Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás NL5- flopsor oop 2tone boardon 3bet potban

    Sziasztok.

    Az ellenfél 100 hand alapján 18/14, note, vagy history nincs.
    Pre a 3bet callom erősen megkérdőjelezhető, de ezek a minraise körüli 3betek gyakran AA és KK, ezért ha elég deepek vagyunk, akkor időnként megadok spekulatív lapokkal, még oop is.
    Most így utólag elnézve kicsi az esélye, hogy overpárja, vagy setje lenne flopon, mert ilyen wet boardon nemigen callolná velük a cr-t.
    A turn betem talán kisebb, mint kellene. A turn callja után szinte minden handjében benne van a flushdraw, legyen az 89s, vagy AKs szerű lap.

    Miután lejön a river egyszerűen shove, és a bennragadt setek/overpárok kifizetnek-e elégszer, vagy olyan sok szín van a rangeben, hogy ezt el lehet check/foldolni?

    Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    BTN: $6.89 (137.8 bb)
    SB: $5.89 (117.8 bb)
    BB: $4.41 (88.2 bb)
    UTG: $5.13 (102.6 bb)
    MP: $5.34 (106.8 bb)
    Hero (CO): $6.67 (133.4 bb)

    Preflop: Hero is CO with 4 5
    2 folds, Hero raises to $0.15, BTN raises to $0.35, 2 folds, Hero calls $0.20

    Flop: ($0.77) 3 7 6 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $0.37, Hero raises to $1.20, BTN calls $0.83

    Turn: ($3.17) J (2 players)
    Hero bets $1.81, BTN calls $1.81

    River: ($6.79) 2 (2 players)
    Hero ?,

  2. #2
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    pre 3betre fold. nem is értem mit akarsz oop kezdeni ezzel a gyenge lappal 3bet potban. ha már így alakult turn mindenképp nagyobb raise, river pushon pedig akkor már nem is kell gondolkodni. mondjuk én így sem nagyon gondolkodnék

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Flop mehet egy kicsivel nagyobb raise, Turn nagyobb bet! Szerintem annyira nem vészes a 3bet call mivel deepek vagytok és nagyon kicsi a 3bet mérete.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre 3betre fold. nem is értem mit akarsz oop kezdeni ezzel a gyenge lappal 3bet potban. ha már így alakult turn mindenképp nagyobb raise, river pushon pedig akkor már nem is kell gondolkodni. mondjuk én így sem nagyon gondolkodnék
    Én sem gondolkodtam sokat a river shove-on.
    Épp ezért született meg ez a post. Hogy okulva a hozzászólásokból, legközelebb esetleg 2 utcásra csinálom. Vagy hogy ha már így alakult, lehetett volna e jobban csinálni a rivert.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •