Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás NL20 JJ- Elég az overpár?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG husi80 ($19.13)
    CO Hero ($28.12)
    BTN edimitre ($10.61)
    SB Semionchik ($30.86)
    BB gabi0301 ($13.04)

    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) Hero is CO
    husi80 calls $0.20, Hero raises to $0.90, 1 fold, Semionchik calls $0.80, 1 fold, husi80 folds

    Flop: ($2.20, 2 players)
    Semionchik checks, Hero bets $1.70, Semionchik calls $1.70

    Turn: ($5.60, 2 players)
    Semionchik bets $4, Hero calls $4

    River: ($13.60, 2 players)
    Semionchik bets $10.20, Hero ???

    Final Pot: $23.80

    Nehéz ügy... Enemy egy 24/17 136 hand alatt 16-os WTSD-vel 4,6-os AF-el, turnön 10-es AF-el
    Megadó-e?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    ez nekünk elég jó river kártya (riverre minden draw besült, és a két párok is leromlottak), ha a törn megadás nem okozott gondot, akkor én ezt is adnám szerintem.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Egy reg lead-ét mindig kicsit máshogy kezelem, mintha fish donkolna.
    A river betsize is full gyanús.

    Alacsony a WtSD, bár 136 hand alapján nem kéne figyelembe venni.

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    ez lehet, csak akkor arra adtad meg a 4 dodós hívást, hogy hátha a rivert elcsekkeli, vagy lejön egy bubi? (amivel amúgy meg sor egészülhet ki)
    miután törnön hívott, riveren muszáj folytatnia, különben húzókkal ő dobott ki 4 dodót. (húzóval tudhatja, hogy nem nyer, mert a callal elárultad, hogy valszeg showdown-képes vagy)
    szóval ennél a partinál törnön döntöd el, hogy elől vagy vagy hátul.

  5. #5
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    call.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miután törnön hívott, riveren muszáj folytatnia, különben húzókkal ő dobott ki 4 dodót. (húzóval tudhatja, hogy nem nyer, mert a callal elárultad, hogy valszeg showdown-képes vagy)
    Milyen húzót látsz egy (valószínűleg) reg range-be?

    Ez nagyon value szagú bet! Én elsőre read nélkül elengedném! Nem nagyon hiszem hogy a mi nyilvánvaló rangeünk ellen (overpair) blöffölni akarna így egy normálisabb játékos.

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Érdekes játék ez a turn donk... Ha egy std turn c/r-t kapok a turnön, akkor ott easy a fold persze. Épp azon gondolkodtam a parti elején, hogy jobban vigyázni kell, mert ő callolhat kis PP-kre setmineolni, szóval nem a legjobb jel ha marad flop után egy ilyen száraz boardon..na és a turn donk...Ha itt nem is, riveren hinnem kellett volna ennek a tiszta vbetnek meg az alacsony WTSD-nek és elengedni a lapomat. Azt hiszem gyakran fog itt 22-t vagy 77-t mutatni, ritkán 33-at és slowplayelt overpárokat (TT-(JJ)-QQ-KK-AA, ezeket azért rakom a rangeébe, mert később 272 alatt egyszer sem 3betelt még(Igaz 1db 4betje volt). Ritkán lesz még egy A9s, 99, esetleg tényleg ritkán egy random blöff.

    Azt hiszem, hogy a blöfföt azért ki lehet zárni, és besült húzókkal sem számolnék nagyon. Marad az, hogy verem a TT-t és az A9-et, egy hyperritka JJ ellen splitelek, a többi hand ellen (ami valószínűbb is) meg vesztek. Még jobban belegondolva sokkal egyértelműbbnek tűnik a dobás.

    Sajna, ha fogamat húzva is, de megadtam, és nem is igazán lepett meg a 77 mutatásával.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Kifejezetten szettre illik a játéka bár nem tagadom, én is néha megnézem az ilyeneket. De riveren talán nem agró annyira, s ha csak nem gondolja h így tud dobatni overpárt (bár akkor turn c/r-ezne talán ha ez lenne a célja) akkor ez így value lesz a legtöbb esetben.
    Ugye mivel nincs közös agró history, nem akar c/r-elni sem floppon sem turnon (utóbbi tényleg nem lenne jó) sem flop donkolni, mert egy cbetet azért nyerne az airjeidtől. viszont úgy van vele, h a turnon még biztosan nem dobsz 88-TT, talán 55-66-at se, viszont potcontorolzhatsz mindenféle párral, ergó nem mer 2-3 utcát cc-zni, blöff barrelt mert amúgy sem vár tőled ezen a turnon, ezért a lead mellett dönt.

    Turnon még talán A9, 88, TT, néha 45 is lehet nála, meg elég magas az agressziója, ott még nem tetszene a dobás, riveren inkább. De nem hiszem, hogy nagy hiba lenne megadni, elég magas agressziója van, bár kevés a hand róla.

    más kérdés: Villain helyében, hogy játszanátok a 77-et?
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 03. 16. 15:38

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 04.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Pont amiatt, amir rockett írt, hogy c/r-re easy fold, lehet elég fura line ez arra, hogy így hozzuk ki a legtöbbet. Mert őszintén nem sokunk tud elengedni turnon overpárt egy donkbetre.
    Ha fishyről van szó, akkor c/r jó lehet, de ha bekerül a pénz, akkor így is úgy is bekerül.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajna, ha fogamat húzva is, de megadtam, és nem is igazán lepett meg a 77 mutatásával.
    szerintem ez abszolút nem volt gáz! itt max azon lehet elgondolkodni, hogy flop c-bet call után megadj-e törnön egy erős donkbetet egy gyenge overpárral. 2.5 dodód volt bent, és betettél rá még 4-et. szerintem az lett volna a gáz, ha ezt azért tetted volna be, hogy még egy betre meg dobjál. neki is 2.5 dodója volt bent, és önszántából betett még 4-et. nem várhattad, hogy nem lesz további akció. egy donk-raise-zel talán minimalizálhattad volna a bukót, mert riveren talán csekrézre váltott volna, bár kétlem. törn donk/raise/call-ra mégis nyugodtabb szívvel dobhatsz river donkra.
    pocket setje bármikor lehet az ellennek, úgyhogy ugyanezzel a lájnnal bármikor kiblöffölhetnének, ha dobnál. (lehet, hogy nem túl sűrűn tolják ezt végig blöffből, de hát törnön dobsz egy overpárt a donkra, sosem derül ki
    szóval a lényeg, hogy a törn call, river fold combo (pláne ilyen riveren) rossz játék. (IMHO!)
    amit játszottál, cooler

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •