Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás nl50 QQ 3bet pot kellemetlen river

    tiltfroog: 20/16/ 3bet D-ben: 6%, cbet 3bet pot 71% (7), agr: 3.4 (utcánként 4.6/2.8/2.3) Afq: 38% (42/34/32), 400hand note nem tudom miért, de nincs!

    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1728458
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Lennok (SB): $18.14
    topaZ27 (BB): $53.40
    el_tilon (UTG): $77.57
    ChanRR (MP): $42.74
    Hero (CO): $68.62
    tiltfroog (BTN): $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q Q
    2 folds, Hero raises to $1.50, tiltfroog raises to $4.50, 2 folds, Hero calls $3

    Flop: ($9.75) 2 5 5 (2 players)
    Hero checks, tiltfroog bets $5.00, Hero calls $5

    Turn: ($19.75) 5 (2 players)
    Hero checks, tiltfroog bets $12.00, Hero calls $12

    River: ($43.75) A (2 players)
    Hero checks, tiltfroog bets $28.50, Hero ???

    kérdés egyszerű, illetve ki, hogy játszaná máshogy? riveren nagyon sokat tankelt!

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    pre 4bet nálam, oop 3bet call-t nem szeretem. KK-AA is csak callolnál itt?

    így játszva postflop gondolkozom. River (főleg ezzel a tankeléssel) nagyon nehéz, hiszen ő pontosan tudja h nálad itt szinte sosem lesz ász (oop double float ugye elég meleg lenne) tehát könnyen beteheti airrel illetve blöffbe fordíthat kicsi párokat is. valueból ugye csak akkor teheti, ha barrellezet ász magassal turnon, (illetve AAval) azt pedig nem feltétlenül fogja, illetve ha nagyon thin valuera megy TT+-al, de ez sem valószínű. tehát szerintem belefér a call, mivel a turn annyira rossz barrel kártya neki, hogy nem biztos h meglépi Axel a betet (bár kérdés h akkor mivel, hiszen Axel még megver egy-két lapot, viszont sok jobbat nem dobat, ellenben 6magassal meg semmit sem ver, outja sincs, szal azzal lehet betel tovább) így pedig a riveren nem sokszor lesz A nála. Ha olyan jó, hogy ezt itt meglépi KKval, akkor meg legalább lesz róla egy szép note.


    gondolkozok essetleg azzon, h turn berakjuk és ott talán nem tudna mire tenni, s 99-JJ tönkremenne. persze ezzel a blöffjeit dobatjuk.

    (amit elfelejtettem, h kár h nincs róla note mert amellett h nem tudjuk h mennyire agró 3bet potban (amúgy statok alapján annak tűnik), mennyit barrelezik jó lenne tudni azt is h milyen range-el 3betelhet téged bu-ról, tehát valueból vagy blöffből inkább, mert ha valueból, akkor vmivel talán több A van a range-ben. mondjuk ez se biztos, mert lehet Axs lapok a light 3betjei)
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 04. 16. 17:10

  3. #3
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Lehet ezt így játszani egy ilyen visszafogottabb ellenfél ellen. A turnön felmerülne bennem egy c/r all in. Ahogy ment a river elég crazy, talán el tudnám ereszteni.

  4. #4
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    ha nem voltál nagyon passzív az asztalon akkor 4betelnék, nem szeretem magam oop nehezebb szituációba keverni - , mint amire szükség van -

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    call - nem hinném, hogy Ax-sel így végig tolna egy ilyen boardot
    , úgy pedig csak az AA-KK ver (+x5 )

  6. #6
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nem voltál nagyon passzív az asztalon akkor 4betelnék, nem szeretem magam oop nehezebb szituációba keverni - , mint amire szükség van -
    ezzel az a bajom, hogy 2 lehetőség van. az egyik a 4bet/fold a másik a 4bet/call. az elsőhöz túl jó a QQ, nem érdemes blöffbe fordítani. a második esetében pedig biztos, hogy nem lesz elég a QQ pre AI-re, mert az ellen egy gondolkodó reg, nem pedig egy maniac fish. a 6%-os 3bet D-ben is azt mutatja, hogy csak ritkán 3betel lightan.

    pont azért calloltam csak a 3betet, hogy benttartsam a rosszabb lapokat, ezért még a pozíciós hátrányt is bevállaltam ellene.

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet ezt így játszani egy ilyen visszafogottabb ellenfél ellen. A turnön felmerülne bennem egy c/r all in. Ahogy ment a river elég crazy, talán el tudnám ereszteni.
    én is gondolkodtam a turn ch/r AI-ben, aztán call lett belőle ja river elég beteg, turnon az volt bennem, hogy K,A és 5-ös riveren ch/f-olok, minden máson beteszem, erre pont beesett de azért a hosszú tankelés elbizonytalanított.

  8. #8
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre 4bet nálam, oop 3bet call-t nem szeretem. KK-AA is csak callolnál itt?
    nem, azzal 4betelnék, mint ahogy lenne egy-két light4bet lapom is, amit persze pushra foldolnék. de a QQ nálam pont határeset. pre nem szeretem betenni, 6%-os 3bet ellen pedig főleg nem rakom be a 100bb-t, mert legjobb esetben is flip, de nagy %-ban jobbat fog mutatni, főleg ha azt vesszük, hogy neki is van rólam min 400 handes mintája, és láthatja, hogy a 4bet rangem 1.5 körül van!

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    4bet/fold nem jön szóba nyílván. Ha bekerül a 4bet után azért nem állsz rosszul, hiszen JJ-vel is berakhatja simán (felmerül h ezt 3beteli e) illetve co vs bu néha lightabban is. +egy idő után feltűnik nekik, h KK+ a 4bet/call ranged ami nem happy. Mondjuk tény h nem magas a 3bet, de 6os ellen szerintem betehető már.

    mi lett a vége?
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 04. 16. 16:48

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is gondolkodtam a turn ch/r AI-ben, aztán call lett belőle ja river elég beteg, turnon az volt bennem, hogy K,A és 5-ös riveren ch/f-olok, minden máson beteszem, erre pont beesett de azért a hosszú tankelés elbizonytalanított.
    Ha előre eldöntötted, játszd úgy :-)
    Elég value-szagúnak tűnik a tankelés ellenére, én tudnám dobni. Ha okos, akkor ezen a riveren is gondolkodik, ezzel el tud bizonytalanítani.

    Hogyan játszanám? Turn ch/r +1. De ha nem így tettél, akkor ezen a riveren belehívnék előlről egy fél pot alattit. Ha megadja, bejött a potkontroll, ha rámtolja, dobom, minimalizáltam a veszteségem. Döntsön ő ebben a kényes helyzetben.
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •