Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás NL 20 44 szett monoton board

    Üdv.

    Ellen 21/16/4. Flop agg.: 45% (29). 254 hand.

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG spurisMC ($19.90)
    UTG+1 meinel ($20.84)
    CO -unrealbot- ($24.44)
    BTN MyNameIsniW ($36.62)
    SB Hero ($22.40)
    BB Korsarz. ($14.73)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is SB
    1 fold, meinel raises to $0.70, 1 fold, MyNameIsniW calls $0.70, Hero calls $0.60, 1 fold

    Flop: ($2.30, 3 players)
    Hero bets $1.70, meinel folds, MyNameIsniW raises to $4.90, Hero goes all-in $21.70, MyNameIsniW calls $16.80

    Turn: ($45.70, 2 players, 1 all-in)

    River: ($45.70, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $45.70
    Hero shows

    MyNameIsniW shows


    MyNameIsniW wins $43.42 (net +$21.02)

    Hero lost $22.40
    meinel lost $0.70

    Jó így a megjátszás szerintetek?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Értemes reg ellen alsó szettel nem hiszem, hogy ez jó. Ha bekerül, mindig hátul leszel, sokszor 1 outtal. Ha csak nem láttam tőle furcsa mutatásokat, raise/callokat nem raknám be. Abban maradnék, h mivel agró floppon call, turn meglátjuk. Nem fogja folytatni rosszabbal szerintem. de este van, szal mindez nem biztos

  3. #3
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nekem jobban tettszene itt ilyen agro játékos ellen a c/r, ráadásul így még előtted kell nyilatkoznia buttonnak.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    3way nem tenném, nem fog belenyitni itt olyan sokszor,(eleve olyan sok hand azért nincs róla, h az agr. biztos pont legyen) ráadásul a c/r-el eldobathatunk essetleg olyan lapokat, amiktől több utca value-t nyerhetnénk.

  5. #5
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3way nem tenném, nem fog belenyitni itt olyan sokszor,(eleve olyan sok hand azért nincs róla, h az agr. biztos pont legyen) ráadásul a c/r-el eldobathatunk essetleg olyan lapokat, amiktől több utca value-t nyerhetnénk.
    milyen lapokra gondolsz? szerintem mindet megbeteli, amivel megadna egy flop leadet, ha más nem, a button teszi meg két check után.
    Ha passzolnak mögötted, kör turn érkezésekor is jó a lead, scarecard, meg fullra is húzunk, viszont nem kör turn érkezése után két utcán át fizetnek egy pár lapokkal is, amik 2barrelre dobnának
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2012. 01. 11. 12:00
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #6
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Sztem igy 3way monoton boardon jo leadelni mivel eleg nagy esellyel moged fognak checheklni minden huzoval, amikkel fizetnenek. Sot, a pre agresszor akar mar floppon hajlando tonkremenni overparjaval. ( nem is oly reg volt itt posztolva egy nagyon hasonlo hand : monoton board, heronal top set, ellennel AA, lead/3betAI-val beraktak flopon ) Vagyis sztem +EVes a pre agresszor range ellen brokeolni.

    Itt viszont a flatelo ellen megyunk, mas rangel kell szamolni. Nagyjabol itt a value range, kesz flushok, esetleg nagyobb setek ( ez kisebb sullyal ).
    A kerdeses dolgok : tptk+fd-el fog-e igy jatszani ? Szeret-e kerdezoskodni ?

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen lapokra gondolsz? szerintem mindet megbeteli, amivel megadna egy flop leadet, ha más nem, a button teszi meg két check után.
    Ha passzolnak mögötted, kör turn érkezésekor is jó a lead, scarecard, meg fullra is húzunk, viszont nem kör turn érkezése után két utcán át fizetnek egy pár lapokkal is, amik 2barrelre dobnának
    be kell vallanom azt hittem, mi vagyunk az agresszorok, s cbetelünk, így már egész más a szitu. annyira nem rossz sztem a lead, bár én nem ezt játszanám pont azért amit mondtál is, mert 2 utca ritkán nyerhető vele.
    viszont: a c/r nekem azért nem tetszik, mert értelmes reggel szemben itt szinte sosem fog bekerülni rosszabb lap ellen. Ráadásul a pre emelő eldobhat rá egy As-t vagy 2 fekete J-t, illetve a button is dobja az airjait. szal lehet inkább callolnék csak. berakni semmiképp sem jó szerintem.
    a többivel egyetértek amit írtál, ha körcheck lesz akkor mindig jó lesz a turn bet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •