Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás Table Ninja licencet vásárolnék / Galambos Tarzan

    Sziasztok!

    Table Ninja licencet vásárolnék az aktuális bolti ár feléért. Ajánlatot a topicba vagy privát üzenetbe várok.

    A hirdetés olyan MEGBÍZHATÓ, lehetőleg ismert fórumtársnaknak szól, aki már megvásárolta a licencet a programhoz, viszont csak egy számítógépen használja. Mivel egy kódot két gépen is lehet jogszerűen használni, ezért a másik eladható.

    Fizetés Moneybookersen keresztül illetve Pokerstars utalással lehetséges. Címet / nicket privátban küldök.

    Pénzügyi referenciáim vannak az oldalon.Szoftvervásárlást, verseny százalék vásárlást és egyéb pénzzel kapcsolatos dolgot is többször sikeresen bonyolítottam.

    Köszönöm, hogy elolvastátok!

    Üdvözlettel:

    Galambos Tarzan
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 03. 24. 11:44
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Table Ninja licencet vásárolnék az aktuális bolti ár feléért. Ajánlatot a topicba vagy privát üzenetbe várok.

    A hirdetés olyan MEGBÍZHATÓ, lehetőleg ismert fórumtársnaknak szól, aki már megvásárolta a licencet a programhoz, viszont csak egy számítógépen használja. Mivel egy kódot két gépen is lehet jogszerűen használni, ezért a másik eladható.

    Fizetés Moneybookersen keresztül illetve Pokerstars utalással lehetséges. Címet / nicket privátban küldök.

    Pénzügyi referenciáim vannak az oldalon.Szoftvervásárlást, verseny százalék vásárlást és egyéb pénzzel kapcsolatos dolgot is többször sikeresen bonyolítottam.

    Köszönöm, hogy elolvastátok!

    Üdvözlettel:

    Galambos Tarzan
    Gyorsabb lesz, ha megveszed, és te adod el a másik felét.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Válasz mail ment!
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 03. 25. 12:47
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    illese szíves segítségével, amit ezúton is köszönök neki, sikerült nyélbe ütni az üzletet. Nagyon korrekt volt. Mástól már nem várok ajánlatot, köszönöm szépen!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •