Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: Leak or down

  1. #1
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás Leak or down

    Sziasztok!

    Kellene egy ki segítség. SNG-n belefutottam egy nagyobb lejtmenetbe. Már máskor is bejött, hogy ilyenkor visszaváltok CG-re, hogy az önbizalmam visszaszerezzem és kicsit stabilizáljam a rollom. Most is ezt tettem, PS NL5-re (Fullring) jöttem. Annyit elöljáróban, hogy NL10-et (Full Tilt, Ongame), NL25-öt is vertem (Doyle's room), néha szeretek CG-zni is. Szóval a PS NL5-nek nem kellene kifognia rajtam. Még nem mentem át mínuszba, de valószínű van valami nagy leak a játékomban. S ha így folytatom, még frusztráltabb leszek, és átfordulok minuszba.
    25k hand alatt elég gyenge a 2bb/100. NL10+ 60k hand alatt 12bb/100 volt és a HM szerint EV alatt.
    Volt már többször is 10BI-s minuszos swingem, de nem ilyen tartós, s most nem jellemez a tilt sem (max 1 BI-t dobtam el tilt miatt), régen a tilt miatt sokat buktam.
    Nem vagyok egy nagy CG elemző, ezért kellene egy kis segítség.
    Általában esténként játszom 1-2 órát. 6-12 asztalon szoktam játszani, de átlagban a 8 a jellemző. Amikor csökkentettem az asztalszámot, akkor sem történt változás.
    A gyenge játékosokat megjelölöm, általában próbálok rájuk ülni. Az önbizalmam visszaesésével egyre kevésbé vagyok agresszív postflop, ezt már játék közben is érzem, talán a statok is igazolják ezt.
    Ami még hibám, hogy a fisheket sokszor kifizetem. Képtelen vagyok ellenük overpárokat dobni. A regekkel szemben általában megy a játék. Az én pénzem legtöbbet a CS-eknél, és a hyperagresszoroknál köt ki, amit aztán átvándorol egy sziklához.
    Szintet még nem kell visszalépnem, még dupla ennyi down is belefér.

    Nagyon köszönöm az észrevételeket!
    További kellemes napot!
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás

    Hát nem lettem okosabb.
    Azt hittem kapok valami útmutatást valakitől.

    Egyébként tud valaki jó Nl10-NL25 FR videókat ajánlani?

  3. #3
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Hogy sikerult ketszer annyi hand lejatszasa early positionbol mint buttonrol ?
    Nos, en atneznem a cutoffrol lejatszott legnagyobb vesztett partykat. Ott valami nem stimmel.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet kisgatyas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy sikerult ketszer annyi hand lejatszasa early positionbol mint buttonrol ?
    Mert három early position van gondolom.
    Kicsi ez a minta, simán lehet down is. Riveren talán többet kéne dobni.

  5. #5
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    hello, river AF mennyi?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #6
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert három early position van gondolom.
    Kicsi ez a minta, simán lehet down is. Riveren talán többet kéne dobni.
    jaaaaa ez FR nem SH, nem szoltam semmit :|

  7. #7
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hello, river AF mennyi?
    Átlagban 1.22, bár nem tudom, hogy ez túl agresszív-e. Mik a jók értékek itt? A mellékletbe csatoltam a flop, turn, river aggressziót

    @kisgatyas: igen FR. Megneztem a CO partykat. Úgy néz ki ide jött ki a legtöbb KK vs AA illetve amikor prémium lapokkal setbe futottam. Nem tudom dobni egy olyan játékos ellen a QQ+ lapokat, akiről már feljegyeztem, hogy fish. S vagy lejavultak J7-el vagy settel. Bár így visszanézve a line-okat dobhattam volna egy don river hívásra vagy egy turn c/r-re. Egy reg ellen képes vagyok rá... de a fisheknek nem hiszek. Pedig egy CS visszaemelésére még akkor is ha 50 felett van a VPIP-je illene talán.

    Az a furcsa, hogy amikor jóval lazábban nyomtam (18/16) sokkal jobban ment. Bár az nem PS volt, hanem ongame.

    Köszi a visszajelzéseket.
    Már gondoltam egyébként, hogy váltok SH-ra, ott több az akció, nem kellene 10-12 asztal, hogy ne unjam a játékot fél óra után. S talán a játékom is fejlődne mert 8 asztal felett nem sok improvizáció van a játékomban nincs idő megfigyelni az ellenfeleket csak a statok alapján döntök. De annyira nincs időm új műfajt tanulni család meg meló mellett... Na meg FR-re minden szépen be van állítva.
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    ha ez SH lenne, akkor azt mondanám, hogy többet callozol az átlagos nyerő statú playáknál, mert alacsonyabb az AF-ed, de az afq kb átlagos, csak riveren kicsit kevéske talán, de se a mezőnyt, se a FR-t, se a játékodat nem ismerem, ez csak egy tipp amin talán elindulhatsz, lehet, hogy baromság.
    Szűrj rá arra elsőként, ahol riverig hívtál, aztán ch/call -t játszottál riveren, valószínűleg sokszor jobb lett volna a ch/f, vagy a bet/f

    szerk: pont most nézek egy playát, akinek hasonlóak a agr statjai mint neked, és nyerő 100-on... szóval nem nagyon lehet ebből következtetni, illetve lehet, csak én nem értek hozzá annyira
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2012. 02. 06. 20:15
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Mosoly

    Köszi a hozzászólásokat!

    Vettem egy kis erőt magamon, és elemeztem nektek köszönhetően. A preflop játékommal sok gond nincs, bár 89s+ szerű lapokkal nem mindig jó ötlet izolálni, itt égettem el egy kevés pénzt, illetve nem adok hitelt a gyengébb játékosoknak egy turn c/r-re illetve riveren nem tudok top párt dobni fisheknek. Ezen sok elment. Illetve van egy nem kis down ebben a görbében. Illetve a TT, JJ, QQ, KK szerű lapokkal gyakran futottam még magasabb párokba, ahol szintén nem tudtam dobni.
    Egy kicsit többet kellene dobnom, illetve néha komolyabban venni a gyenge játékosokat.

    @chivas: jó tudni, hogy NL100-on nyerő ez a taktika. Lehet, hogy feljebb kellene lépnem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •