Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás PLO2 - deepen dry/light boardon OOP 3rd barrellre 3rd nuttsra javulunk (river kérdés)

    Ismeretlen ellenfél.
    Előzmény: közvetlenül az ezt megelőző partiban pre raiseltem ds premium rundownnal, amit telibetalált a flop, kb 80%pot cbetre dobott HU, én pedig megmutattam a lapomat.

    A dry/light flopon bet/foldot terveztem.
    A turnon kiegszülhetett egy sor, de nem akartam gyengeséget mutatni. Itt még elmegy a 2nd barrell ugye?
    Rivette nálunk van a 3rd nut, de elég jól rejtve.

    Gondolom van value a betben, hisz az előző handdel együtt az utolsó 5 moveunk egytől egyig agresszív volt, és kb minden 2 párral callolhat.
    Jobb-e itt egy token bet, vagy inkább egy blöffnek álcázott nagy bet-e a jobb, esetleg egy fél potnyi, hogy balanszoljam a pot pot 1/2 pot line-t, amiben elég sok busted drawm van. (bár ez sztem aligha számít az én szintemen). Lehet, h értelmetlennek tűnik a kérdés, mert "nem mind1? egyik se sokkal jobb, vagy rosszabb, mint a másik", de én szeretnék érveket hallani a tapasztaltabb játékosoktól.
    A másik kérdés pedig, hogy ha az ellenfél a maximumot raiseli a river betemre, akkor mennyi hitelt adhatok neki a sorra a betsizingom függvényében?


    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.02 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($2.21)
    BB ($1.58)
    Hero (UTG) ($3.32)
    MP ($2.95)
    CO ($1.29)
    Button ($2)

    Preflop: Hero is UTG with K, K, J, J
    Hero bets $0.07, MP calls $0.07, 2 folds, SB calls $0.06, 1 fold

    Flop: ($0.23) 4, 3, 10 (3 players)
    SB checks, Hero bets $0.18, MP calls $0.18, 1 fold

    Turn: ($0.59) 6 (2 players)
    Hero bets $0.46, MP calls $0.46

    River: ($1.51) J (2 players)

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    ne gondolkozd/kombinald tul, flop bet 0.16 es kesz. turn bet nagyon nagy. ezzel csak azt ered el h meg bluffybnak fog tunni is fog jonni 2 parral, viszont ha kisebbet betelnel mondjuk ilyen 0.32-0.35-t,akkor olcsobban tudsz b/f ni es riveren nagyobbat hivnek h izzadjon

    remelem a rivert betelted 1.1 ig

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    remelem a rivert betelted 1.1 ig
    pontosan
    callolt 2nd nut straighttel

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    szuper. nagyon sok jatekosnak az a problemaja h 2 street playa, h nem uti vegig 3 utcan ha olyan a szitu mert beszarik h "ugyis callozni fog 2 parral".butasag ...utni kell es majd csapjak

  5. #5
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    River sima bet, sok 2pár lehet nála, sorral legtöbbször turn-ön visszaemelt volna, és ez a J a riveren igazából blank az ő szemszögéből (nem esett le semmi új), így ha turn-ön kész lappal adott meg akkor riveren is ugyanazt teszi.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •