagy bármi véleményt meghallgatnék ezzel kapcsolatban.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  2. #2
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden héten összeszoktunk ülni pókerezni,ismerősökkel,idegenek,6-9-en szoktunk összejönni általában én osztok zsetont és ps vakemelkedést szoktuk használni.
    Annyi eltéréssel, hogy 5-10 el kezdünk és 1500 zseton ugye.
    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy lenne érdemes zsetont osztani a minél nagyobb edge elérése érdekében?
    Mindegyik minden körbe limpel, össze-vissza megadnak mindent, tehát a mezőny olyan mint egy 1$-os online sng-n kb.
    Azért szoktam ennyi zsetont osztani,mert így viszonylag hamar elfogynak szépen ki is tudom ülni a kellő pillanatokat, a végén pedig 1-2 duplával már pénzbe is érek.
    Érdemes lenne deepebb módon osztani, vagy bármi véleményt meghallgatnék ezzel kapcsolatban.
    Haverokat nem húzunk le, de ha már így van, akkor persze, depebben kellene intézni, mert annál nagyobb a játéktered!
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haverokat nem húzunk le, de ha már így van, akkor persze, depebben kellene intézni, mert annál nagyobb a játéktered!
    Kártyában nincs haverság, ha nem akar bukni ne üljön le !!!!!!!!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Nem írtam, hogy haverok lennének
    Pókerben amúgy sincs barátság.
    De ha minél deep-ebb akkor sose fogynak el és mindig visszajönnek..?
    Akkor osszak 3kt?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •