Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree2Likes

Téma: MTT kérdés

  1. #1
    Tag tomi996 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás MTT kérdés

    3 dolláros rebuyos verseny.
    Nem szokásom 17 vakból bet/foldolni, de a squeezelő olyan insta tolta be hogy hossza gondolkodás után dobtam. Adni kellett volna? Ha nem akkor milyen range-el?
    Megadó 37/26
    Squeezelő 19/16 3bet: 9,1 és 2* squeezelt 100 hand alatt.

    Hero (99 - UTG) loss - Hand Import - - submitted 03-29-2012 - 18:06 pm - Poker Hand Replays

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    miert nem pusholtal?

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Nem kell UTG 17 BB ből pusolni 99 el. Nagyon könnyű allin. Nem jó itt a dobás.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    redoubtable, raise/foldolni nincs tér, openfoldolni nagyon weak sztem, pushon kívül más opciót nem nagyon látok, de javíts ki ha tévedek

    Én pre betolnám, de ha így alakult akkor is call. A squeezelő statok alapján kompetensnek tűnik. Ha figyelte a játékot tudja hogy hogy a megadó az elég laza, úgyh itt még tágít is az alap all in rangeén. 12% 3bet range ellen hozunk 50%ot, és már van bent egy csomó zseton, úgyh sztem bőven megvan az oddsunk ellene---> ship it & hold!
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    redoubtable, raise/foldolni nincs tér, openfoldolni nagyon weak sztem, pushon kívül más opciót nem nagyon látok, de javíts ki ha tévedek
    dobás semmikép nem jöhet szóba. raise/call minden esetben nálam. Akár 3. nak is becallolok. 20BB alatt én nem nagyon raise/foldolok. Max CO BTN ről 20BB vel. 20BB vel UTG ből ha emelek azzal allin is vagyok mindig.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    15 vak alatt betenném egybe.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Fullringen, 3r-en ez sztem easy push utg, mert itt még elég sűrün elő fog fordulni, hogy 1-2-3 ember lecallol, és akkor floppon meg dobhatsz. HJ-CO-BTN-SB talán már betcalloznék, attől függően, hogy milyen emberek vannak utánam.(Ha ilyen 45/5ösök, akkor onnan is inkább pusholnék, de ha ilyen 16/15, vagy 22/18 stb akkor betcall.)
    Így ahogy alakult meg easy rr allin.A calloló nagyon ritkán fog beszállni 3.nak(már csak a statja miatt is), a squezelő ellen, meg ha egy nagyon feszes ranget is adok AJo+,A10s+,KQo,KQs,77+ akkoris 50%ot hozunk, miközben 36% a potoddsunk.
    Amúgy meg soha nem betfoldolnék 15BB eff utg-ből fullring asztalon.

  8. #8
    Tag tomi996 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás

    Köszi a hsz-eket. Ritkán mtt-zek és tegnap 2800 indulóból top 50 nél még vagy 60BB-s stackem volt. Nagyon nit játékot toltam, nehogy elcsesszek valamit és meglegyen az FT. Legközelebb bátrabban fogok játszani. Sajna csak a 12. helyre voltam jó.

    Volt még egy hand, ugyanez a szitu viszont 27BB effektiven voltunk.
    Button 12/4 3bet:0
    Nagyvak 28/28 3 bet:6
    Akkor ezt is adnom kellett volna?
    A 6% 3 betje ellen 60 40 et játszok. Vagy rosszul számolom és lazábban rám tolja? Ha igen akkor honnan tudjam hogy hány %-kal tolja rám kb? A pot oddsom amúgy 43% volt.

  9. #9
    Tag tomi996 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    166

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Itt szerintem már szóba merülhet a dobás is, meg a call is.
    AQo+AQs+88+ ellen hozol 41,3%-ot, míg az oddsod 41,2%.Szóval kb 0ás a call egy ilyen squeeze range ellen. Ellen 28/28 elég aggronak tűnik, te meg azt írtad feszes imidzsed van, szóval szerintem itt valamivel szélesebb a squeeze range(116K a potban),meg néha AAKK csak 3betelni fog 30BB eff nem pusholni, ezért én inkább callolnám.De szerintem jó mind2 megoldás.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •