Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen

Téma: sb vs bb nl50

  1. #1
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás sb vs bb nl50

    Hol rontottam el?

    ellenfél: hand:836 vpip:21 pfr:18 3b:9,7 fold to 3b:36 ag: 2.5

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG luckystan77_ ($42.25)
    UTG+1 OneOfProfi ($51.27)
    CO ilanders ($50.09)
    BTN basses1 ($36.38)
    SB cream ($62.52)
    BB YurrBanZ ($49.52)

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) cream is SB
    4 folds, cream raises to $1.50, YurrBanZ calls $1

    Flop: ($3, 2 players)
    cream checks, YurrBanZ bets $2, cream raises to $7.25, YurrBanZ calls $5.25

    Turn: ($17.50, 2 players)
    cream bets $13.25, YurrBanZ calls $13.25

    River: ($44, 2 players)
    cream checks, YurrBanZ goes all-in $27.52, cream folds

    Final Pot: $44

    YurrBanZ wins $69.32 (net +$19.80)

    cream lost $22

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    flop cbet! mi volt az oka a c/r-nek? draw-val is ezt játsztod?
    mert ha nem, vagy ő ezt nem tudja akkor itt dobattad el az AJ-jét, amivel 2-3 utcát fizet bvb.
    szal ez köbö akkor lenne jó sztem, ha ő itt airre max fd-re tenne.

    az erős range-d s a poziciója nyomán lehetett nála erős draw. besültve amúgy semmi nincs, azt pedig nem hinném, hogy itt blöffbe fordítana egy Ax-et amivel eddig draw-ra tett, de most rájött h monstered volt s most félsz az fd-től mert ilyet nem nagyon látni 50en. valuebet-elni meg már nemigen tudsz, marad a cf.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 05. 05. 09:54

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Fintos h cbetelj!sokkal egyszerűbb lesz az élet + balance miatt is kihagyhatatlan.a ch akkor lehet jó ha monstered van,nagyon aggro és láttad már 3barellezni airrel, de akkor is ch/c minden utcán h hagyjuk blöffölni. De ez nem ilyen szitu, szóval bet.river fold jó így sztm.

  4. #4
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    stat fuggo h cbet v cr a jobb jatek illetve sztem AJ-t max riveren fog eldobni egy atlagos nl50 reg flop cr utan. (ha nincs esetleg ultra pasziv imagenk+ ellen tud dobni akkor talan turnon képes eldobni+scary lap jön turnon (3. szin))
    nekem tetszik ezen a flopon a cr , river jatek is okés mivel itt kb mindig flushe lesz ilyen jatek utan
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #5
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    flop cbet. így, ahogy csináltad nagyobb raise. turn nagy bet nekem tetszik. riveren ha képes lightabban callozni, akkor akár mehetne a shove is, bár elég ritkán heroz itt Ax-el szerintem még bvb is.
    nem igazán tudom mire tenni, mert sima fd-val nem hiszem, hogy callozna turnön. ha pedig 7h8h lenne nála, azzal be szeretne kerülni floppon. settel szintén 3betelne floppon szerintem, vagy betolná turnön.
    lehet megadnám, mert blöffbe fordul valami gyengébb sd képes lappal.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    stat fuggo h cbet v cr a jobb jatek illetve sztem AJ-t max riveren fog eldobni egy atlagos nl50 reg flop cr utan. (ha nincs esetleg ultra pasziv imagenk+ ellen tud dobni akkor talan turnon képes eldobni+scary lap jön turnon (3. szin))
    nekem tetszik ezen a flopon a cr , river jatek is okés mivel itt kb mindig flushe lesz ilyen jatek utan
    erről szívesen hallanék még mert szinte sosem csinalok ilyet s mar sokszor gondolkodtam ezen, topikot is nyitottam olyan témában, h oop cbet helyett cc, c/r mikor lehet jó csak nem lett túl aktív.

    ha c/r-elsz ezen a floppon pl 2 párral v jobbal, akkor mivel c/r-elsz még? és mivel cbetelsz? nyílván ezeket keverni kell vmennyire, néha 2 párral cbet néha c/r. s mik alapján döntesz h cbet vagy c/r? komolyan érdekel ez a téma.

    az AJ-t amiatt írtam, mert én, ha nincs infóm arról, hogy egy adott játékos mivel cbetel mivel c/r-el, akkor erős range-re teszem inkább egy cr után, s nem teszek be ismeretlen range ellen top párral sok pénzt amíg nem tudom, h van e egyáltalán félblöff/blöff a range-ben.

    riverrel egyetértek, nem hiszem h blöffbefordulna egy átlag 50 playa itt.

  7. #7
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    flop cbet. így, ahogy csináltad nagyobb raise. turn nagy bet nekem tetszik. riveren ha képes lightabban callozni, akkor akár mehetne a shove is, bár elég ritkán heroz itt Ax-el szerintem még bvb is.
    nem igazán tudom mire tenni, mert sima fd-val nem hiszem, hogy callozna turnön. ha pedig 7h8h lenne nála, azzal be szeretne kerülni floppon. settel szintén 3betelne floppon szerintem, vagy betolná turnön.
    lehet megadnám, mert blöffbe fordul valami gyengébb sd képes lappal.
    Azon része tetszik a hszednek,h : "settel szintén 3betelne floppon szerintem, vagy betolná turnön.
    lehet megadnám, mert blöffbe fordul valami gyengébb sd képes lappal"
    ezzel értek egyet, sztem nem egyértelműen rossz megadni

  8. #8
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    engem szerintem az ellenfél eléggé lag-nak tart. biztosan látott már check raise bluff-öt tőlem, úgy gondolom turn-ön feladta volna az egypár szerű lapjait. Igazából fogalmam sincs mivel játszhatott így. ha nem egészült ki akkor meg miért tolná rám?

  9. #9
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erről szívesen hallanék még mert szinte sosem csinalok ilyet s mar sokszor gondolkodtam ezen, topikot is nyitottam olyan témában, h oop cbet helyett cc, c/r mikor lehet jó csak nem lett túl aktív.

    ha c/r-elsz ezen a floppon pl 2 párral v jobbal, akkor mivel c/r-elsz még? és mivel cbetelsz? nyílván ezeket keverni kell vmennyire, néha 2 párral cbet néha c/r. s mik alapján döntesz h cbet vagy c/r? komolyan érdekel ez a téma.

    az AJ-t amiatt írtam, mert én, ha nincs infóm arról, hogy egy adott játékos mivel cbetel mivel c/r-el, akkor erős range-re teszem inkább egy cr után, s nem teszek be ismeretlen range ellen top párral sok pénzt amíg nem tudom, h van e egyáltalán félblöff/blöff a range-ben.

    riverrel egyetértek, nem hiszem h blöffbefordulna egy átlag 50 playa itt.
    Nagyon fontos(ez a legnagyobb-leggyakoribb microlimit leak) a c/f range szűkítése pre openerként. A legtöbben c.betelnek airral és jó sd értékkel, c/c-olnak közepes sd értékkel. Ez a legrosszabb kombó. Mix it up!
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon fontos(ez a legnagyobb-leggyakoribb microlimit leak) a c/f range szűkítése pre openerként. A legtöbben c.betelnek airral és jó sd értékkel, c/c-olnak közepes sd értékkel. Ez a legrosszabb kombó. Mix it up!
    nyilván ezt így csinálni nagy baromság lenne. viszont ha hu potban pre agresszorként check után mindig dobsz, az ugye kiszámítható ugyan úgy mintha second párral cc-zel. én tehát csak arra gondoltam, h milyen szituban/ki ellen lehet jó essetleg cbet helyett cc-zni akár jobb sd értékkel is, vagy mikor jó cbet helyett a c/r. mert én pl szinte sosem csinálok ilyet értelmes playa ellen.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •