Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás NL 20 AA vs river shove

    Üdv.

    Ellen regnek tűnő: 20/15/4.2, 295 hand alapján 31% agresszióval (31/27/35 ill., 2.6/7/7), már ha számítanak ezek valamit ennyi handnél.
    Nem emlékszem semmi különös history-ra köztünk úgyhogy nem feltételeztem hogy blöffölne... utólag lehet már megadnám:S, nem tudom, de akkor és ott nagyon slowplayelt szettnek tűnt nekem. Sz'al call vagy fold?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG -Mak- ($27.15)
    UTG+1 Hero ($23.78)
    CO Miswar ($15.75)
    BTN maksavaan ($23.23)
    SB OnlyTheBrave ($16.85)
    BB fishdish ($24.94)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG+1
    1 fold, Hero raises to $0.80, 1 fold, maksavaan calls $0.80, 2 folds

    Flop: ($1.90, 2 players)
    Hero bets $1.35, maksavaan calls $1.35

    Turn: ($4.60, 2 players)
    Hero bets $3.40, maksavaan calls $3.40

    River: ($11.40, 2 players)
    Hero bets $6, maksavaan goes all-in $17.68

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    szerintem jól dobtál de az információért lehet calloltam volna ami legközelebb hasznos lehet. De a fold a jó szerintem.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #3
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Azért zavart szerintem, mert btn ült villain, és itt a legszélesebb a preflop megadó laptartománya, tehát ekkor fog a legtöbbször kreatívan játszani.

    Én check/callolnám a rivert.
    Monstereken kívül ezer féle drawal eljuthatott riverig, amit blöffbe fordíthat. Azok a gyengébb lapok, amivel megadja a river beted ő maga is betelni fog, ha passzolsz riveren, mint az overpárok és T9, tehát ellenük nem nagyon vesztesz valuet a river passzal.
    Monstereit meg mindenhogy kifizeted, ha bele nyitsz még rád is emelnek. Mondjuk egy nagy river betre el is dobnám, wp ha kiblöffölt.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem jól dobtál de az információért lehet calloltam volna ami legközelebb hasznos lehet.
    Ezt nem tudom megérteni! Hogy lehet infóért 50bb+t callolni, egy olyan spotban ahol 90%-ban verve vagyunk? Ilyen helyzetben nem tudom elképzelni hogy blöfföljön valamivel is. Szerintem ez nagyon easy fold. Olyan helyzetben callolj infóért ahol a call kb 0Ev vagy nagyon határeset, esetleg nagyon kicsit - os.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem tudom megérteni! Hogy lehet infóért 50bb+t callolni, egy olyan spotban ahol 90%-ban verve vagyunk? Ilyen helyzetben nem tudom elképzelni hogy blöfföljön valamivel is. Szerintem ez nagyon easy fold.
    Mondjuk én egy QcKc vel vagy egy JJ QQ val rá tudom itt tolni BTN ről erre a 6$ ra mert dobni fog nagyrészt mindent ami nem full. De ez az én gondolkodásom...
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én egy QcKc vel vagy egy JJ QQ val rá tudom itt tolni BTN ről erre a 6$ ra mert dobni fog nagyrészt mindent ami nem full. De ez az én gondolkodásom...
    QQ-val raisel pre sokszor(vagy mindíg).JJ-t simán blöffbe fordítanád?hiba lenne szvsz a pározódott board miatt.ha valamivel kiblöffölt akkor wp.de rettenetesen hátul vagyunk a range ellen.nincs okunk feltételezni h itt elégszer fog blöffölni a callhoz.easy fold. A c/c tetszene riveren.
    (nagyobb flop cbet elférne)

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én egy QcKc vel vagy egy JJ QQ val rá tudom itt tolni BTN ről erre a 6$ ra mert dobni fog nagyrészt mindent ami nem full. De ez az én gondolkodásom...
    KcQc az egy kombináció, és azt is nagyon kevesek fogják így blöfföli amúg meg QQ JJ-t itt blöffbe fordítani hogy dobjon magasabb overpárt nem tartom jó megoldásnak! Én sem azt mondtam hogy 100%ban leszünk verve hanem hogy 90- de valószínűleg ennél is több!

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Ha BTN-ről nyitottunk volna, akkor jobban tetszene a bet/call.
    UTG+1-ről indítva viszont nagyon faceup JJ+ vagyunk, és azért az ellenfél érezheti, hogy NL25-ön nem nagyon dobnak itt overt, szóval pocsék blöffspot ez egy korai pozíciós emelő range-dzsel szemben.

  9. #9
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    nálam river c/c. a nagyobb betet könnyebben adnám, mint egy vbet szerűt.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  10. #10
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért zavart szerintem, mert btn ült villain, és itt a legszélesebb a preflop megadó laptartománya, tehát ekkor fog a legtöbbször kreatívan játszani.

    Én check/callolnám a rivert.
    Monstereken kívül ezer féle drawal eljuthatott riverig, amit blöffbe fordíthat. Azok a gyengébb lapok, amivel megadja a river beted ő maga is betelni fog, ha passzolsz riveren, mint az overpárok és T9, tehát ellenük nem nagyon vesztesz valuet a river passzal.
    Monstereit meg mindenhogy kifizeted, ha bele nyitsz még rád is emelnek. Mondjuk egy nagy river betre el is dobnám, wp ha kiblöffölt.
    szerintem is

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •