Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL10 set, river c/r-t kap

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG walley_17 ($28.43)
    CO differentborder ($13.19)
    BTN lexydj ($17.58)
    SB socrates962 ($5.75)
    BB lojzzik ($10.15)

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) differentborder is CO
    1 fold, differentborder raises to $0.30, 2 folds, lojzzik calls $0.20

    Flop: ($0.65, 2 players)
    lojzzik checks, differentborder bets $0.50, lojzzik calls $0.50

    Turn: ($1.65, 2 players)
    lojzzik checks, differentborder bets $1.35, lojzzik raises to $3.55, $2.2 to differentborder ($11.04)?

    Ellenfelem 20/15. 26% turn AFQ, 7% turn c/r, 64% foldtocbet, turnon viszont még nem dobott 7 alkalomból egyszer sem cbetre, az esetek felében raiselt is. 27% wtsd, 7% 3bet vs steal.

    1. 3betelne engem 99,TT,JJ-vel ebben a szituációban és ha igen milyen gyakran? 2. Mi lesz a range amivel c/r-zel turnon? Ha callolnátok csak kérlek írjátok le melyik river kártyákon mit lépnétek ha checkelne/illetve pusholna.

  2. #2
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    csak settekkel játszol?

    nálam ez is call turn. oversettet nem nagyon raknék a kezébe, inkább 2 pár, sor. 2 pár ellen jó lenne a push, sor ellen kevésbé. viszont kifizet riveren ha pározódik. jelen esetben talán minden nem pározódott riveren dobnék! J riveren is rossz szájízzel, de adnám.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    én betenném, túl drawheavy igy a board hogy csak calloljam, kapsz value-t 9T, JT-től + TPFD, GSFD

    túl sok kártya van a riveren ami végképp kinyír! (78QK flush kártyák..)
    nekem ez shove, max megnézel egy sort és dobja riverre a fullt.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    szerintem már most verve vagy

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet LifeNitz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én betenném, túl drawheavy igy a board hogy csak calloljam, kapsz value-t 9T, JT-től + TPFD, GSFD

    túl sok kártya van a riveren ami végképp kinyír! (78QK flush kártyák..)
    nekem ez shove, max megnézel egy sort és dobja riverre a fullt.
    Hmm ez nem lenne feleslegesen túl aggro move? Mese verziója szimpatikusabb.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Elég megfontolt játékosnak tűnik. Nem igen fog itt két párral check-raiselni. Szerintem is hátul vagy itt. Ha nem 3-as jön, de párzódik a board, akkor sem örülnék, ha all in megy.

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég megfontolt játékosnak tűnik. Nem igen fog itt két párral check-raiselni. Szerintem is hátul vagy itt. Ha nem 3-as jön, de párzódik a board, akkor sem örülnék, ha all in megy.
    lehet hogy igaz, DE: "turnon viszont még nem dobott 7 alkalomból egyszer sem cbetre, az esetek felében raiselt is"

    ez azért árulkodó, hogy szeret moveolgatni, úgyhogy a nagyon erős range mellé néha-néha becsúszik egy kis wp is. nem dobnám ellene. nálam még mindig call turn!

  8. #8
    Fanatikus tag zoli0506 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Ellenfél számára ez egy rendkivül jó turn bluff c/r-re, mivel széles range-t tud reppelni, de egy ilyen straight forward playa-ból nem nagyon nézem ki hogy hogy itt semi-bluffolna egy FD-vel vagy combo drawal.
    2párral nagyon ritkán fog itt reg ellen c/r-elni, így nem sűrűn leszünk előnyben ha pusholunk.
    Flop játékából nem vonnék le következtetést+a mi rangeünk is viszonylag erős ezen a ponton
    KQs, KQ, JJ, 87s range ellen durván 20%-os equitynk van. pot oddsunk 25% szóval én dobnám

    Jav.: Viszont implied odds-al számolva jó lehet a call, mivel sokszor tönkremegy sorral rivertől függetlenül szvsz.
    Utoljára módosítva: zoli0506 által: 2012. 02. 09. 18:11
    "The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will." - Vince Lombardi

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    necces helyzet, mert ez kb a legrosszabb kártya az ellenfélnek bluff xr-re, meg a flop is elég rossz neki oop floatolásra.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    LifeNitz+1
    En is betennem turnon. Max. meg annyi hogy azok a lapok amik turnon vernek, mind rosszul voltak megjatszva: 99-TT-vel mar floppon kell akciozni, 78o, KQo 3 tiszta outra huz, es a reverse implied odds is jelentos. Egyedul a 78h es KQh ami valamennyire turheto jatek es ver minket, viszont van sok mas hand amit igy jatszik es verunk.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •