Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL30 ATs 2 over + fd

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    Hero (UTG) ($39.16)
    CO ($42.48)
    BTN ($34.74)
    SB ($16.95)
    BB ($10.35)

    Pre-Flop: ($0.45, 5 players) Hero is UTG
    Hero raises to $0.90, 1 fold, BTN calls $0.90, SB calls $0.75, BB calls $0.60

    Flop: ($3.60, 4 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $2.70, BTN raises to $7.20, SB folds, BB folds, $4.5 to Hero ($35.56)?

    BTN 23/16, eddig átlagos aggresszióval. Ha call, akkor csak flush kártyákon megyünk tovább vagy A, T turnon is?

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    MW ez elég nagy erő, ahhoz hogy már flopon is dobjam.
    drawal nem rr-el szerintem, a range erősebb része ellen meg nem állunk túl boldogan.

    u.i. összes handre, névvel tedd be a leosztásokat, legalább az aktuális ellenfél nevét hagyd bent, elég sok PA.s tolja bwinen.

  3. #3
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Floppon 4way vagytok, és úgy emelte meg a cbeted, hogy mögötte két fish még játékban van, szal ez nem lesz blöff sose, csak combodraw vagy set. Kevés van a potban, így oop maradva dobnám.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem folytatnám.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Én meg ilyen poziknál nem is biztos, hogy cbeteltem volna, mert vmelyik fish ch/r elhet (bár róluk nem esett szó, hogy milyenek, de 2en vannak IP vagyunk ha jól nézem) és mögöttünk a reg aki azzal a lappal amivel most raiselt egyébként csak betelhetett volna, és ha vmelyik (esetleg mind2) fish még bent marad sokkal jobban tudunk callolni, hosszabb távon nagyobb EV szerintem itt a check, mivel túl alacsony a FE.

    És akkor sem történik nagy baj, ha most körcheck lesz a vége, mert szélesebb rangek ellen hívhatod tovább az overcardjaidat (T,A) illetve a flushoddel is könnyeben vbetelhetsz, igaz 100bb-t nem tudsz berakatni 2 utcán, de ha 3 utcán raknád be az akkor is csak cooler lenne.

  6. #6
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    nekem nincs jó 5letem flop ch/call után turnre hogy folytatnám, ha már check mellett döntök floppon, akkor check/raiselem ha a gomb belenyit, bármennyire is átlátszó, túl széles a btn range, hogy meglegyen az FE-m nuts fd-vel.
    Ha check/call maradunk turnre, túl obv. hogy leesett, nem fizetik ki így oop vagy szendvicsben elégszer. Gyengébb fd-k vagy kombók lehet már floppon is bekerülnek, ha megemeled őket, ami nekünk jó.
    Lényeg, hogy én inkább betelnék floppon, van FE-m elvinni a potot, pozba kerülni turnre, és ha esik, így fizetik ki a legjobban.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2012. 04. 22. 14:31
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #7
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem nincs jó 5letem flop ch/call után turnre hogy folytatnám, ha már check mellett döntök floppon, akkor check/raiselem ha a gomb belenyit, bármennyire is átlátszó, túl széles a btn range, hogy meglegyen az FE-m nuts fd-vel.
    Ha check/call maradunk turnre, túl obv. hogy leesett, nem fizetik ki így oop vagy szendvicsben elégszer. Gyengébb fd-k vagy kombók lehet már floppon is bekerülnek, ha megemeled őket, ami nekünk jó.
    Főként a fishekre gondolok, amúgy nem a regtől szeretnék nyerni, szerintem itt a reg nem fog olyan széles rangel két fishre nyitni ha mi checkelünk, hiába tűnik, úgy hogy feladtuk. Másrészről meg nem csak flushben gondolkodnék a 15 outban 6 pár van.

    Persze nem mondom, hogy ideális játék de nekem ahogy nézem ez a szimpatikusabb út.

  8. #8
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Nem jön számításba az implied odds nálatok? Szerintem nem dobna el semmit ha flössre javulnék.

  9. #9
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem jön számításba az implied odds nálatok? Szerintem nem dobna el semmit ha flössre javulnék.
    Csak minden 4. alkalommal érkezik meg a flush turnre, mint ahogy riverre is, amikor turnön kell implied oddsot számolni.
    Ha jön a flushöd c/r-elsz? Gondolod megadja? Ráadásul checkbackelhet is. Leadelni meg nagyot kell, hogy megérje a korábbi call, és azt meg is kell adnia egy flushre egészült boardon.

    Szóval pozíción kívül óvatosan számolnék implied oddsal fd-re.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    csak 18 (dobott lapok fügvényében néha több néha kevesebb) százalékban lesz flössöd turnre, (ebből ritkán neki már fullja lesz) amikor tudod folytatni, + ha ott be is kerül akkor is le fog javulni a szettjével néha, lesz 10out-ja. (itt többnyire az lesz nála) szal még 15 százalékban sem fogsz nyerni. ez már magában sem igen plusszos.


    + oop vagy, ergó turn színen simán cbackelhet, és donkra is csak számolgatnia kell és tud optimálisan dönteni. elég faceup ugye ha leesik.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 04. 22. 15:44

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •