Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás NL100 deepen flop trips???

    Sziasztok
    Nem tudom lehet máshogy játszani ezt a hand-et?
    Ellenfél egy reg.
    eredeti emelő 17/10 (1.2K hand)
    hero 27/23 (kb ilyesmi lehetek számára)
    SB fish
    BB: van róla 3.1K hand csak nagy része full ring ugyhogy nem mérvadó szűrni meg nem sikerült. 3bet BB :9% ( squeeze is ilyesmi lehet vagy több)
    FCbet 3bet potban: 73%, flop AF 3.0
    TCbet: 52%, check raise turn 10% , Turn AF 2.3
    River cbet: 83% , RIver AF 2.2

    Hero (BTN): $265.19
    SB: $101.51
    BB: $394.88
    UTG: $114.90
    CO: $94.13

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T A
    1 fold, CO raises to $3, Hero calls $3, SB calls $2.50, BB raises to $16, 1 fold, Hero calls $13, SB calls $13

    Flop: ($51.00) A A 4 (3 players)
    SB checks, BB bets $27.00, Hero calls $27, SB folds

    Turn: ($105.00) 2 (2 players)
    BB bets $60.00, Hero calls $60

    River: ($225.00) 9 (2 players)
    BB bets $291.88, Hero folds
    Utoljára módosítva: Balibá által: 2012. 02. 20. 13:11

  2. #2
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Bluffcather vagy és nem hinném, hogy ilyen deepen egy NL100 reg nekiáll 3 utcát barrelezni egy 3-bet potban...gyengébb A meg nincs V-bet rangeében, ezért a turn call pénzégetés.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    Turn fold +1

    Egyébként megéri itt callozni ezzel a lappal? Nagyon deepek vagytok az ok, de atom reversedes a szitu. Magasak a barelljei, nem nagyon fogja feladni, te meg nem nagyon callozhatsz 1 utcánál többet ezzel a lappal.
    Sztem jobb elkerülni az ilyen tré szitukat, de nem vágom az ilyen deep játékot.

    pf nem jobb inkább egy 3bet co-ra ha ilyen sqz-elős vakok vannak?

  4. #4
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet rogan99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turn fold +1

    Egyébként megéri itt callozni ezzel a lappal? Nagyon deepek vagytok az ok, de atom reversedes a szitu. Magasak a barelljei, nem nagyon fogja feladni, te meg nem nagyon callozhatsz 1 utcánál többet ezzel a lappal.
    Sztem jobb elkerülni az ilyen tré szitukat, de nem vágom az ilyen deep játékot.

    pf nem jobb inkább egy 3bet co-ra ha ilyen sqz-elős vakok vannak?
    nekem ugyanez fordult meg a fejemben. érdekelne az okosabbak véleménye.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    na ne mondjátok hogy nem lőheti bluffből a turnt, jól van ez postflop játszva.

    (pre lehet egy 4bet keretében visszaraknám a pressure-t ilyen királyi mennyiségű dead money mellett, mert 2.65 Franklin deep azért szürkülhet igencsak a value range-e, nem kizárt hogy még QQ-vel sem szeretne stackért kártyázni.)

    a zárójeles részt akkor írtam, amikor azt hittem HIRÓ a preflop emelő, így nem szeretnék 4betelni, de ha már írtam 3 sort akkor nem törlöm ki. ellenben így méginkább call a turn, ilyetén line mellett még több middddddd pocket pair van a range-ünkben ám, YO. ha már a második hsz-ben megtudtuk, hogy ilyen deep nem 3barrel bluffölnek az nl100 regek, akkor meg még-még-méginkább call a turn.
    Utoljára módosítva: Romsy által: 2012. 02. 20. 16:35

  6. #6
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    romsy +1
    itt a legtobb nl100 jatekos bloff inflection pontja a turnon van, 2 utcát fog lőni de utána te face up trips+ vagy amit szerintem nem próbál meg kiblöffölni
    Utoljára módosítva: qwertibie által: 2012. 02. 20. 17:26

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha checkelné a rivert, valuebetelnétek?

  8. #8
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na ne mondjátok hogy nem lőheti bluffből a turnt, jól van ez postflop játszva.

    (pre lehet egy 4bet keretében visszaraknám a pressure-t ilyen királyi mennyiségű dead money mellett, mert 2.65 Franklin deep azért szürkülhet igencsak a value range-e, nem kizárt hogy még QQ-vel sem szeretne stackért kártyázni.)

    a zárójeles részt akkor írtam, amikor azt hittem HIRÓ a preflop emelő, így nem szeretnék 4betelni, de ha már írtam 3 sort akkor nem törlöm ki. ellenben így méginkább call a turn, ilyetén line mellett még több middddddd pocket pair van a range-ünkben ám, YO. ha már a második hsz-ben megtudtuk, hogy ilyen deep nem 3barrel bluffölnek az nl100 regek, akkor meg még-még-méginkább call a turn.
    Fejet hajtok, igazad van.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Most akkor ez így a legjobb?
    Sehol nem kell/ lehet vissza lőni?
    Egyébként én is úgy voltam vele , hogy a turn call után ő biztos benne hogy nálam van ász. De a river all in azért furcsa , vagy azt gondolja hogy valueból hív és én még berakok 170BB egy sima ásszal, vagy mivel pre flateltem azt mondja , hogy AK nincs nálam és mással meg nem tudom megadni (A9,A2,A4) akkor viszont nagyon nice itt dobatni egy ilyen all innel. De ha ti azt mondjátok hogy nem 3 barrellezik azt is elhiszem , de azért itt elég sok lapot tud dobatni egy all innel. Meg ha mondjuk csak 100BB-t hív azt még lehet meg is adja valami Ax.
    Mit gondoltok a river bet sizeingjáról?
    Utoljára módosítva: Balibá által: 2012. 02. 21. 13:52

  10. #10
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Balibá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most akkor ez így a legjobb?
    Sehol nem kell/ lehet vissza lőni?
    Egyébként én is úgy voltam vele , hogy a turn call után ő biztos benne hogy nálam van ász. De a river all in azért furcsa , vagy azt gondolja hogy valueból hív és én még berakok 170BB egy sima ásszal, vagy mivel pre flateltem azt mondja , hogy AK nincs nálam és mással meg nem tudom megadni (A9,A2,A4) akkor viszont nagyon nice itt dobatni egy ilyen all innel. De ha ti azt mondjátok hogy nem 3 barrellezik azt is elhiszem , de azért itt elég sok lapot tud dobatni egy all innel. Meg ha mondjuk csak 100BB-t hív azt még lehet meg is adja valami Ax.
    Mit gondoltok a river bet sizeingjáról?

    nem kell visszalőni imo, csak isolálod magad a value range-e ellen ami ellen szarban vagy
    nl100-on sztem itt nem sok playának lesz blöff range-e
    a sizingjáról mit gondolok? ~160$ maradt előtted ha jol számolom, a pot meg 225. elég std allin

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha checkelné a rivert, valuebetelnétek?
    nem látok benne sok value-t (csak vmi nagyon sick historyval lenne sztem: pl ha villain számít arra hogy doublefloatolok ebben a spotban akkor szerintem)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •