Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL10 TQs erős drawként

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($10)
    UTG+1 ($14.17)
    CO ($10)
    differentborder (BTN) ($10)
    SB ($13.41)
    BB ($10.40)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) differentborder is BTN
    3 folds, differentborder raises to $0.30, 1 fold, BB calls $0.30

    Flop: ($0.65, 2 players)
    BB checks, differentborder bets $0.45, BB raises to $1.50, differentborder calls $1.50

    Turn: ($3.65, 2 players)
    BB bets $2.50, differentborder calls $2.50

    River: ($8.65, 2 players)
    BB checks, differentborder checks

    Ellenfelem itt nagy minta alapján 21/19. Postflop elég agresszív af 5.7 afq 46%. 18%ban jutott el showdown és nem tűnik rossz játékosnak. Szerintem ha flopon bekerül szinte mindig flipre fogunk menni. Hogy játszottátok volna?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    floppon be akarnám tenni mert ott van a legjobb equity.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Flop reraiselném 3.5-ig, és remélném hogy csak megad, így lesz 2 ingyenlapunk. De így sem volt rossz.

  4. #4
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    3bet push, igy maximalizalhato a FE a rangevel szemben, mivel eleg agressziv ezert a ch/r rangebe lesznek bloffok, semi-bloffok is.
    Ha mondjuk feszesebb lenne az ellen, ( erosebb flop ch/r range) akkor call es turnon ujra ertekel, viszont igy h eleg agro, jonak latom a pusht.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    3betelném 4$ körül. ha nagyon feszes passzív akkor jó a csak call, mert ellene komoly implied oddsod van.itt viszont a 3bet lesz a legnagyobb ev-jű line.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Egy push FE-je nem nagyobb mint egy 3beté, és azzal használjuk ki legkevésbé, hogy a 3 db nem treff 9-essel láthatatlanul javulunk nutsra.

    Combo draw-val nem azért emelünk, mert allin akarunk menni, hanem azért, mert olcsón akarunk javulni. Pozíción kívül már meggondolandóbb lenne a push, de akor sem biztos, hogy azt preferálnám.

  7. #7
    Fanatikus tag Rendes avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Szerintem a flop játék rendben van! Jó a $2,5 raise ha 3bet-el akkor be kell rakni..én legalábbis sosem dobok ilyenkor már ilyen erős húzót..De mivel villain csak call-ol, turn-ön pot-ot vagy picit pot alatt nyitnék, ezen a ponton ha így játszod akkor nagyon nagy erőt mutatsz!

    River: Ha már elkezdtük végig kell vinni! Lehet hogy amúgy is jobbak vagyunk egy másik FD ellen mivel lett Showdown value river-re.. Így ahogy te játszottad nagyobbat nyitnék mint fél pot, 2/3 pot jó lenne szerintem.. De ha úgy játszottad/tam volna a turn-t, ahogy fentebb írtam akkor elég lenne egy fél pot is kb..

    Azt mondtad nagy minta alapján van egy 18-as WTSD statja villain-nak, pont ezek a játékosok ellen jó ezt csinálni! Mert nincsenek annyira kihegyezve a blöff fogásra..Itt még komoly SD értékű lapokat is kicsavarhatunk a kezükből mint pl: 9cJc vagy KcJc Szerintem ezek a játékosok nem fognak le callolni riveren bluff catcher-el.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Turn raise allinről mi a vélemyetek? Az a betméret inkább gyengeséget sugall egy drawheavy boardon. Mivel aggro a flop ch/raise után 1 utcát még nagyon sok esetben fog lőni. Egy value handel szeritem sokkal nagyobbat betelne ezen a boardon. A mi lineunk meg nagyon erős lapot reppel. Szerintem nagyon szűk rangel lenne callolható.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turn raise allinről mi a vélemyetek? Az a betméret inkább gyengeséget sugall egy drawheavy boardon. Mivel aggro a flop ch/raise után 1 utcát még nagyon sok esetben fog lőni. Egy value handel szeritem sokkal nagyobbat betelne ezen a boardon. A mi lineunk meg nagyon erős lapot reppel. Szerintem nagyon szűk rangel lenne callolható.
    Egy raise ellen el kellene dobnia a range-ének kb a felét h BE legyen.és nagyon jó oddsot is kap, a draws board miatt akár egy tpvel is vagy combodrawal is callolhat. E mellett megvan a pot oddsunk a callra turnon így sztm nagyobb ev-vel kecsegtet a call.deepebben picit, note-okkal az aggresszivitásáról talán jó lehet, bár akkor is a call lesz a kisebb varianciájú játék.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet roliii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy raise ellen el kellene dobnia a range-ének kb a felét h BE legyen.és nagyon jó oddsot is kap, a draws board miatt akár egy tpvel is vagy combodrawal is callolhat. E mellett megvan a pot oddsunk a callra turnon így sztm nagyobb ev-vel kecsegtet a call.deepebben picit, note-okkal az aggresszivitásáról talán jó lehet, bár akkor is a call lesz a kisebb varianciájú játék.
    TP-vel itt szerintem kb soha nem fog egy értelmes játékos callolni egy ilyen line után. Value lappal nagyon el van rontva a turn betsize-a. Gondold magad az ő helyébe, mire tennéd az ellent. Vedd figyelembe azt is hogy ha allin mész akkor is nagy eséllyel nyerhetsz még riveren. Deepebben nekem is jobban tetszene ez a line, meg mondjuk tudni kellene a ch/raise-t floppon. A call azért nem tetszik, mert egy A7-is amivel blöffölni kezdett elver riveren egy ch ch után ha nem javulunk. Nagyon kevés implied oddsal számolhatunk, mivel ha esik a FD vagy a 9-es akkor is csak kb set+(esetleg jobb 2pár) ellen mehet be pénz riveren, és ennek tekintetében nem mondanám hogy nagyon jó odds-ot kapunk a callra.
    Ne a kisebb varianciájú játékod keresd hanem a leg +Ev-ebbet, azért van a BRM hogy bírjuk a varianciát.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •