Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree4Likes
  • 3 Post By Tir-X
  • 1 Post By peraspera

Téma: Stakert-Backert keresek hosszútávra (Agra197)

  1. #1
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás Stakert-Backert keresek hosszútávra (Agra197)

    Sziasztok!

    Röviden magamról: Varga Gergő vagyok, 27éves és Debrecenben élek.
    Jelenleg 4órában dolgozom telefonos operátorként egy oktatási cégnél.

    2009-ben ismerkedtem meg az online pókerrel egy barátom ajánlására.
    2010-ben már viszonylag sokat játszottam NLHE versenyeket (már amennyire a pénztárcám engedte). Voltak sikereim is pl: 1.10rebuy 1.hely,
    1.10rebuy 5.hely, 8.80turbó 6.hely. Aztán 2010 év végétől- 2011 márciusáig nem játszottam, külföldi munkám miatt.
    Ahogy hazajöttem szinte azonnal elkezdtem játszogatni, oktató videókat nézni- rengeteget olvasni.
    Májusban látszott meg úgy gondolom a rászánt idő- tanulás eredménye először, a Scoop első eventjén 22$ 6max-on 29. lettem.
    Pár napra rá 4.40$ turbón 2.hely, és még októberben 2.20$ 1.hely.

    Fél éve a családom egy tagját súlyos baleset érte, ezért le kellett utalnom az akkori BR-om nagy részét, mert szükség volt rá.
    Azóta már szerencsére teljesen felépült és egészséges.

    Mivel nincs meg a megfelelő bankrollom, így nem tudok folyamatosan elegendő és általam elbírt mennyiséget játszani.
    Túl vagyok egy 5 órás coach-on is (atish81) által.

    MTT-re( 1.10$r-11$freezout-ig) és (vagy) 180 fős SNG-ra(2.50$-8$-ig) keresek stakert-backert.

    Bármilyen biztonsági intézkedésre hajlandó vagyok az esetleges staker kérésére!
    Egy kis stat rólam, a 2011 elég jó volt bár nem játszottam nagyon sokat, szeretném az ideit is szépen végigtolni!

    AGRA197 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings


    Mivel csak 4 órában dolgozom elég sok időm van játszani, ez azt jelenti, hogy heti 5x 8-10 óra a teherbírásom- 9-12 asztalon játszva.
    Pokerstars-on játszom, Agra197 nick-en.

    Ha felkeltettem valakinek az érdeklődését az itt kérem jelezze, vagy pm-be az agra197@gmail.com-ra.

    Üdvözlettel:

    Varga Gergő

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Figyi, én értem hogy szar az, hogy senki nem jelentkezett, de ha minden másnap megnyitod újra a topicot, meg megint berakod fórumra is, aztán 10 perc múlva piactérre is újra, attól nem fog semmi változni.

    Sajnos az eredményeid miatt nem jelentkezett senki, legalábbis szerintem, tehát ez nem segít :S
    dfecco23, JuhaAasz and redoubtable like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Vagy próbálkozz nemzetközi staking site-on!
    ZoliHUN likes this.

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás

    Tir-X: el kell, hogy keserítselek, mert volt 3 érdeklődő is csak vannak olyanok akik 100$-ból akarnak stakelni embereket és abból keresni 10k-kat- így tehát nem igazán lehet megegyezni emberekkel.
    Egyébként nem értem, hogy miért kell offolni a topicomat!?! Akkor rakok ki hirdetést-felhívást amikor akarok. Az eredményeim pedig szvsz nem reménytelenek.
    Ha nézel egy full roi-t akkor láthatod, hogy +os vagyok amióta tolom online.
    Ja és azért, mert mondjuk ez az év eddig nem adta annyira az nem azt jelenti, hogy nem is fogja.
    Rengeteget foglalkozok a játékom fejlesztésével-tanulással.
    Ezért keresek olyan embert aki bizalmat fektet belém én pedig igyekszem meghálálni mindkettőnk érdekében. GL
    Utoljára módosítva: Agra által: 2012. 05. 08. 14:36

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    úgy látom tir-x hogy neked eredményként max az 1100hozzászólás hozható fel,szóval én a helyedben nem kezdenék el offolni senkit

  6. #6
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    volt ez a Móriczka&Belabacsi és Krono féle staking/backing ott nem próbálkoztál?

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet goyorzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy látom tir-x hogy neked eredményként max az 1100hozzászólás hozható fel,szóval én a helyedben nem kezdenék el offolni senkit
    Nagyon ismerheted Tir-X eredményeit Esetleg olvasd el a blogját, hátha felvilágosulsz egy kicsit.

    Póker blogok / Tir-X | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás

    Ne itt marjátok egymást plz!

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem akartam bunkózni, csak meglepett, hogy folyton újranyitod a topicot.

    Nem tudom milyenek a körülményeid, de a helyedben én így megpróbálnék valami aprópénzből rollt építeni, akár 1-2 dolcsis 6maxokon, vagy ilyesmi. Aztán nekifutni a 180-asoknak, ha szerencsésen kezdesz, kis összeg is elég lehet. Rizikó, persze, de jobb mint várni. GL mindenesetre!

    Idézet goyorzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy látom tir-x hogy neked eredményként max az 1100hozzászólás hozható fel,szóval én a helyedben nem kezdenék el offolni senkit
    Neked meg igazad van, ehhez értek csak, a póker azt sem tudom micsoda

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •