Oldal: 1 / 30 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (292) összesen
Like Tree1Likes

Téma: dodibacsi 180fős prop bet

  1. #1
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás dodibacsi 180fős prop bet

    Sziasztok,

    Gondoltam csinálok egy kisebb összegű prop betet motiváció gyanánt (és persze, mert nagyobb összegűt nem engedhetek meg magamnak jelenleg)

    2500 db $2.5-os 180fős sng-t próbálok meg lejátszani 10 nap alatt legalább $1000 profittal 2012. január 8.-tól 2012.január 18-ig.

    Mindössze $500-ban szeretnék fogadni 1:1.5 oddssal ($500 teszek fel a ti $750-rotokkal szemben).

    Nem túl nagy összeg, különösen a korábbi akadémiás arcok prop betjeihez képest, de mókának mindenképp megfelel azt hiszem. Azért néhány szabályt nem árt, ha írok.

    *A fogadásba kizárólag a PokerStars $2.5-os 180 fős sng-ói számítanak bele.
    *A fogadás minimum tétje $30 (az egyszerűség kedvéért az 1.5-el való oszthatóság miatt).
    *Ha a PS szerverek leállnak session közben, akkor a leállás időtartamával kitolódik a fogadás időpontjának vége (Előre jelzett Server Restart nem számít bele).
    *Ha a magyarországi jogi helyzet miatt nem tudok játszani, akkor a fogadás érvényét veszti, ebben az esetben a fogadó felek visszakapják pénzüket.
    *A fogadás időtartama: 2012.01.08 00:01 - 2012.01.17 23:59 (CET)
    *A fogadást akkor nyerem meg, ha legalább 2500 db $2.5-os 180fős sng-t lejátszottam, és legalább $1000 a profitom (nem elég csak elérni a játék során az $1000 profitot). Ha 2500 db játék után nincs meg az $1000 profit, természetesen tovább játszhatok a fogadás időpontjának végéig.
    *Nézvén, hogy a sharkscope nagyon-nagy pontossággal trackeli a Freezout sng-ket, ez alapján fogom az eredményeket követni. Amennyiben ez nem lesz lehetséges valamilyen oknál fogva, akkor lekérem a PokerStarstól a Playing History Auditot, és az alapján számoljuk a végeredményt.
    *A fogadást kizárólag közeli hozzátartozó halála/súlyos balesete esetén adhatom fel (nem szeretek ilyet beleírni, de sajnos bármi megtörténhet).
    *Fogadni 2012.01.07 20:00-ig lehet**

    **Ez nem gond részemről, ha változik, annak függvényében, hogy ki tudja elvállalni a pénztáros szerepét:

    A fogadás összegének kezelését nem tudom, hogy ki fogja elvállalni (Zoli szokta ezeket vállalni, csak nem tudom mennyi dolga van). Ha van valaki a közösségben, akiben kölcsönösen megbízunk és szívesen vállalja az összegek kezelését, akkor minden oké. (Teljesség igénye nélkül akikre én gondoltam: Zoli, Bigacsiga,Zsipali, Atish). Plusz egy bíró sem ártana, ha valami kétes probléma merül fel.


    Tudom, hogy elég későn találtam ki ezt a dolgot, de remélem nem lesz ezzel semmi probléma, nézvén, hogy nem többezer dolláros fogadásról van szó.

    Annyit azért még hozzátennék a dologhoz, hogy talán egy hónap volt eddig pályafutásom során, mikor 2500 sng-t sikerült lejátszani (igen, ahhoz is egy egész hónap kellett).

    Nem tudom mit hagytam ki, ha bármi kérdés, javaslat van, akkor írjátok meg, aztán reagálok rá, ha felkeltem. Amennyiben nem sikerülne ennyi idő alatt rendbe szedni a részleteket, akkor január végén megpróbálom beiktatni valahogy a dolgot, de jó lenne, ha sikerülne

    Jó éjt!
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  2. #2
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    90 dollárral benne vagyok!

    U.I.: Szívesen vállalom a pénztáros szerepét ha mindenkinek megfelel.

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    Én nem teljesen értem ezt a fogadós dolgot. Itt most lehet rád is vagy csak ellened fogadni? Mert szerintem simán megcsinálod. Ha arra fogadok mondjuk 30 dollárban, akkor mennyit nyerek ha bejön a tipp?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Én nem igazán leszek gép előtt a következő 3 nap, és mivel a beérkező pénzeket pont most kéne adminisztrálni ez esetben nem én vagyok megfelelő pénztáros. Bár mint mindig szívesen elvállaltam volna.

    Szerintem nem fogod megcsinálni

    Kiemeltem a hírfolyamba, hogy szem előtt legyen, ez a remek befeketetési lehetőség :-)
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    szerintem +EV lenne a fogadás nekem, de elvből nem fogadok ellened :]
    majd igyekszem keveset zavarni az irodában ez időtartam alatt

  6. #6
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    az adminisztrációt megcsinálom szívesen ha kell.
    és simán fogadok is ellened
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  7. #7
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Sunday Million eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem teljesen értem ezt a fogadós dolgot. Itt most lehet rád is vagy csak ellened fogadni? Mert szerintem simán megcsinálod. Ha arra fogadok mondjuk 30 dollárban, akkor mennyit nyerek ha bejön a tipp?
    Ilyenkor mindig csak ellene tudsz fogadni.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #8
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    37,5$ benne lennék!

  9. #9
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    30$-al én is vállalom a meccset

    elküldve! (pokerrockett)
    Utoljára módosítva: rockett által: 2012. 01. 06. 14:48
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #10
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Kasszat vallalom, bigacsiga pokerstarson (location: malta) avatar ua mint itt
    Biraskodashoz javaslom hogy ne 1 hanem 3 ember, tisztabb egyszeruen. Erre is raeerek es szivesen elvallalom

Oldal: 1 / 30 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •