Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás Miért nem elérhető "Át vagyok-e verve vagy sem" topik?

    Napi látogatója vagyok az Akadémiának, mint oldalnak, de a fenti döntéssel nem értek egyet.

    Reggel olvastam a fenti topikot, amelyben egy új tag, aki ebből a célból regisztrált erre az oldalra, elmesélt egy 2008-as törénetet, amely legalábbis választ vár egy profi pókerestől, aki nem PA profi, de sokszor jelen van itt.

    Én személyesen, de rendkívül felületesen is ismerem ezt a pókerest, nehezen tudom elképzelni, hogy a történet ebben a formájában egy az egyben igaz legyen, de a topikban leírtak, a megadott hivatkozások alaposnak tűntek.

    A topiknyitó sértettet nem ismerem, de a google segítségével 5 perc alatt megtaláltam még a róla szóló kurucinfós cikket is.

    Nagyon szeretném, ha egy ilyen topik megjelenésére nem annak zárolása lenne a válasz az Akadémia részéről.

    A topik nem volt feleslegesn személyeskedő, sem sértő, nem fröcsögött, tényszerűen írta le az eseményeket.

    Amint maga a topik is tartalmazta - helyesen - a % vásárlások, egyéb hasonló dealek a jelenlegi viszonyok között nem érvényesíthetőek a magyar bíróságok előtt. Ebből következően három dolog az, ami visszatarthatja az eladót, hogy nyeremény esetén ne fizesse ki a kialkudott díjakat:

    1. Saját erkölcsi beállítottság
    2. Nyilvánosság
    3. Verőemberek

    Az 1. és a 3-ikról nem akarok írni, nyilván 99%-ban rendben lezajlik minden.

    Az Akadémiánal, mint pókeres oldalnak, "kötelessége" nyilvánosságot biztosítani az ilyen esetek kapcsán, különösen azért, mert külön piactér is van, ahol hasonló ügyletek naponta nagy értékben zajlanak.

    Ahhoz, hogy a pókeres közösség normálisan működjön szükség van erre a nyilvánosságra, hiszen nagy pénzek forognak a "törvényen kívül."

    Ez függetlenül attól meg kell történjen, hogy kit mivel vádolnak meg.

    Ha az Akadémia pontosan tudja, hogy mi van a háttérben, akkor is életben kellene hagyni a topikot, hogy világos legyen az Akadémia véleménye és az, hogy miért nem ért egyet a topiknyitóval.

    Nagyon jó lenne olvasni ennek a profinak is az álláspontját, hiszen számára is ez az eljárás a legrosszabb, nincs lehetősége bizonyítani ártatlanságát, vagy egyszerűen bocsánatot kérni.

    Ha csak technikai a gond miatt nem elérhető a topik, akkor elnézést kérek.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    +++1

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Tökéletesen egyetértek!
    Értem hogy ez nem egy demokratikus fórum, jogotokban áll eltusolni a kedvenc profijaitok sarát, de ez nem csak őket, hanem a PA-t is minősíti.
    Továbbá ha ez fennáll, akkor kérem a fórumszabályzatba beírni név szerint hogy kiket nem szabad soha, semmilyen körülmények között szóba hozni, legfeljebb seggnyalás céljából.

    Vajon milyen bünti jár érte hogy ezt leírtam?

    Nagyot csalódtam a PA-ban!

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Engem is érdekelt volna mi sül ki ebből az egészből, meglepődtem, hogy törölték...

  5. #5
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A topiknyitó a fórumszabályzat 2.2 és 5.2 pontja ellen vétett, ezért a topikot töröltük.

    A megvádolt játékos egy konkurens oldal játékosa. Nem áll érdekünkben bármit is eltusolni. Ha egy játékost publikusan megvádolnak, minden esetben így járunk el.

    A topik egyetlen célja, hogy egy másik fórumozót rossz fényben tüntessen fel. Ezt a topik nyitó nem is tagadta.

    A topik nyitónak írtunk privát üzenetet, ahol közöltük döntésünket és annak miértjét. Továbbá jeleztük, hogy máskor ilyen esetben először egyeztessen az oldal szerkesztőivel.

    A Pókerakadémia szerkesztői pártatlan félként szívesen segítenek ilyen esetben a konfliktus megoldásában. Így elmaradhat a pókerakadémia légkörét rontó publikusan vívott sárdobálás.

    Ezt a topikot, szintén lezárjuk, mivel nem szeretnénk ha továbbra is felületet kapna a vádaskodás.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •