Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree1Likes

Téma: nl10 frg - riveren nagy a baj

  1. #1
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás nl10 frg - riveren nagy a baj

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG mustah01 ($10)
    UTG+1 jackpoker40 ($5.15)
    MP1 otiv3nH ($10)
    MP2 kariya0578 ($21.53)
    CO kraseto777 ($1.46)
    BTN darkogPS ($16.66)
    SB PabloSart ($10.69)
    BB Ottuka ($8.66)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) mustah01 is UTG
    mustah01 raises to $0.30, 2 folds, kariya0578 calls $0.30, 4 folds

    Flop: ($0.75, 2 players)
    mustah01 checks, kariya0578 checks

    Turn: ($0.75, 2 players)
    mustah01 checks, kariya0578 checks

    River: ($0.75, 2 players)
    mustah01 bets $0.60, kariya0578 raises to $2.52, [color=#cc0000][b]mustah01 ?

    ellen ismeretlen, akkor láttam először és elég agronak tűnt. sztem még életemben nem játszottam meg így ezt a handet, de túl erős volt,hogy flopon elijesszem reméltem ip támad
    turn csekk meg már annyira gagyi "move" h nem hittem volna h nem betel, egyébként ch/c akartam, ha hív, nem tette
    riveren ilyenkor mit tegyek sztetek?

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    top szetet azért csak nem dobnék, call

    rátolni meg szimplán tuljátszás ismeretlen ellen

  3. #3
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Túlságosan alábecsülöd az ellenfél calling ranget! Mindenféleképpen kellett volna hívnod valahol! nyilván nem dobsz de visszaemelni már nem sok értelme van szerintem.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    monsterrel igen ritkán kell blöfföltetni sztem, komoly indok nélkül nem tennék ilyet. + a flop is húzós, lyuksoros stb, Tx is benne van. Ha AK2 rbow lenne akkor már inkább beleférne.

    river véleményes, nagyjából sort reppel, mivel ő sem ismer téged itt nem nagyon raiselne JT-vel sztem, AJ meg legkésöbb turn betel, szal sztem akár el is lehet engedni. call sem tragédia persze, hiszen alul vagy reppelve, bár a sor nálad is benne van azért.

  5. #5
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyjából sort reppel

    Minden tiszteletem a hozzaszolasaide(komolyan, mert nem csak odabofogsz vmit, hanem indkolsz es epito/segito szandekkal, mindig ervekkel alatamasztva nyilatkozol), de miert reppel itt sort?

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    üdv.:
    nem lenne hiba szerintem ha kicsit elmélyülnél a cikkben:
    Póker stratégia / Póker stratégia / A játék közbeni tervezés fontos alapelvei, illetve folyamata | Online poker, Rakeback, Póker bónusz




    flop cbet előnyei:
    gyengébb top pár - gyakorlatilag minden pp / 2.3. pár még callol egyet - - .
    minden draw fizet - nem is keveset -

    flop cbet kihagyva: a fenti lapokból nem szerzed meg a value.t, ami gondolom face up hogy BR.odat fogja csapolni.
    BelaKecske likes this.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden tiszteletem a hozzaszolasaide(komolyan, mert nem csak odabofogsz vmit, hanem indkolsz es epito/segito szandekkal, mindig ervekkel alatamasztva nyilatkozol), de miert reppel itt sort?
    azokkal a lapokkal, amikkel itt logikusan valueért emelhet és gyengébb a top szettnél (AJ, JT, JJ egyéb szettek, 2 párok) a legtöbb esetben már turnon betelt volna, sokszor már floppon is, legalábbis ezt feltételezném, főleg ha aktív játékosról van szó. A Kmagas lyuksort, illetve a 89et nem biztos, hogy meghívja. A JT néha benne lehet, de nem biztos, hogy azzal itt raiselne, hiszen a lyuksor az emelőnek is leeshetett, ezt nem tudhatjuk. Blöffből is raiselhet néha, de ezt azért nem feltételezném, ha nagyon semmi sd értéke nincs, valszeg inkább hív turnon mint blöfföl így.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Flop/turn push és nem kerülsz ilyen helyzetbe. Azért szerintem jobb egy kisebb potot nyerni, mint egy nagyot bukni.
    Ha már így jutottál el a riverre, akkor call és húzz egy rovátkát a "Miért jó slowplayezni?" mellé.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Természetesen mindig számít ki az ellen. Egy ilyen flopon kár kiadni az irányítást a kezedből, még ha aggro is, tele lehet húzókkal a range amikkel ip nem feltétlenül betel, de ha meg is teszi flopon vissza kell emelned, amivel akár el is dobathatod a gyengébb lapjait, amivel egyébként callolgatna. Úgyhogy itt eleve oop std a nagy c-bet, legkésőbb a turnön.
    Ez esetben a riveren nem dobhatod, mivel csak a KQ-k illetve 89-ek vernek, viszont a visszaemelésnek semmi értelme sincs, mivel valuet gyengébbtől max egy JJ-től kaphatnál amire kicsi az esély sztem azzal már pre vissza emelt volna, de turnön legkésőbb!
    Nagy eséllyel én is sort teszek a kezébe, de eldobni nehezen tudnám.
    Részemről két overbettel turnon már minden be is került volna!

    Valuebet, no wp!

  10. #10
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    tettem fel másik handet is - a mezőny címmel - és hát nagyjából megismerem melyik fish, hogy fizet a legjobban, itt ezt választottam, bár mint írtam nem ez a std játékom nyilván, felteszem majd a végét. very interesting

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •