Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen

Téma: Nl20 Aa

  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás Nl20 Aa

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG differentborder ($20)
    UTG+1 luiggi.ringo ($20.30)
    CO Koba35 ($25.04)
    BTN ClayDavis14 ($19.70)
    SB luq11 ($30.61)
    BB Tozitodzon ($20.71)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) differentborder is UTG
    differentborder raises to $0.60, luiggi.ringo calls $0.60, 4 folds

    Flop: ($1.50, 2 players)
    differentborder bets $1, luiggi.ringo raises to $2, differentborder calls $1

    Turn: ($5.50, 2 players)
    differentborder checks, luiggi.ringo checks

    River: ($5.50, 2 players)
    differentborder bets $4.10, luiggi.ringo raises to $8.20 differentborder?


    Ellenfél 19/15, nincs róla sok hand. Call vagy push?

  2. #2
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    A flop/river játékát elnézve, nem tűnik nagy játékosnak az ellenfél. A turn-on check/raise volt a terved? Nagyon alul van reprezentálva a lapod, emiatt látok értéket egy push-ban.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Érdekes hand.
    Nem sok minden ellen van value a raiseben.Sok esetben lesz blöff, meg Q10. Azt kell eldönteni hogy KJ, AJ lehet-e nála. AJ-vel és settel is betelnie kell turn tovább. Semmi értelmét nem látom a chbacknek ezekkel a lapokkal. KJ más kérdés. Ha fish, akkor nyílván shove, nem gondolkodunk mi van nála. De ha reg, vagy weak nit az ellen, akkor KJ-t el kell dobnia shovera. Vagyis nincs olyan lap ami ellen van value az allinban. A betsize is arra utal hogy ez egy nagyon polarizált range (Q10 blöff). Ezért én csak callolnék.
    Utoljára módosítva: gyrv84 által: 2012. 01. 25. 14:11

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Ugye az egyetlen kombináció amit itt ver az a QT. A line-ja alapján kb 4 kombinációt tudnék a kezébe adni: QT-t (kérdés, hogy mennyi az UTG+1 coldcall range-e, benne lehet-e ez a kombináció), KJ-t (ebből is inkább suitedet, bár ezzel flopon nem tudom miért raiselne) AK-t és KK-t (ehhez jó lenne tudni hogy hány %-ban 3betel UTG+1-ből). Riveren minraiselni nem hiszem, hogy fog blöffből.
    Ebből a range-ből value szerintem csak az AK és KK ellen lesz, KJ-vel már a flop játék is kérdéses és push-ra biztos eldobja, hiszen csomó Ax-es kétpár lehet nálad.
    Ha alacsony utg+1-ből a CC%-a és a 3bet %-ka akkor pusholnék, mert nem túl valószínű, hogy QTs-sel callolt, és reálisabban lehet nála monster.
    A te image-d is fontos lehet, ha passzívabbnak lát, akkor sokkal valószínűbb hogy erős lappal csak callol, minthogy QT féle lapokkal calloljon.
    Kicsit a push felé hajlok, de nem hiszem, hogy túl nagy különbség lenne a push és call között ebben a szituban.

  5. #5
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    turn betet nem hagynám ki soha ha nem ismerjük jól az ellent. Flop se tetszik.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugye az egyetlen kombináció amit itt ver az a QT. A line-ja alapján kb 4 kombinációt tudnék a kezébe adni: QT-t (kérdés, hogy mennyi az UTG+1 coldcall range-e, benne lehet-e ez a kombináció), KJ-t (ebből is inkább suitedet, bár ezzel flopon nem tudom miért raiselne) AK-t és KK-t (ehhez jó lenne tudni hogy hány %-ban 3betel UTG+1-ből). Riveren minraiselni nem hiszem, hogy fog blöffből.
    Ebből a range-ből value szerintem csak az AK és KK ellen lesz, KJ-vel már a flop játék is kérdéses és push-ra biztos eldobja, hiszen csomó Ax-es kétpár lehet nálad.
    Ha alacsony utg+1-ből a CC%-a és a 3bet %-ka akkor pusholnék, mert nem túl valószínű, hogy QTs-sel callolt, és reálisabban lehet nála monster.
    A te image-d is fontos lehet, ha passzívabbnak lát, akkor sokkal valószínűbb hogy erős lappal csak callol, minthogy QT féle lapokkal calloljon.
    Kicsit a push felé hajlok, de nem hiszem, hogy túl nagy különbség lenne a push és call között ebben a szituban.
    Ak-val semmi értelme a flop minraisnek, KK meg 90%-ban 3betel preflop, és ott sem látom értelmét a flop minraisenek.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Nem nagyon védekezel ezek ellen a minraisek ellen az a baj. Itt is visszaemelnék már a floppon. Ha megadja a húzóival akkor ezen a turnön allin is tudsz kerülni. a riveren valószínűleg csak adnám. Nagyon QT-et látok a kezében.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    turn betet nem hagynám ki soha ha nem ismerjük jól az ellent. Flop se tetszik.
    Igen én is ezen gondolkoztam. Ha nem raisel floppon akkor mindenképp betelném a turnt. De mivel raiselt vagy erős value handje lehet(set)-> úgy is bekerül, vagy draw,air van nála amikkel elég könnyen blöffölheti tovább a turn. Mivel draw itt csak a Q10 lehet ezért annyire nem kell attól sem tartani hogy túlhúz. Ráadásul a bettel igen erős lapot reppelünk. Te miért betelnél?

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    River minraise blöff elég erősen kizárható.
    Én rátolnám. Az egy dolog, hogy a QT ver, de sztem túl szűk range az, amit felállítottatok. Ugyanígy lehet flopolt set vagy AJ a kezében. Ha csak ezeket nézzük, +EV a push, nem?

  10. #10
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen én is ezen gondolkoztam. Ha nem raisel floppon akkor mindenképp betelném a turnt. De mivel raiselt vagy erős value handje lehet(set)-> úgy is bekerül, vagy draw,air van nála amikkel elég könnyen blöffölheti tovább a turn. Mivel draw itt csak a Q10 lehet ezért annyire nem kell attól sem tartani hogy túlhúz. Ráadásul a bettel igen erős lapot reppelünk. Te miért betelnél?
    Aki flopon ilyen csodás minréz játékot mutat be, az nagyon jó eséllyel vagy megadja a turnt vagy raiseli.
    Szerintem nem jó a check (sok valuet vesztünk). A c/r meg kifejezetten rossz, elég erős ahhoz hogy dobjon olyat amivel egyébként jönne.
    (Ha már így alakult akkor pusholnam) - szerk.: jobban átgondolva inkább a call és notolunk.
    Utoljára módosítva: Zbacsi által: 2012. 01. 25. 14:52

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •