Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás KK 3bet, cbet, barrel, river A

    A kérdés, hogy a riveren mi a jó játék?

    Stacks:
    UTG ($30)
    CO ($47.69) - a leosztás pillanatában nulla hand, utólag 47/20-at játszott 167 hand alatt
    BTN ($27.45)
    ÉN (SB) ($31.12)
    BB ($28.85)

    Pre-Flop: ($0.45, 5 players) ÉN is SB
    1 fold, CO raises to $0.90, 1 fold, ÉN raises to $3, 1 fold, CO calls $2.10

    Flop: ($6.30, 2 players)
    ÉN bets $4.05, CO calls $4.05

    Turn: ($14.40, 2 players)
    ÉN bets $7.50, CO calls $7.50

    River: ($29.40, 2 players)

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Én valószínüleg ezt a rivert tudnám ch/foldolni, de a betsize-od nem nagyon tetszik...

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    ismeretlen ellen nehéz jó döntést hozni. szerintem betolnám riveren value-ért, Jx, QQ ellen. reálisan csak az AJ ver. meg esetleg a setek, ha bennragadt preflop mid pp-vel.
    bár nem is tudom, lehet, hogy túl thin és jobb a c/f, mivel rosszabbat nem vbetel és kb mindig lesz nála sd value, amikkel örül a mutatásnak.
    szóval annyi biztos, hogy a c/c nem jó
    Utoljára módosítva: crazy3317 által: 2012. 01. 04. 21:39
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Én alapvetően nagyobbat betelnék főleg turnön, mert ott még lehetünk elöl, szerintem a fél pot még egy 3bet partiban is kevés lesz itt főleg egy loose fish ellen. A river ultra scarry lap miatt viszont nem erőltetném tovább a játékot, nálam ch/f.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Aki itt c/f-olna, az milyen értelmes ászt tenne villain kezébe? 3bet potban airrel (pl ász magas) kb. sosem fog két utcán át floatolni, tehát a river ha scarry is attól még blank. Oké, AJ odaért.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én alapvetően nagyobbat betelnék főleg turnön, mert ott még lehetünk elöl, szerintem a fél pot még egy 3bet partiban is kevés lesz itt főleg egy loose fish ellen. A river ultra scarry lap miatt viszont nem erőltetném tovább a játékot, nálam ch/f.
    Ismeretlen ellen (valószínüleg fish) nálam a KK 3b potban 2 utcán megy be, nem 3...

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Dolné Saliby
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    turn kb. 10 $-os bet, és úgy a river már easy shove. Ahogy többen is mondták AJ az egyetlen egy Ax ami lehet nála.

  8. #8
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Tieru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki itt c/f-olna, az milyen értelmes ászt tenne villain kezébe? 3bet potban airrel (pl ász magas) kb. sosem fog két utcán át floatolni, tehát a river ha scarry is attól még blank. Oké, AJ odaért.
    nekem is az jutott eszembe, hogy nem nagyon segíthetett neki az A, az AJ-t leszámítva, viszont, lehet, hogy ő nem gondol abba bele itt, hogy sokszor rajtunk sem segít, csak tovább blöfföljük, mert overcard. tehát ha ő csak annyit lát, hogy "jaj jött egy A és ai ment villain", akkor eldobja a gyengébb lapjait, a slowplayelt monsterekbe+AJ-be pedig beletoljuk a stackünket.
    magyarul az a kérdés, hogy eldobja-e itt a Jx-eket, ha igen, akkor c/f; ha nem, akkor shove. persze ezt ismeretlen ellen nem nagyon tudjuk megmondani, szóval nehéz.
    talán nl30-on jobb a c/f, mert sokszor nem mernek herozni, mert jött egy A és azért ritkán látnak itt 3 utca blöfföt.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #9
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    A river-en elsőre ch/fold-ra szavaztam volna egy ismeretlen ellen, de most, hogy jobban átgondoltam a dolgot, már a bet-et tartom a legjobb megoldásnak. Meglátásom szerint van még ebben érték, ha nem is túl vastagon. Amennyiben deep stack lenne a parti, úgy bet/fold, így azonban be kell tolni a maradékot, mert megadhat gyengébbel.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Ugyan így gondolom én is. Be kell tolni a maradékot majd lehet noteolni.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •