Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree1Likes

Téma: BelaKecske - NL50 videó

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás BelaKecske - NL50 videó

    BelaKecske: Első session-jaim egyike NL50-en, elég sokat magyarázok és van pár érdekes szitu is. A reakciókat ezúttal is várom.

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    leakfinder jellegű vidi, semmit se higgyetek el amit hallotok benne!

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    1 héten belül megpróbálom megnézni, majd írok ha sikerült :P
    - úgyis van lehűtve kis jamson jó lesz mellé :P -

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    előre is köszönöm
    JociBalboa likes this.

  5. #5
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 héten belül megpróbálom megnézni, majd írok ha sikerült :P
    - úgyis van lehűtve kis jamson jó lesz mellé :P -
    valami ilyesmit tudok én is ígérni bár lehet eltart egy darabig de tervbe van mindenképp
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #6
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    csak belekukkantottam, és egy gyors észrevétel: téged nem zavar a bwin kliens pittyegése? engem akkor is ha játszom, de így videóban kifejezetten idegesítő sry. ettől függetlenül természetesen meg fogom nézni amint időm engedi!

  7. #7
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak belekukkantottam, és egy gyors észrevétel: téged nem zavar a bwin kliens pittyegése? engem akkor is ha játszom, de így videóban kifejezetten idegesítő sry. ettől függetlenül természetesen meg fogom nézni amint időm engedi!
    én ftp. hangokkal használom :P

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Hely
    Vidék
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Szia!

    21:50-nél a fish kicsit 3betel rád és te megadod ATo OOP, és kéred, hogy mondjuk el, hogy erről mit gondolunk.
    Nem szeretem ezeket a szituációkat, főleg OOP, mert simán lehet nála jobb Ax, és ha lejön egy A, és IP végig betel, akkor gondolom megadsz végig, ha már pre megadtál, és akkor sokszor vagy jobb Ax-et, vagy A-os két párt mutat majd, szóval nagyobb potokban vesztesz, kisebbekben nyersz.
    Viszont amikor tényleg ilyen minit 3betel, szerintem mehet a call, mert nagyon jó oddsot kapsz, és egy flop találattal tiéd lehet a stackje.

    Ezekre a kis 3betekre callal lehet válaszolni OOP(persze ha nagyob stack, és van implied):
    -minden pár, amivel nem akarod pre 4bet/brokolni, ha megvan a read, hogy lazán tönkremegy, szerintem TT körül lehet a call és a 4bet határa, de érdemes odafigyelni rájuk, mert gyakran callozhatnak is, és pl TT-re lég sok overcard jöhet, ami OOP kellemetlen.
    -jobb SC-k, mondjuk JTs+
    -QTs+,KJo+, ugyebár ezekből kevesebb van, a min3bet rangeükben, ami dominálhat, mint Ax-ek esetében
    IP pedig sztem elég lazán lehet callozni, főleg ha a postflop tudásod is megvan, szerintem ilyen 67s+ ig le lehet menni

    Ha nem minraise a 3bet, de mégse a standard 3x körüli, akkor OOP főleg Ax-kel hanyagolnám a callt, a fent említett ok miatt, nem szégyen a fish gay3betjére dobni, persze csak amíg nem kezdi el minden körben ezt a move-t tolni.

    Remélem nem írtam nagy hülyeséget, ha igen javítsatok ki

    Egyénként ongame NL50SH délelőtt is van elég (6-7) játszható asztal, legalább 1 fishhel?
    Ahogy a videót nézem, azért már itt sincsenek ilyen 60-70+ VPIPes bálnák párosával asztalonként, vagy csak épp ilyen napszakban játszottál?

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Bandus engem nem zavar a hang de vidibe legközelebb nem lesz. Mivel hangszóróról megy, ezért hallatszik, erre nem is gondoltam eddig, de majd átteszem legközelebb a fülesbe és nem fog

    akosarko tetszik amiket mondasz, min3betet szinte mindennel lehet adni, de ha ilyen 2.5 körüli akkor már figyelni kell azért ahogy mondtad is. az, hogy mivel 4betelek fish kérdése, van aki ellen AJoval is.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én ftp. hangokkal használom :P
    off: Joci, hogy kell ezt csinálni ?
    on: BelaKecske, nem zavar, hogy a sok statot ide oda kell mozgatni party közben ? egy fullring asztalon tökéletesen be lehetne lőni minden ülésre a jó statot és még a lapok is látszanak

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •