Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás PLO5 - blokking betre naked ace bluff, erre rebluff/optimista valueraise

    Sziasztok!
    Bocs, ha valakit zavar, hogy leírom azt, amit a HH convertből is lehet majd látni, de a célom a fejlődés, és nem a parti közzététele, ezért leírom, hogy mikor mit gondoltam, mit miért tettem. Ezekben kérek útbaigazítást. A River lesz a lényeg.

    Előzmény: MP egy iszonyat nagy fish, 34 hand alapján 94/27/15, eddig nem kicsit ráültem, a többiek talán kezdenek kevesebb hitelt adni nekem, mikor izolálom. SB-ről nincs info, a hud itt-ott hibás, róla nincs adatom.
    A handem suit nélkül majdhogynem trash, de pozícióban a fish ellen mindenképpen meg szerettem volna játszani. Egy limped potban és egy rainbow flopban bíztam.

    A wettish boardon van egy top párom egy gutshotom, és egy naked acem , de 4way nem akartam vele emberkedni, így checkeltem.

    Megjött a flush, és 3 csekk után eltökéltem, hogy 2 barrellt rászánok, sztem jól repelhetek egy nut flusht. Sajnos sb megad.

    A riverre 2 párom lesz, de sztem nincs sdv-m. A blokking bet sztem egy közepes flush, így raiseltem. Sztem ez a közepes méretű raise is repeli anniyra a nutsot, mint egy repot. Erre nem rámemel? xd. Kb 2 dollárja maradt, így aligha van fold equitim. Vége..




    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($5.73)
    MP ($7.21)
    Hero (CO) ($13.02)
    Button ($5.39)
    SB ($5.21)
    BB ($2.52)

    Preflop: Hero is CO with A, 7, 10, J
    1 fold, MP calls $0.05, Hero calls $0.05, 1 fold, SB calls $0.03, BB checks

    Flop: ($0.20) J, 8, 2 (4 players)
    SB checks, BB checks, MP checks, Hero checks

    Turn: ($0.20) 4 (4 players)
    SB checks, BB checks, MP checks, Hero bets $0.11, SB calls $0.11, 2 folds

    River: ($0.42) 10 (2 players)
    SB bets $0.15, Hero raises to $0.80, SB raises to $2.80, Hero folds

    Total pot: $2.02 | Rake: $0.08
    Utoljára módosítva: Bajzi által: 2012. 03. 30. 17:11

  2. #2
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Szerintem PLO5-ön felesleges így játszani. SB gondolom nem túl acélos playa,így várható, hogy egy kisebb flush-t nem fog dobni.
    A turn donk szerintem necces, nincs elég FE-d, a river raise meg egyáltalán nem jó. Már a sor is leesett, csak égetted a pénzt.

    GL!

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet Sziszko0313 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem PLO5-ön felesleges így játszani. SB gondolom nem túl acélos playa,így várható, hogy egy kisebb flush-t nem fog dobni.
    A turn donk szerintem necces, nincs elég FE-d, a river raise meg egyáltalán nem jó. Már a sor is leesett, csak égetted a pénzt.

    GL!
    Az "így játszani"-t nem értem. Esetleg arra gondolsz, hogy ez valami fancy play syndrom? Igazából minden utcán az adott pillanatban ezek tűntek a legjobb húzásoknak. De majd most okulok. A turn lead szándékosan nem túl nagy, riveren akartam inkább pot körülit emelni. Sorral nem hinném, hogy megadná, közepes flushokkel talán, de a 2 páromat sztem veri, így a raiset gondoltam a leginkább pluszosnak. A river donkja benne volt a forgatókönyvben.

  4. #4
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    En igazabol a limpelest nem ertem,en azt plo5-on pre foldolnam,vagy ha valamiert beleszerettel akkor hivnam,de semmikepp sem limpelnek.
    Riveren meg fold,max egy herocall top2vel, hogy lassak egy showdown-t a read miatt,de en nem emelnek vissza.Ezeken a limiteken,danfiu szavaival elve,eleg faceup jatsznak.
    Utoljára módosítva: Gsaghy által: 2012. 03. 30. 17:44

  5. #5
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Arra gondoltom, hogy ne próbálj előadni semmit, mert úgy sem tudják, hogy mit csinálsz. Meg sem fordul a fejükben, hogy ha pl T magas flush-ük van, akkor esetleg lehet valakinél pl J magas flush-is. Szal csak a lapodat játszd, trükközni majd magasabb limiten is elég.

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sorral nem hinném, hogy megadná...
    Ne viccelj már... pár napja egy fish QTxx boardon AI ment AJKx-szel, mert azt hiszi sora van...
    Hidd el... adni fogja sorral is.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En igazabol a limpelest nem ertem,en azt plo5-on pre foldolnam,vagy ha valamiert beleszerettel akkor hivnam,de semmikepp sem limpelnek.
    Ha emelek vele, akkor az előzményeket ismerve kb az összes olyan ellenfél megadja a raiset, aki belimpelne. Egy nagy potot játszanék egy olyan lappal, ami nem bír túl sok akciót, hacsak nem a tökéletes flop jön le, ami igencsak longshot. Így kis potot szerettem volna.

  7. #7
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az "így játszani"-t nem értem. Esetleg arra gondolsz, hogy ez valami fancy play syndrom? Igazából minden utcán az adott pillanatban ezek tűntek a legjobb húzásoknak. De majd most okulok. A turn lead szándékosan nem túl nagy, riveren akartam inkább pot körülit emelni. Sorral nem hinném, hogy megadná, közepes flushokkel talán, de a 2 páromat sztem veri, így a raiset gondoltam a leginkább pluszosnak. A river donkja benne volt a forgatókönyvben.
    PLO5 on szerintem parosadott,flushdraw-s boardon sem tudsz senki kezebol kicsavarni egy sort.

  8. #8
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az "így játszani"-t nem értem. Esetleg arra gondolsz, hogy ez valami fancy play syndrom? Igazából minden utcán az adott pillanatban ezek tűntek a legjobb húzásoknak. De majd most okulok. A turn lead szándékosan nem túl nagy, riveren akartam inkább pot körülit emelni. Sorral nem hinném, hogy megadná, közepes flushokkel talán, de a 2 páromat sztem veri, így a raiset gondoltam a leginkább pluszosnak. A river donkja benne volt a forgatókönyvben.
    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha emelek vele, akkor az előzményeket ismerve kb az összes olyan ellenfél megadja a raiset, aki belimpelne. Egy nagy potot játszanék egy olyan lappal, ami nem bír túl sok akciót, hacsak nem a tökéletes flop jön le, ami igencsak longshot. Így kis potot szerettem volna.
    Kb ezert lenne jo a pre fold.Ilyen ellenfelek ellen,nem tul jo belemenni ketes moveokba,egyszeruen es tisztan erdemes.

  9. #9
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Ne viccelj már... pár napja egy fish QTxx boardon AI ment AJKx-szel, mert azt hiszi sora van...
    Hidd el... adni fogja sorral is.[/QUOTE]

    Es miert,nem volt neki?

  10. #10
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    SB hiába fish és hiába van pozíciód, ez a lap totál trash, dobni kellene pre.
    Postflop az egyetlen (óriási) hiba amit elkövettél, hogy ismeretlen SB ellen próbálsz olyan játékot előadni, amit csak olyan ellenfél ellen szabad, akiről teljesen megbizonyosodtál, hogy kompetens.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •