Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás Staker/backer keresek -pokerarcsuny

    Sziasztok !
    22éves vagyok, 2008-ban ismerkedtem meg a pokerrel, de 2010 év végén kezdtem komolyabban foglalkozni a dologgal, voltak kisebb-nagyobb eredményeim de ki kellet vennem mindig a nyereményem nagy részét.Én a pokerstarst prefarálom mint poker oldalt, kipróbáltam más nagyobb poker oldalt de a fulltilten kívül nem tetszett más.
    Stakert keresek, nyitott vagyok mindenre, ha találnék egy jó staker-t/backer-t tudom, hogy mindkettönk számára jövedelmező lenne.180turbóSNG/MTT lenne a legjobb számomra , de nyitott vagyok más játékfajtákhoz is ,pl cashgame,HU 6max,9max!

    Én 11$ MTT-ig bezárólag illetve 2,5$MTTSNG turbón játszom , mert jelenleg erre van pénzem.15-24 asztalon szoktam játszani egyszerre 8-12órán át,de szeretnék feljebb lépni ezalatt azt értem hogy belevenni 22$-ig az MTT-et illetve a 3,5$r/8$MTTSNG-et is vagy biztos bankrollt szeretnék a jelenlegi tétemre azaz a 11$ MTT és 2,5$MTTSNG.

    Akinek felkelltettem az érdeklődését, az kérem jelezze itt ,vagy írjon a ssuny_i_ka@freemail.hu címre.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Ha bakert keresel ajánlom figyelmedbe a különféle sütőipari expokat ott nyüzsögnek az ilyenek.

    GL
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha bakert keresel ajánlom figyelmedbe a különféle sütőipari expokat ott nyüzsögnek az ilyenek.

    GL
    Nem offolás szándékból írtam ide, szóval jobb lenne ha megkímélnél minket ezektől a commentektől.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem offolás szándékból írtam ide, szóval jobb lenne ha megkímélnél minket ezektől a commentektől.
    LOL

    Asszem nem érted te backert keresel nem péket.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Tudnál mutatni valamit az eddigi eredményeidből?

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet SchZol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnál mutatni valamit az eddigi eredményeidből?
    pokerstarson nyomom "PoKeRaRcSuNY" néven, most jelenleg nem tudok linkelni SC ,PT,-rol statokat mert nem engedi hogy bárkire is rákeressek, mert lejárt az elöfizetés pár napja .

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pokerstarson nyomom "PoKeRaRcSuNY" néven, most jelenleg nem tudok linkelni SC ,PT,-rol statokat mert nem engedi hogy bárkire is rákeressek, mert lejárt az elöfizetés pár napja .
    A név elég, majd megnézem!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet lanciafan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL

    Asszem nem érted te backert keresel nem péket.
    Jah hogy a címben elírtam,bocsi nem vettem észre, de nem tudom kijavítani sajnos !De nem is ez a lényeg -,-

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Érdekes, hogy nálad is más eredményt mutat az opr és mást a sharkscope. Nálam is így van.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, hogy nálad is más eredményt mutat az opr és mást a sharkscope. Nálam is így van.
    Nem tudom ,lehet azért mert "MeGvan89" néven is játszottam régeben, öcsémnek csináltam, ott is voltak szép eredményeim

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •