Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen

Téma: Nl5 Aa

  1. #1
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás Nl5 Aa

    Mit csináljunk turnön?

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG bea1on1 ($19.95)
    UTG+1 Kamchadal 11 ($5.23)
    CO kuvasz ($5.51)
    BTN Sepigabi ($5.28)
    SB MangaFina ($4.63)
    BB Kasselaner41 ($9.83)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) kuvasz is CO
    2 folds, kuvasz raises to $0.15, Sepigabi calls $0.15, 2 folds

    Flop: ($0.37, 2 players)
    kuvasz bets $0.25, Sepigabi raises to $0.85, kuvasz calls $0.60

    Turn: ($2.07, 2 players)
    kuvasz checks, Sepigabi bets $1.30, kuvasz ???
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Sztem flopon ai kell kerülnöd, vagy belenéztél 1 setbe, vagy Qx érzi magát erősnek, amit versz. Ha viszont adta flopon a raiset, akkor akár a turnön a ch/call, bár én ilyen linet nem választanék. Flopon ai
    Utoljára módosítva: mustah01 által: 2012. 04. 18. 14:25

  3. #3
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    flop ai-t szerinted milyen rosszabb lappal ad meg egy ilyen arc? fish ellen még okés lehet. szerintem tőle JQ+-tól itt csak megadást fogsz kapni és settől és backdoor húzóktól AJs ,ATs, KJs,JT és néha AKs-ból fog állni a blöff range igy első blikkre de ez nl5 tehát inkább az a kérdés hogy ha blöfföl azt hány utcán keresztül teszi ? mivel elég agró sec barrelre biztos számithatunk, ami meg is történet. érdemes-e itt blöff catchelés céljából callolni és blank riveren stackelődni ? ha újra hiv ?
    de lehet h hülyeség amit irtam? szal kiváncsi vagyok a véleményetekre

  4. #4
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Eleg aggro gyerek, szereti a cbetett raiseletni, ebbol adodoan lesz nala elegszer bluff, semi-bluff ( esetleg tul ertekelt tp ? ). Az ilyen agro jatekost hagyni kell ervenyesulni nalam a line igy nezne ki : flop call, ch/c, ch/c.
    A flop AI-t sem tartom hibasnak.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    mivel draw nem igen van, a flop 3bet nem kecsegtet sok jóval, ha csak nincs vmi history ami miatt itt tönkremegy Q-val vagy rádtolja blöffből. mivel elég agró lehet calldown-t tolni, turn még biztos s szerintem river is belefér, nem tudhatjuk h blank riveren tovább tolja e, de benne van. szettel ilyen száraz boardon nem is biztos h mindig raisel, szal talán több air lesz itt nála.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Elég kellemetlen szituáció. Az ellenfél eléggé agresszív, viszont ritkán megy el showdownig, a flop emeléssel és a turn bettel legalább TP-t reprezentál. Szerintem 66,22,QQ,KK,AA,KQs,AQ lehet nála. Nem hiszem, hogy a magas agressziója ellenére blöffölne. Ez egy elég szűk range ami ellen majdnem 60%-ban elől vagy. Ebben az esetben nem dobnám el a turnon, mivel a 8-as semmit nem változtat a helyzeten.

    Ha callolsz, akkor biztosan bekerül a maradék pénz a riveren, ezért talán érdemesebb lenne a turnön all-in menni, amivel megvan a minimális fold-equity.

    Bár lehet, hogy ez így tök hülyeség és rosszul gondolom. Javítsatok ki ha tévedek.

  7. #7
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    az is számít,h téged milyen arcnak lát, milyen gyakran cbetelsz pf agresszorként. Pl ha AQ van nála simán értékért hív. Ha setje van, arra minek hívna vissza. Szal sztem vmi erős Q van nála és te pl simán callolhatsz JJ-szerű lapokkal,gyengébb Q-val. Nehéz felállítani a rangeket,mivel túl nagy akció nemvolt pf. Szal én zokszó nélkül ai teszem és várom a megadást, Q10-QJ-QK-QAtól. Bár mivel elég száraz board a call is jó, de akkor turnön mi a kérdés? Egyértelmű cr ai

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    tegnap még egyértelmű c/c-t írtál turnre, mi változott azóta?

  9. #9
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnap még egyértelmű c/c-t írtál turnre, mi változott azóta?
    igazad van, azt írtam, javítottam az akkori hszm

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Madve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég kellemetlen szituáció. Az ellenfél eléggé agresszív, viszont ritkán megy el showdownig, a flop emeléssel és a turn bettel legalább TP-t reprezentál. Szerintem 66,22,QQ,KK,AA,KQs,AQ lehet nála. Nem hiszem, hogy a magas agressziója ellenére blöffölne. Ez egy elég szűk range ami ellen majdnem 60%-ban elől vagy. Ebben az esetben nem dobnám el a turnon, mivel a 8-as semmit nem változtat a helyzeten.

    Ha callolsz, akkor biztosan bekerül a maradék pénz a riveren, ezért talán érdemesebb lenne a turnön all-in menni, amivel megvan a minimális fold-equity.

    Bár lehet, hogy ez így tök hülyeség és rosszul gondolom. Javítsatok ki ha tévedek.
    akkor kell berakni turnon, ha feltételezzük, hogy beteszi nálunk gyengébbel. ez itt nem áll fent valószínű.
    fold-equity akkor kell, ha dobatni akarunk jobb lapot, ami itt szintén nem áll fent. nem igazán jön ide most ez a szó.
    Az álltalad megadott range felét valszeg 3beteli pre, egyébként is lehet nála blöff.
    riveren miért kerülne be biztosan a maradék pénz? el fog tűnni a fold gomb?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •