Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL10 AA flop donk/3bet/turn shove ellen

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    differentborder (CO) ($14.79)
    BTN ($11.81)
    SB ($7.05)
    BB ($11.67)

    Pre-Flop: ($0.15, 4 players) differentborder is CO
    differentborder raises to $0.30, 1 fold, SB calls $0.30, 1 fold

    Flop: ($0.70, 2 players)
    SB bets $0.17, differentborder raises to $0.65, SB raises to $1.13, differentborder calls $1.13

    Turn: ($3.13, 2 players)
    SB goes all-in $5.62, $5.62 to differentborder ($12.71)?

    Ellenfelem 19 hand : 47/0. Mit tennétek és miért?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Flopon eldönteném, hogy mit akarok. 70bb-s fish ellen én speciel nem dobnám el, ugyanígy raiselném a donkját viszont a 3betet nem callolnám. A call ugyebár arra jó, hogy a blöffjeit benntartsuk, de ilyen line-nal nem hiszem, hogy sok blöff lenne a range-ében. Ellenben simán játszhat így túlértékelt 9x-el, esetleg TT+-szal (mivel pre elég passzívak a statjai a QQ-KK se zárható ki) és ez ellen sokkal jobb ha már flopon bekerül, mert sok olyan kártya jöhet ami később megöli az akciót.
    A másik lehetőség lenne a flop fold, de akkor meg minek raiseljük a donk-ot ha 3betre dobunk?!
    Szal én pusholnék és remélném, hogy nem setmineolt le 70bb-ből

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    7usd-t berakok a floppon overpárra mert megverem a többi overpárt, amikkel játszhat így. A turn elég ráadásul overbetel, szal itt szerintem akár már dobható is, elég passzívnak tűnik. de lehet nem tudnám elengedni már.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    A flop line amit játszik gyakorlatilag nutsot jelent az esetek 90%-ban. Lehet durva de én flop 3betre foldolnék jobb pillanataimban, history nélkül. Viszont turn más sohase dobnám, nem tudom az ilyet elhinni.

  5. #5
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    7usd-t berakok a floppon overpárra mert megverem a többi overpárt, amikkel játszhat így. A turn elég ráadásul overbetel, szal itt szerintem akár már dobható is, elég passzívnak tűnik. de lehet nem tudnám elengedni már.
    ++++1

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopon eldönteném, hogy mit akarok. 70bb-s fish ellen én speciel nem dobnám el, ugyanígy raiselném a donkját viszont a 3betet nem callolnám. A call ugyebár arra jó, hogy a blöffjeit benntartsuk, de ilyen line-nal nem hiszem, hogy sok blöff lenne a range-ében. Ellenben simán játszhat így túlértékelt 9x-el, esetleg TT+-szal (mivel pre elég passzívak a statjai a QQ-KK se zárható ki) és ez ellen sokkal jobb ha már flopon bekerül, mert sok olyan kártya jöhet ami később megöli az akciót.
    A másik lehetőség lenne a flop fold, de akkor meg minek raiseljük a donk-ot ha 3betre dobunk?!
    Szal én pusholnék és remélném, hogy nem setmineolt le 70bb-ből
    teljes mértékben egyetértek. már flopon tervezzük meg előre mit akarunk, mert így sok ilyen "kellemetlen" szituációba kerülünk majd.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A flop line amit játszik gyakorlatilag nutsot jelent az esetek 90%-ban. Lehet durva de én flop 3betre foldolnék jobb pillanataimban, history nélkül. Viszont turn más sohase dobnám, nem tudom az ilyet elhinni.
    rengeteget láttam már ilyen szituban overpárt, bár van aki ellen el lehet dobni a min 3betre, sőt igazán nagy hibának nem tartanám.

  8. #8
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    A nutsal altalaban turnon szoktam min ch/r jatszani, a flop click back sokszor valami szemet, illetve vmi gyenge hand, ezen a boardon seten kivul semmi sem ver meg. A turn 9es nem tul jo, mivel a rangeben ott lehetnek a 9x, viszont az h bevagta az egeszet, valoszinutlenebbe teszi a 9x, mivel azzal inkabb trukkozezne, vagyis ez call.

  9. #9
    Újonc Shenga86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 09.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopon eldönteném, hogy mit akarok. 70bb-s fish ellen én speciel nem dobnám el, ugyanígy raiselném a donkját viszont a 3betet nem callolnám. A call ugyebár arra jó, hogy a blöffjeit benntartsuk, de ilyen line-nal nem hiszem, hogy sok blöff lenne a range-ében. Ellenben simán játszhat így túlértékelt 9x-el, esetleg TT+-szal (mivel pre elég passzívak a statjai a QQ-KK se zárható ki) és ez ellen sokkal jobb ha már flopon bekerül, mert sok olyan kártya jöhet ami később megöli az akciót.
    A másik lehetőség lenne a flop fold, de akkor meg minek raiseljük a donk-ot ha 3betre dobunk?!
    Szal én pusholnék és remélném, hogy nem setmineolt le 70bb-ből
    +1
    flopon a 3betet csak nutsal callolnám, itt tedd be. Ha meg így alakult turn fold. Valószínűleg a flop min.3bet turn shove ellen már nem leszünk elől. Mivel fishnek nézki úgy gondolom floppon túlértékelte a tp-ját és sikerült lejavulnia turnre.
    Utoljára módosítva: Shenga86 által: 2012. 03. 14. 08:36

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    itt mi lett amúgy?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •