Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás Akitvitás fenntartása egészségkárosodás nélkül

    Sziasztok!

    Nézegettem már a topikokat, de leginkább az ilyen energiaital, kávé kombót írtátok, így gondoltam nyitok egy topicot azoknak, akiknek fontos az egészség, és nem akarják kizsákmányolni a testüket.

    Van valakinek valami bevált termék, ami koffeinmentes, illetve nem rombolja az egészséget, de mégis segít frissentartani az agyat?

    Teára gondoltam amúgy még, de azzal az a probléma, hogy az ember nehezen tud elaludni... és szerintem rendszeresen az sem egészséges.

    Valakinek tapasztalata esetleg az ageLoc Vitalityvel? Most rendeltem meg, kíváncsi vagyok rá, ha a legalább fele igaz annak, amit mondanak, akkor már nagyon jó.

    egy kis videó, ami felcsigázott: AgeLOC Vitality Mouse Video - YouTube

    meg egy cikk, ami legalább pártatlan vélemény :Sportorvos | Étrend-kiegészÃ*tés | Nu Skin - ageLOC® Vitality - SzabadÃ*tsa fel belsÅ‘ energiáit!


    Apróbb trükköket is szívesen látnék, ti mivel, hogyan figyeltek az egészségetek megőrzésére.
    Például ami nagyon érdekel most még téma, az a táplálkozás.
    Sokat hallottam olyanokról, akik elhagyták a húst az étrendjükből, és ezáltal több energiájuk van, mert az emésztése nagyon leterheli a testet.
    Illetve olyat is olvastam, hogy szénhidrátot nem érdemes fehérjével enni, mert az is "túl nagy falat" a gyomornak. Tapasztalatok étkezés terén?

    Remélem másokat is érdekel ez a téma, én most próbálok mindent optimalizálni az életemben, és az egészség egy eléggé hangsúlyos rész.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

  3. #3
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Megfelelő étrend. Erről csomó infót találhatsz, hogy mit - hogyan - mikor érdemes fogyasztani.
    Meditácó szerintem sokat segít.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Az is egy megoldás
    Amúgy jó téma, engem is érdekelne mások véleménye erről. Bia89 blogjában volt már szó erről, sok hasznos infót lehetett olvasni ott is.
    Pker blogok / bia89 / A klnbz szerek rnk gyakorolt hatsa | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a nu skines dolgot ismerem. szomszédom ezzel foglalkozik.
    Én kyani-t iszok, ami multivitamin. ha ilyen érdekelne valakit szóljon. elvileg a kyani-n belül van nitrofx amibe van energia.
    Melyiket használod?

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nekem barátnőm foglalkozik nu skin értékesítéssel, ezért kaptam tőle termékeket. Meg kell hogy mondjam, magamtól soha nem próbáltam volna ki az áruk miatt. Sztem elég drágák.

    De örülök, hogy kaptam, így már tudom, ha egyszer nagyon sokat keresek majd, tuti rendszeresen veszem, mert jók. LifePak-et szedek naponta, és ha nagy a hajtás, néha overdrive-ot, de csak nagyon ritkán. Van valami zöld teás kivonatuk is, tegreen. Amikor sok a máker fish jól jöhet

    Szóval nekem ez a három. Mellette sajnos kávézok is minden nap, de kb. csak megszokásból. Érdekes, voltaképpen fáradtabbnak érzem magam kávé után, mint előtte, úgyhogy le kéne szoknom róla - javaslom ezt másoknak is, akiknek fontos az egészségük

    PS: Ez nem reklám akart lenni

  7. #7
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    napi 3-5 teat szoktam inni +multivitamin

    -zöld teaban van koffein szoval azt éhgyomorra meg elalvas elott ne igyátok

    -mate teaban nincs és nekem az a kedvencem tényleg felfrissiti az embert edzés elott is ezt szoktam inni
    leiras: Mate tea

    -rooibos teaban sincs koffein

    -lapacho teat meg kuraszeruen kell inni de a többit lehet minden nap
    (amugy az utobb 2 tea immunerosito de mindegyiknek van egy csomo jo tulajdonsága)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  8. #8
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    köszönöm szépen a sok választ.


    A blogot megnéztem, jó kis gondolatok vannak ott is. Ezt a mate teát meg szerintem kipróbálom, ha jól értelmeztem, semmi káros hatása sincs...

    Ez a kyani cucc is biztos jó, de most már megrendeltem a vitalityt, majd megírom a tapasztalataimat.

    Valakinek esetleg tapasztalat az étkezéssel?

    Ami most még foglalkoztat, hogy az alvást is optimalizáljam, Brian Tracy-től hallottam, hogy hozzá lehet egyszerűen szoktatni a szervezetet, hogy kevesebb idő alatt is kipihenje magát. Én november óta mindig 7 órát alszom, és egész jól megy, elötte pedig ilyen 8, hétvégén akár 9 -10 órákat is aludtam. Mondjuk gondolom a legfontosabb itt is a rendszerességben van, illetve a fokozatosságban, ha valaki erre akar átállni.
    Ebben a témában esetleg valakinek tapasztalat?

    "Az egészség nem minden, de az egészség nélkül minden semmi."
    Arthur Schopenhauer

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet nyehehe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valakinek esetleg tapasztalat az étkezéssel?
    En regen a sok durum+pizza+gumicukor+csoki+cola kombotol eleg jol porogtem

    ui:szaktanacsadast adok 100usd/ora+gumicukor evo vilagbajnoksagra is vallalok szakszeru felkeszitest!
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2012. 01. 17. 00:47

  10. #10
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet nyehehe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami most még foglalkoztat, hogy az alvást is optimalizáljam, Brian Tracy-től hallottam, hogy hozzá lehet egyszerűen szoktatni a szervezetet, hogy kevesebb idő alatt is kipihenje magát. Én november óta mindig 7 órát alszom, és egész jól megy, elötte pedig ilyen 8, hétvégén akár 9 -10 órákat is aludtam. Mondjuk gondolom a legfontosabb itt is a rendszerességben van, illetve a fokozatosságban, ha valaki erre akar átállni.
    Ebben a témában esetleg valakinek tapasztalat?
    Én is most kezdtem átállni erre a dologra, de igyekszem csak szépen fokozatosan csinálni, mert különben eléggé szétcsapja az embert, de szerintem simán megoldható. Nem könnyű az biztos, legalábbis nekem nem megy könnyen.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •