Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás Néhány kérdéses hand (NL10 SH)

    Szóval a kérdés, hogy mit kéne csinálni az adott szitukban?

    1. itt azért a 3bet, mert új volt az asztalnál, elég lazán játszott, tesztelni akartam

    Stacks:
    UTG ($10.30)
    UTG+1 ($10.66) - első kép
    CO ($8.53)
    ÉN (BTN) ($22.97)
    SB ($16.54)
    BB ($14.31)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) ÉN is BTN
    1 fold, UTG+1 raises to $0.30, 1 fold, ÉN raises to $1, 2 folds, UTG+1 calls $0.70

    Flop: ($2.15, 2 players)
    UTG+1 checks, ÉN checks

    Turn: ($2.15, 2 players)
    UTG+1 bets $1.50, ÉN calls $1.50

    River: ($5.15, 2 players)
    UTG+1 bets $4.60

    2.

    Stacks:
    ÉN (UTG) ($12.27)
    UTG+1 ($6.57)
    CO ($11.05)
    BTN ($8.19)
    SB ($9.90) - második kép
    BB ($10.33)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) ÉN is UTG
    ÉN raises to $0.30, UTG+1 calls $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, SB calls $0.25, BB calls $0.20

    Flop: ($1.50, 5 players)
    UTG+1 says "how do u know i am lucky when you dont know what i have ? ", SB checks, BB checks, ÉN bets $0.80, BTN says "cause u unknown", 2 folds, SB calls $0.80, BB folds

    Turn: ($3.10, 2 players)
    SB checks, ÉN bets $2.30, SB goes all-in $8.80 (itt az emberke elég sokáig "gondolkodott", vagy csak tetette)

    3.

    Stacks:
    UTG ($6.55)
    UTG+1 ($15.98)
    CO ($14.50) - harmadik kép
    BTN ($14.89)
    SB ($9.45)
    ÉN (BB) ($17.93)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) ÉN is BB
    2 folds, CO raises to $0.35,2 folds, ÉN calls $0.25

    Flop: ($0.75, 2 players)
    ÉN checks, CO bets $0.60, ÉN calls $0.60

    Turn: ($1.95, 2 players)
    ÉN checks, CO bets $1.23, ÉN calls $1.23

    River: ($4.41, 2 players)
    ÉN checks, CO bets $6.30
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2012. 01. 09. 23:22

  2. #2
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    1) eldobnám, semmi value handet nem verünk, overpárok is jobbak.
    2) megadnám az allint top2párral
    3) kevés hand van itt is, nagyon jó előadja a busted drawt, kérdés, hogy mi a benyomásunk róla. read hiányában inkább bedobnám. bár egy sima valuebetre könnyebb lenne dobni, igy nagyon viszketne az ujjam a bluffcatch gomb felett, de lehet pont ezt akarja elérni ezzel az overbettel.
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    az első kettőben egyetértek, a harmadikat pre 3betelném (4/0 a 3betfoldja, árulkodó már ez is vmennyire) így nem tudom, szerintem is adható aztán note, de nyugisabb a fold valóban. blöffölhet így, mivel nálunk lényegében TTn kívül (meg JJ néha) semmi jó nem lehet.

  4. #4
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    siderollt építesz?

    fold,call,fold nálam
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    1. Fold soha nem 3betelném egy ilyen lappal, semmi értelmét nem látom. Akkor inkább egy KQo+,AJo+ szerű lapokkal.
    2. Szerintem nem vészes a fold. Elég passzív az ellenfél, nem hiszem hogy seten kívül sok mindent így játszana.
    3. Pre 3bet tetszik, így fold note nélkül.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Az első handnél a 3bet célja a dobatás volt (illetve, hogy dob-e 3betekre) egy olyan lappal, ami a dobó tartományom teteje (postflop könnyű vele játszani). A riveren dobtam.

    A másodiknál arra gondoltam, amit gyrv84 írt, bár utólag lehet, hogy jó lenne a call is, mert lehet nála A6, A7, 67 vagy vmi komolyabb draw (89dd vagy 9Tdd vagy ilyesmi), és ez az allin inkább olyan, mintha dobatni akarna.

    JJ-vel csak akkor van értelme 3betelni, ha utána bevállalom az allint (a 3bet/foldnak nem látom értelmét), és én nem vállalom be a preflop allint JJ-vel ezeken a limiteken, ezért nem szoktam vele 3betelni.
    Erre a river overbetre dobtam, mert elég sok minden lehet nála ami ver (két párok, settek, overpárok, sor).

    Köszi a hozzászólásokat.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    JJ-vel csak akkor van értelme 3betelni, ha utána bevállalom az allint (a 3bet/foldnak nem látom értelmét), és én nem vállalom be a preflop allint JJ-vel ezeken a limiteken, ezért nem szoktam vele 3betelni.
    Erre a river overbetre dobtam, mert elég sok minden lehet nála ami ver (két párok, settek, overpárok, sor).

    Köszi a hozzászólásokat.
    miért ne látnád értelmét? Ha egy 56s-ben látod az értelmét a 3bet/foldnak akkor JJvel miért nem? Én vagy pre vagy flopon biztos megkérdeztem volna,h mid van. Így elég nehéz kitalálni az overt.

    amugy nálam is
    fold/call/fold

  8. #8
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Nyíl

    szerintem nem olyan vészes az 56s bet, könnyű vele játszani postflop pozícióból. river fold jó szvsz.

    AQ-val snapcall, simán lehet nála A6, A7, 67..

    JJ-vel CO ellen 3bet pre, jobb lap ez annál, hogy setmine-oljunk vele. így játszva c/r-elnék flopon value-ért, bőven a range-e előtt vagyunk, nem hinném, hogy dobna spade-eket vagy kisebb overt.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért ne látnád értelmét? Ha egy 56s-ben látod az értelmét a 3bet/foldnak akkor JJvel miért nem? Én vagy pre vagy flopon biztos megkérdeztem volna,h mid van. Így elég nehéz kitalálni az overt.

    amugy nálam is
    fold/call/fold
    56s-nek az az értelme, hogy ha 4betel, akkor simán dobok, nem érdekel, eleve annyi a cél vele, hogy az ellen dobjon a 3betre, de ha nem dob, akkor van benne postflop potenciál. Viszont egy JJ-t már nem igazán szívesen dob el az ember, de én nem is szívesen rakom be vele a stackem.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nem olyan vészes az 56s bet, könnyű vele játszani postflop pozícióból. river fold jó szvsz.

    AQ-val snapcall, simán lehet nála A6, A7, 67..

    JJ-vel CO ellen 3bet pre, jobb lap ez annál, hogy setmine-oljunk vele. így játszva c/r-elnék flopon value-ért, bőven a range-e előtt vagyunk, nem hinném, hogy dobna spade-eket vagy kisebb overt.
    Ugyanaz a bajom a flop x/r-zel, mint a 3bettel. Ha ezután ő allin megy, akkor a JJ-m szart se ér, és csak blöffbe fordítottuk a lapunkat. Én más stílust játszok, egy párokkal nem szoktam stackért játszani.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •