Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 27.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás turbo HU SNg + pár gondolat(nagyiszhehe)

    Szüksége van e egy micro tétes HU Sng playának HM-re ha stabilan akar nyerni? Saját tétem letudom aprítani(3,5ig)de ha feljebb mennék szerintem
    komoly falakba ütköznék eme program nélkül.
    Legnagyobb gondom jelenleg az, hogy nincs stabil rollom(amit magamnak köszönhetek)
    1-2 éjszaka alatt nem jelent gondot felverni 20 dodót 90-100-ig, de utána mindig elszórom 15-30 as Sng-ken. Egyszerűen ledarálnak az ottani regek, mintha olvasnának az ember fejében........
    Ilyen jellemzőkkel gondolom nem könnyű (vagyis inkább lehetetlen) stakert találni,de én mégis ehhez folyamodnék, mert tudom hogy akkor tudnák igazán kibontakozni, ha egy kis felelősség is költözne a mindennapokba, mindenképp jót tenne a játékomnak és más illetve az én pénztárcámnak is.
    Gl mindenkinek

  2. #2
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    iDapRO +1

    Ha legközelebb sikerül felvinned 100$-ig a rollt, akkor told tovább 3,5$-on és minimum 30-40 beülőnél lépj feljebb. (tehát 5$-ra pl 150-200$). Ez egy meglehetősen agresszív BRM, természetesen visszalépni is tudni kell.

    A fentieket is csak akkor lépd meg ha stabilan vered az aktuális mezőnyt. Minél kisebb ROI-t tudsz hozni (ami egyre csökkenni fog ahogy feljebb lépsz) annál több beülő kell ahhoz hogy ne legyen komoly a "csődkockázat".

    HM-re szükség lesz előbb vagy utóbb, ha megteheted (nem túl drága) akkor már most érdemes lehet rá beruházni.

    Mindezek mellett pedig tanulás, elemzés stb... 10-20$-os tétre simán el lehet jutni itt az akadémián fellelhető anyagokból (videók, elemzések, hu sng fórum).

    Ebben a topikban elég sok segédanyag lett ajánlva, talán segít hogy ne kelljen keresgélni:
    http://www.pokerakademia.com/vBullet...kezdoknek.html

    GL.
    Utoljára módosítva: Jonas 77 által: 2012. 02. 06. 13:06
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •