Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree1Likes

Téma: tRomf29 kessgém topikja

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás tRomf29 kessgém topikja

    Tisztelt fórumozók!

    Egy pár mondatot ejtenék magamról első bejegyzésemben, aztán a későbbiekben terveim
    szerint többnyire számomra kérdéses leoztásokat postolok, melyekkel kapcsolatban
    szívesen látnám az építő jellegű kritikákat!

    Kezdeteket egy mondatban kifejteném, mivel tudom, hogy senkit nem érdekel igazán a
    kezdő halak mákolása, viszont néhány kezdeti siker lett az oka, hogy úgy éreztem ha
    egy kis energiát fektetek a dologba, akár fizetés kiegészítés is lehet ez a hobbi.

    Körülbelül másfél éve regisztráltam a Poker Akadémiára, azóta rendszeres olvasója
    vagyok az oldalnak és egy itteni cikknek köszönhetem az nl2-es kessgém pályafutásom
    sikeresnek mondható kezdetét,aminek a lényege tömören, hogy jó lapokkal játszani,
    rosszakat dobni! Ezúton is köszönet "Want2push"-nak!

    Mikro ttes tmutat - no limit holdem pker

    Tehát, mint az kiderült, főleg kessgémezek. A Pokerstarson játszom "t(R)omf29" néven,
    jelenleg nl5-n. Letoltam majd' 2millió handet leginkább nl2-n és még mindig nagyon
    sokszor előjön a régi playmoney-s callolgatós beidegződés, illetve talán a legnagyobb
    problémám, hogy sok esetben megnézzem, hogy tényleg igazam van-e abban, milyen lap
    van az ellennél.
    Fő hibámként említeném még, a nem szetesedett kézbepárok- (akár monsterek esetén is),
    illetve TPTK típusú lapok megjátszását attól tartva,h leszeteltek vagy két párral
    lejavultak.
    Az említett gyenge játék eredményezi az alacsony bb/100-at, amit a szükséges profit
    elérése céljából nagyobb handszám lejátszásával kompenzáltam.

    Aktív fórumtagásom legfőbb okának ezen hibák kijavításának szándékát tekintem.

    Jövőbeni céljaim közé tartozik egy stabil-, a fent említett hibáktól mentes játék nl5-n,
    illetve hosszabb távon nl10-en, majd nl25-ön stabil nyerő játékossá válni.

    Mindösszesen a pókerrel való célom a szabadidőm hasznosan és szórakoztatóan való
    eltöltésén túl, egy stabilnak nevezhető fizetéskiegészítés kialakítása.



    Köszönöm, hogy elolvastad, BÚÉK mindenkinek!

    t(R)omf29

  2. #2
    Fanatikus tag geri190 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    378

    Alapbeállítás

    GG nice graph az hittem ez a 2 millió hand csak "vicc" de tényleg annyi:O, csak így tovább!!! Ennyi lejátszott handel a hátad mögött nyugodtan felmehetnél nl10-re is. GL & BÚÉK!

  3. #3
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Szép graf meg minden..de volt-e értelme ennyit letolni?Szvsz inkább játssz kevesebb asztalon minőségibb játékot, mert azért tényleg kevés bb/100-at hoztál, ilyen kis téten a játékod fejlesztésére kell jobban figyelni, hogy feljebb ugorhass a limitről, mint játszani 1x,2x asztalon robotpilóta üzemmódban..GL&HF

  4. #4
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép graf meg minden..de volt-e értelme ennyit letolni?Szvsz inkább játssz kevesebb asztalon minőségibb játékot, mert azért tényleg kevés bb/100-at hoztál, ilyen kis téten a játékod fejlesztésére kell jobban figyelni, hogy feljebb ugorhass a limitről, mint játszani 1x,2x asztalon robotpilóta üzemmódban..GL&HF
    Mindjárt jön Ticci és elmondja hogy a pókert órabérben játsszák, nem bb/100-ban. (Persze NL2-es órabér már más kérdés)
    Mama azt mondta: varázsló az, aki varázsolni tud!

  5. #5
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindjárt jön Ticci és elmondja hogy a pókert órabérben játsszák, nem bb/100-ban. (Persze NL2-es órabér már más kérdés)
    Ez igaz, de a lényegként azt akartam mondani, hogy szerintem sokkal jövedelmezőbb, ha inkább a játékunkra figyelünk kevesebb asztalon, hogy feljebb tudjunk lépni a létrán..nehogy már nl2-n vagy nl5-n grindeljünk ennyit, mikor magasabb limiten "könnyebben" össze lehet szedni ennyit..Lehet, hogy nl 25-n/50-n annyit keresett volna 1 hónapban, mint nl2-n 1 millió hand alatt..van különbség, de ezt mindenki maga tudja mit akar játszani..

  6. #6
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, de a lényegként azt akartam mondani, hogy szerintem sokkal jövedelmezőbb, ha inkább a játékunkra figyelünk kevesebb asztalon, hogy feljebb tudjunk lépni a létrán..nehogy már nl2-n vagy nl5-n grindeljünk ennyit, mikor magasabb limiten "könnyebben" össze lehet szedni ennyit..Lehet, hogy nl 25-n/50-n annyit keresett volna 1 hónapban, mint nl2-n 1 millió hand alatt..van különbség, de ezt mindenki maga tudja mit akar játszani..
    Értem én, nem kell magyarázni, azért van ott a zárójeles megjegyzés.
    Mama azt mondta: varázsló az, aki varázsolni tud!

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    geri190: Köszönöm szépen! Ahogy a bemutatkozómban is említettem, céljaim között szerepel a magasabb tétre való fellépés! Ahogy a PTR is mutatja volt már némi próbálkozás, viszont soxor nem igen tudtam, hol állok a partiban!

    daPEPEhu: Teljes mértékben igazad van, ez is volt a célja annak, hogy elindítottam a topikomat.

    Morzdomigron: A bb/100-at azért említettem, mert az azért mutatja, hogy igaz, hogy nyerő voltam az adott limiten, viszont voltak gondjaim a játékommal.

  8. #8
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Sok sikert! Postolj sok handet, szvsz abból lehet a legtöbbet tanulni.. GL

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    a grafikont csak én nem találom?

    GL!

  10. #10
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    keress rá a nevére ptr-en

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •