Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Staking garancia.lehetséges?

  1. #1
    Tag Mediolanum avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    fehervar
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás Staking garancia.lehetséges?

    Sziasztok!
    Egyik általam skypeon már régóta ismert lengyel PS reg,akivel jó ideje beszélünk,segítünk egymásnak stb..írt ma nekem,hogy nem-e tudok valakit aki stakelné 30hyperre,mivel nincs meg a rollja hozzá,de nem akar 15ön tolni.
    Majd az az ötletem támadt,hogy akár én is stakelhetném,jó üzletnek tűnik,mivel a srác régóta nyerő pro,aki most tért át a hyperekre és 15on 4%os roival az utobbi 2hónap 7-ik legjobb nyerője.
    De ugye..a srácot nem ismerem személyesen,így bármennyi is jó üzletnek tűnik és nehezen tudnám jóhiszemű létemre elképzelni,hogy átverhet,minden megtörténhet.
    Tudtok bármilyen esetleg lehetőséget,amivel valamilyen szinten lehet garantálni azt,hogy nem tűnik el?
    Felajánlotta,hogy elküldi az ID-jét bescannelve,vagy bármit ami eszembe jut és jobban érzem magam tőle.
    Van valakinek tapasztalata ebben?

  2. #2
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Mediolanum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egyik általam skypeon már régóta ismert lengyel PS reg,akivel jó ideje beszélünk,segítünk egymásnak stb..írt ma nekem,hogy nem-e tudok valakit aki stakelné 30hyperre,mivel nincs meg a rollja hozzá,de nem akar 15ön tolni.
    Majd az az ötletem támadt,hogy akár én is stakelhetném,jó üzletnek tűnik,mivel a srác régóta nyerő pro,aki most tért át a hyperekre és 15on 4%os roival az utobbi 2hónap 7-ik legjobb nyerője.
    De ugye..a srácot nem ismerem személyesen,így bármennyi is jó üzletnek tűnik és nehezen tudnám jóhiszemű létemre elképzelni,hogy átverhet,minden megtörténhet.
    Tudtok bármilyen esetleg lehetőséget,amivel valamilyen szinten lehet garantálni azt,hogy nem tűnik el?
    Felajánlotta,hogy elküldi az ID-jét bescannelve,vagy bármit ami eszembe jut és jobban érzem magam tőle.
    Van valakinek tapasztalata ebben?
    Ez bizalmi alapon megy, nekem ez a véleményem, tehát ez a garancia. Mivel az egész "vállalkozás" alapból nem hivatalos dolog, így úgy tudom, hogy szerződést sem tudtok kötni. Innentől kezdve meg nem lesz más garanciád rá, csak az adott szava. Jól leinformálható emberrel kell kezdeni, a fent leírtakból nekem az jön le, hogy valószínűleg megbízható tag, akit régen ismersz. Ha +EV -nek érzed, akkor vágj bele.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #3
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Mediolanum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egyik általam skypeon már régóta ismert lengyel PS reg,akivel jó ideje beszélünk,segítünk egymásnak stb..írt ma nekem,hogy nem-e tudok valakit aki stakelné 30hyperre,mivel nincs meg a rollja hozzá,de nem akar 15ön tolni.
    Majd az az ötletem támadt,hogy akár én is stakelhetném,jó üzletnek tűnik,mivel a srác régóta nyerő pro,aki most tért át a hyperekre és 15on 4%os roival az utobbi 2hónap 7-ik legjobb nyerője.
    De ugye..a srácot nem ismerem személyesen,így bármennyi is jó üzletnek tűnik és nehezen tudnám jóhiszemű létemre elképzelni,hogy átverhet,minden megtörténhet.
    Tudtok bármilyen esetleg lehetőséget,amivel valamilyen szinten lehet garantálni azt,hogy nem tűnik el?
    Felajánlotta,hogy elküldi az ID-jét bescannelve,vagy bármit ami eszembe jut és jobban érzem magam tőle.
    Van valakinek tapasztalata ebben?
    Teljes mértékben nem lehet kikerülni az átverést, de amivel csökkentheted az az, hogy pl. ID card kérése, lakcímkártya kérése, valamint irathatsz vele egy szerződést, amit ő aláír, és beszkennelve elküldi, vagy akár egy felvettt skype beszélgetés is segíthet, amiben lefixáljátok a részleteket, és így elég sok minden lenne a kezedben, ha esetlegesen rosszra fordulna a dolog.
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Sok mindent nem tudsz csinálni. Max annyit, hogy kezdetben csak épp annyi BI-t küldesz neki, amennyiből tud regelni, így ha le is lépne a pénzzel, akkor az nem lesz olyan nagy érvágás.

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet poker18g eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljes mértékben nem lehet kikerülni az átverést, de amivel csökkentheted az az, hogy pl. ID card kérése, lakcímkártya kérése, valamint irathatsz vele egy szerződést, amit ő aláír, és beszkennelve elküldi, vagy akár egy felvettt skype beszélgetés is segíthet, amiben lefixáljátok a részleteket, és így elég sok minden lenne a kezedben, ha esetlegesen rosszra fordulna a dolog.
    Ne kerüljön erre sor, de szerintem hiába írnak majd szerződést, ha a srác le akar lépni a pénzzel, akkor őszintén szólva sztem "kitörölheti a papírral a seggét". Nem lesz hatóság, aki ezt elfogadja, ha fel akarja jelenteni, vagy ilyesmi. Ha ez nem így van, akkor javítsatok ki. Én is stakelt játékos vagyok, köztünk szóbeli megállapodás volt az elején, majd írásba is foglaltuk, de aláírás nem volt, csak így átláthatóbbak a feltételek. Megbízunk egymásban. Neki is van referenciája, meg nekem is. Ennél több hálistennek nem kell. Krono +1.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    Tag Mediolanum avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    fehervar
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Igen ,én is attól félek,hogy papírt senki se venné komolyan.
    Elég +Evnek tűnik a dolgo amit kár lenne kihagyni,de mégis ott van bennem azért a para,mert nem kis pénz aminek nem szeretném ha lába kélne
    Régóta dumálunk vele,30feletti srác,két gyerekkel csak nem lenne neki értelme 2K-val lelécelni,esetleg ebben bízok. Üzletileg hülyeség lenne kihagyni,de az az átkozott para
    Krono által írt ötlet nem rossz,ebből ki lehetne valamit okoskodnom.
    ő úgy kérte a stackelést,hogy elvileg 1Kja van fenn és ugye 100BI-hez szeretne még 2t,hogy tudja 30tolni.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Csinálj egy PS account egy közeli családtagodnak olyan emailel amit csak te ismersz, így azért jóval nagyobb befolyásod lesz.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet Mediolanum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ,én is attól félek,hogy papírt senki se venné komolyan.
    Elég +Evnek tűnik a dolgo amit kár lenne kihagyni,de mégis ott van bennem azért a para,mert nem kis pénz aminek nem szeretném ha lába kélne
    Régóta dumálunk vele,30feletti srác,két gyerekkel csak nem lenne neki értelme 2K-val lelécelni,esetleg ebben bízok. Üzletileg hülyeség lenne kihagyni,de az az átkozott para
    Krono által írt ötlet nem rossz,ebből ki lehetne valamit okoskodnom.
    ő úgy kérte a stackelést,hogy elvileg 1Kja van fenn és ugye 100BI-hez szeretne még 2t,hogy tudja 30tolni.
    3K nem kevés picit 30-as tétre?

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    évek óta nyerő prónak és az elmúlt két hónap 7. legnagyobb 15usd nyerőjének miért nincs rollja 1-el nagyobb tétre?
    JociBalboa likes this.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nem érdemes olyan emberekkel foglalkozni aki azért akar staker-t, mert "15-ön nem akarja tolni", főleg ha összesen 2k kéne még neki...

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •