Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás Stakert keresnék szfvkrisz!

    Sziasztok!

    Stakert szeretnék keresni hosszútávra!7 éve pókerezem,főleg élőben játszom!5 éve a pókerból élek(játszom és osztó is vagyok)!Legjobb eredményem az 1.Pirate Bay kupa(Szekszárd) 214 induló és ketten osztottunk!2 éve kezdtem el játszani a neten és mivel egyre jobban tetszik,szeretnék vele komolyabban foglalkozni!1-2$rebuyos vagy 5$ freezeken szoktam álltalában játszani,elég jó profittal(csak a PokerStarson játszom szfvkrisz nicknéven vagyok)!De sajnos,mivel ebből élek a bankrollom nagy részét leszoktam utalni!Ezért is keresnék egy stakert,hogy stabilan tudjak játszani 5-10$rebuyos vagy 20-50$freezeken!Ahol kevesebb létszámú és nagyobb nyereményalapú versenyeken mégtöbb profitot lehetne termelni!Ezenkívül még a 180fős STG-kat szoktam játszani,szeretném ezt is a 8$-on stabilan!6-8 asztalon tudok játszani(többön nem próbáltam) 10-12 órát,vagy akár többet is,heti 4-5 nappal!Autóm van,tehát ha akármit meg vagy át kell beszélni(játékom javítása,elemzése céljából stb..) hamar odaérek bárhova!Remélem minden lényegeset leírtam,ha valamit elfelejtettem akkor sorry,pótolom! Ha felekeltettem valaki érdeklődését a focista27@citromail-ra jelezzen!Statijaimat az OPR-en is az szfvkrisz néven tudjátok megnézni! Üdv. Krisz
    Utoljára módosítva: szfvkrisz által: 2012. 04. 04. 17:38

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Neki ugranék 2×-ra is!:-) Először is,hogy mi lehetett az oka,hogy senki nem is érdeklődött? Most 1-2 dolgot hozzáteszek,kiegészítek az első próbálkozáshoz!Az első felkérés óta eltelt kb. 3 hónap,azóta kevesebbet játszottam!Viszont elég sokat foglalkoztam a magam fejlesztésével és inkább élőben játszottam!Doyleban 15K freeze 4/2 FT mind a kettőn 6-an osztottunk chip1.és2.-ként!+az Invicta SOP-en 15K-s (171fő) versenyen is 6-an osztottunk szintén 2. chippel :-) Sajna az össz.pontversenyben csak 9. lettem :-(
    Sztem amiben a legtöbbet tudtam fejlődni,ami egyben a legnagyobb hibám volt:a TILTELÉS!!Ezen nagyon sokat változtam,mind élőben mind online!!Ami még lényeges,hogy tegnap elhatároztam:Jövő ilyenkor kint leszek a WSOP-n!!Ezért meg fogok tenni mindent!!Ehhez keresnék segítséget(könnyebb ,gyorsabb indulás)!2-3-5$ rebuyos ill.max 22$ freezekig!Nagyjából talán ennyit szerettem volna hozzátenni az első írásomhoz!!Előre is köszi!!GL WSOP :-)

    Üdv.:Krisz
    Utoljára módosítva: szfvkrisz által: 2012. 06. 27. 13:26

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Boldogtalan

    Úgy látom,nem verekedtek értem:-)) Vasárnaptól,akkor egyedül kell nekivágnom a kis "küldetésemnek" :-)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •