Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás bg87 - road to NL100

    Sziasztok!

    Kb. 3 éve regisztráltam az Akadémiára, de eddig csak read only (1-2 hsz-t eltekintve) módban üzemeltem. Rólam röviden annyit, hogy 25 éves vagyok, Zalaegerszegen születtem, de már 7 éve Budapesten töltöm az időm túlnyomó részét. A pókerrel is kb. akkor ismerkedtem meg, amikor felkerültem a fővárosba. Pár kisebb versenyen elindultam, haverokkal házibuliban ment mindig a zsuga, de "komolyabb" szinten január óta foglalkozom a dologgal.

    Januárban belevágtam egy challenge-be, 10$-t utaltam fel PS-ra, és abból szeretnék most BR-t építeni. Szerencsére meg tudom oldani, hogy a rollomból ne kelljen kivennem, így tudok szépen építkezni, és év végére szeretnék eljutni NL50-ig. Persze utaltam már fel nem egyszer 10-20 $-okat (többet eddig nem volt lehetőségem, de nem is bánom), de mindig busto volt a vége. Így a januári deposit-ot megelőzte egy felkészülés, rengeteg cikket olvastam, próbáltam rájönni, mit b*ok el folyamatosan. Hát elég sok mindent... Na mindegy, belevágtam, eddig elég jól megy.

    Azért is hoztam létre most ezt a topicot, mert most már egy 60K hand-es minta áll rendelkezésre (tudom, h ez sem olyan nagy, de azért mégis vmi...), és szeretném kikérni az öreg rókák véleményét a statisztikáimról, illetve arról, hogy milyen kilátásaim vannak a továbbiakra nézve. Egyelőre töretlen a lelkesedésem, hosszútávon gondolkozom, viszont nem tudom, hogy a jelenlegi tudásom mire lesz elegendő. Azért én úgy gondolom, NL 100-ig ezzel a játékkal sikerül eljutnom. Jelenleg NL 10-nél tartok

    Beteszem a grafot + statokat az eddigi játékomról, és hálás lennék, ha írnátok róla véleményt + tervezem, hogy ezentúl legalább havonta beszámolok az eredményeimről, persze ha van erre érdeklődés Úgy érzem, hogy eddig ez a játék eredményes, de majd a nálam okosabbak megmondják, hogy pl. NL 100-on mire megyek ezzel. Ja igen, FR-en játszom.

    Előre is köszönöm a véleményeket!







    Utoljára módosítva: bg87 által: 2012. 04. 09. 22:19

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Whao a statok nagyon szépek. GL!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •