Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Tag tomi996 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás Nl10 9 max - flop set gusztustalan river

    Mit léptetek volna?

    Enemy nagy fish 59/5 öt játszik160 hand alapján.

    Hero (77 - Button) loss - Hand Import - - submitted 01-14-2012 - 12:10 pm - Poker Hand Replays

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    jó ez így. lesz jobb alkalmad stackelni a fisht

  3. #3
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    River easy fold.

    Lejött a sor és a flush is.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    A preflop betméret okés?

  5. #5
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Szerintem a preflop bet is kevés, a flop con bet is. Ketten limpeltek, még előtted van a 2 vak, 5bb legalább beteltem volna. Flopon 2/3 pot bet, aztán turnön már rá is tolhattad volna.

  6. #6
    Tag tomi996 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás

    Hát igen a preflop bet. Lehet gyenge játék de pocketekkel nem szoktam nagyot emelni csak 3 bb-t, ha nem jön a set akkor olcsóbban megússzam. Ezen az oldalon, ezen a limiten simán kifizetnek ha top párt vagy fölépárt találnak, és nem gondolnak arra hogy setem lehet. Vagy baj ha ennyire alkalmazkodok /kihasználom/ a gyenge játékukhoz? Játszak inkább úgy mintha mind gondolkodó playa lenne?

  7. #7
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Szerintem se érdemes nagyobbat emelni, adjunk magunkat jobb oddsot a miningra, a fishek úgyis jönnek. De floppon nálam ez betpot közeli, két emberre ez jó, ha van valami akkor adják, nem vesztünk értéket és turnon mehet az olé.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet tomi996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen a preflop bet. Lehet gyenge játék de pocketekkel nem szoktam nagyot emelni csak 3 bb-t, ha nem jön a set akkor olcsóbban megússzam. Ezen az oldalon, ezen a limiten simán kifizetnek ha top párt vagy fölépárt találnak, és nem gondolnak arra hogy setem lehet. Vagy baj ha ennyire alkalmazkodok /kihasználom/ a gyenge játékukhoz? Játszak inkább úgy mintha mind gondolkodó playa lenne?
    nekem nem tetszik ez a pp-kel 3bb izó. eleve mindennel ugyan annyit kéne, mert amint egy reg felírja rólad ezt, kellemetlen helyzetbe kerülhetsz. maximum fishek ellen térek el a standart mérettől monsterral, de akkor a nagyobb size felé, ha erre komoly okom van.
    izolálni akkor van értelme, ha ezt pluszra ki tudod hozni. ilyen size mellett az életben nem fogsz dobást kapni pre, 2 fish ellen pedig szinte sosem fogsz mégcsak cbetelni sem ha nem érsz oda flopra. izolálás előtt sok mindent figyelembe kell venni, a cbetfoldot, láttad e már limp/foldolni, hogy az ellenfél mennyire őszinte postflop, dob e barrelra eleget stb.
    callingstationok ellen ilyen formában pénzégetés izolálni. illetve ilyen formában senki ellen sem jó. szerintem.

    ezen a floppon 2 fish ellen potbet, 2 utcán át akarnám berakni a pénzt.

  9. #9
    Fanatikus tag geri190 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    378

    Alapbeállítás

    Pre szerintem kicsi az izo, én legalább $0.5 emelnék.

    Flopon nyugodtan emelhetsz akár $1-t vagy többet is mert mint írtad enemy nagy fish tehát azt is megadja és ugye ha már egy utcát akar jönni akkor fizessen azért a turnért + ugye FD-s a flop.

    Turn bet jó.

    River easy fold jó volt, rengeteg draw kiegészült azzal 6ossal.
    Felesleges pénzégetés lett volna megadni.

  10. #10
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    pp-kel nem tul jo izolalni ket limpelot, mivel nem nagyon lesz FE-d, es 7bol 8szor nem lesz setted. Lehet weaknek tunik, de en ezt pre foldolom ilyen esetben, az elobb emlitett okok miatt.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •