Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc Strong Teddy avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 29.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás Strong Teddy pókeres élete

    Sziasztok Akadémiások!

    Strong Teddy vagyok, egy 19 éves paksi egyetemista srác. Elérkezettnek láttam az időt arra, hogy a blogom után most már saját topicom is legyen, mert elengedetlennek tartom a fejlődésem szempontjából.
    Nagyon hosszúra nem nyújtanám a bemutatkozásomat, arra ott a blogom: Pker blogok / Strong Teddy | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

    Póker: November közepe óta, visszatértem az asztalokhoz, a FTP halála után, és elkezdtem CG-ezni (6-max). Eleinte NL2-n játszottam 4,6 majd 8-13 asztalon. Január óta viszont sikerült a szintlépés a PS-en NL5-n nyomulok több, utóbbi napokban kevesebb sikerrel. Az utóbbi napok downswingje miatt is úgy éreztem, hogy muszáj lesz topicot létre hoznom, hogy lehetőség szerint segítségeket kapjak a különböző hand analízis során.

    Ma eddig 1,5k leosztást játszottam az első sessionben, minimális veszteséggel. 1-2 leosztást postolnék, hogy mi a véleményetek ezekről.

    weaktight | Hand Ellenfél 30/3
    weaktight | Hand Ellenfél 20/14 --> lehet-e itt dobni?

    Feltöltöttem az eddigi összes leosztásomról szóló grafikont, illetve a januárit is. Nem panaszkodok, eddig nem megy rosszul, a dolog, de még nagyon az elején vagyok.

    GL All!
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Idézet Strong Teddy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma eddig 1,5k leosztást játszottam az első sessionben, minimális veszteséggel. 1-2 leosztást postolnék, hogy mi a véleményetek ezekről.

    weaktight | Hand Ellenfél 30/3
    weaktight | Hand Ellenfél 20/14 --> lehet-e itt dobni?
    Első: szerintem ezzel semmi baj. Belefutottál egy nagyobb setbe, van ilyen. Turn szinte semmit nem segített, ami téged verne.

    Második: ez már érdekesebb. 20/14-nél ez simán lehet nagyobb pocketpár vagy AKs, AQs UTG, bár AA, KK szerintem 4betelt volna. UTG nem hiszem, h J8, T9, T7-tel csinálta volna ezt, 77 és 99 taláááán, TT már esélyesebb. SD+FD kombót én kizárnám, nem igazán illik a képbe a preflop játékot tekintve. Flopnál csak TT-t tudok elképzelni nála, talán 77, 99, amivel verne, ezért call. A river meg...nos, van ilyen.
    Utoljára módosítva: Mefnut által: 2012. 01. 25. 16:32

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    1. turn donkbet all time
    2. std

  4. #4
    Lelkes újonc Strong Teddy avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 29.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszi a tanácsokat az előző 2 leosztásnál, utólag valóban én is hasonlóan gondolkodom, legalábbis a turn donkbetet illetően. Tegnap előtt sikerült egy kisebb MTT sikert elérni. 2,2-es magyaron 4. lettem.
    CG-et illetően tegnap 2,6k handet pörgettem le +1 Bi-vel.
    luber4u: 67/30 nagy fish
    bashagai: 22/9-et játszott.
    Utólag talán sqz-elni kellett vna prf, majd cbetelni. Szerintetek? : /

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    CryptoLogic
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG elka54nsk ($7.46)
    UTG+1 lubed4u ($5.05)
    CO piet4colle ($6.26)
    BTN bashagain ($5.81)
    SB victor_emm ($7.01)
    BB Strong Teddy ($5.95)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players)
    1 fold, lubed4u raises to $0.15, piet4colle calls $0.15, 2 folds, Strong Teddy calls $0.10

    Flop: ($0.47, 3 players)
    Strong Teddy checks, lubed4u checks, piet4colle bets $0.17, Strong Teddy raises to $0.45, lubed4u calls $0.45, piet4colle calls $0.28

    Turn: ($1.82, 3 players)
    Strong Teddy bets $1.30, lubed4u calls $1.30, piet4colle folds

    River: ($4.42, 2 players)
    Strong Teddy goes all-in $4.05, lubed4u goes all-in $3.15

    Final Pot: $10.72
    Strong Teddy shows

    lubed4u shows


    lubed4u wins $10.20 (net +$5.15)

    Strong Teddy collects $0.90 (net -$5.05)
    piet4colle collects $0.00 (net -$0.60)

    --------------------------------------------
    2. leosztás
    Ellenfél 19/15-öt játszik. Jók-e a bet méretek? Egyértelműen KQo,??KJs?? tettem, AKo v AKs szerintem 3betelt volna.


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    CryptoLogic
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Strong Teddy ($5.48)
    UTG+1 bracaa ($5)
    CO DHankin ($9.07)
    BTN kenroxas ($5)
    SB mexx147 ($1.35)
    BB P1nkPower ($5.13)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players)
    Strong Teddy raises to $0.15, 1 fold, DHankin calls $0.15, 3 folds

    Flop: ($0.37, 2 players)
    Strong Teddy bets $0.25, DHankin calls $0.25

    Turn: ($0.87, 2 players)
    Strong Teddy bets $0.60, DHankin calls $0.60

    River: ($2.07, 2 players)
    Strong Teddy bets $1, DHankin calls $1

    Final Pot: $4.07
    DHankin shows

    Strong Teddy shows


    Strong Teddy wins $3.88 (net +$1.88)

    DHankin lost $2

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Először is grat a 4. helyért!

    1.: preflop én nem sqz-eltem volna, flopnál viszont ilyen boardon nem vártam volna, de ha már check lett, mindenképp nagyobbat 2beteltem volna, rakat húzó lehet lent.

    2.: én azért a pocketpárokat se zárnám ki. én jobb szeretem a 3/4 potbeteket, de ez én vagyok, riveren viszont nagyobbat beteltem volna, ott is 2/3 vagy 3/4. ha adja az $1-t, akkor adni fog többet is...szerintem.

  6. #6
    Lelkes újonc Strong Teddy avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 29.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Idézet Mefnut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is grat a 4. helyért!

    1.: preflop én nem sqz-eltem volna, flopnál viszont ilyen boardon nem vártam volna, de ha már check lett, mindenképp nagyobbat 2beteltem volna, rakat húzó lehet lent.

    2.: én azért a pocketpárokat se zárnám ki. én jobb szeretem a 3/4 potbeteket, de ez én vagyok, riveren viszont nagyobbat beteltem volna, ott is 2/3 vagy 3/4. ha adja az $1-t, akkor adni fog többet is...szerintem.
    Köszi! : ) Betméreteken még finomítani kell. : )

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Idézet Strong Teddy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi! : ) Betméreteken még finomítani kell. : )
    Sokan 2/3-okat betelnek, én azért szoktam 3/4-et, vagy ahhoz közelit, mert bwin ezt kínálja fel, nem a 2/3-ot ...lustulás

  8. #8
    Lelkes újonc Strong Teddy avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 29.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Hi All!

    Utóbbi napokban cg-en nem nagyon vitézkedtem, de MTT-ken annál ink. 2,2-es magyar versenyen 3. lettem, majd Sunday Stormön sikerült egy ITM-et elcsípni, miután beszatoztam magamat rá, ez egész nagyot dobott a rollon + még a heti 30k garison sikerült itm jutni.

    Mióta nem jelentkeztem cg-en 2,6k handset játszottam le +3Bi-vel, ami így hónap zárásaként elfogadható.
    Sajnos csak +3,14bb/100-al sikerült hozni a hónapot, ahol is 41,3k leosztás ment le. Így az NL5-t ki is pipáltam az mtt-k és ez a kis cg miatt, mivel megvan a roll NL10-re nagy boldogságomra. :P

    Már csak az a kérdés,, hogy melyik siteon nyomjam tovább a pókeres életet. Szerintetek merre érdemes kis BR-ollal? Most a Starson vagyok még...

    Hoztam ma is 1 leosztást.

    weaktight | Hand 67/33-as fish ellen mentem. Turnön, riveren elbizonytalanított, hisz szinte bmit adhatunk a kezébe. :/ Végül riveren hosszas gondolkodás után lecalloztam, ami utólag elég jó döntésnek bizonyult.
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #9
    Lelkes újonc Strong Teddy avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 29.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Szerintetek érdemes-e válatni a Starsról? Eddig starson játszottam szinte csak meg FTP. 6-max cg-t játszok és most fogok NL10-re fellépni. Ötletek? : )

    Előre is köszi.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Idézet Strong Teddy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek érdemes-e válatni a Starsról? Eddig starson játszottam szinte csak meg FTP. 6-max cg-t játszok és most fogok NL10-re fellépni. Ötletek? : )

    Előre is köszi.
    Attól függ, hova szeretnél menni. Mert bwines asztalokon néha fisháradat van, viszont sajna nincs RB, a bónusz pedig igencsak siralmas. Máshol van egyik és/vagy másik, viszont sokkal kevesebb a fish.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •