Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Littlemage NL10 cash game video 4-6 asztal 2008.02.22.

    Sziasztok!

    Csináltam én is egy újabb videót, ez alapvetően egy "teszt" videó, ugyanis már többször kudarcba fulladt a videókészítésem, s nem akartam, hogy megint valami fontos felvétel ne sikerüljön.

    ezt is egy ideiglenes fájlból szedtem össze, de vannak benn jó húzások, extra bénázások, kommentekkel.

    Egyelőre rapidsharen van fenn, 3 részben, de gondolom nemsokára innen közvetlenül is letölthető.

    A 3 rész letöltése után Total Commanderrel egyszerűen fájlegyesítéssel egy file-á lehet egyesíteni.

    Az észrevételeket szívesen várom, jó szórakozást

    http://rapidshare.com/files/94679171...80224.001.html
    http://rapidshare.com/files/94731783...80224.002.html
    http://rapidshare.com/files/94775245...80224.003.html

    -----------------------------------

    A videó letölthető az Akadémia szerveréről is (külön-külön is megnézhető):

    Első rész - Játék
    Második rész - PT elemzés

  2. #2
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás kommentek

    Szia Littlemage,

    sikerült végre egy kis időt szakítani és megnézni a videódat, amit már napok óta akartam. Fűzök néhány kommentet hozzá építő szándékkal.

    1, Szerintem nagyon sok 5 asztal úgy, hogy közben még magyarázol. Én max 2-3 asztalon csinálnám és normál méretű asztalokon, mert ilyen kis mini asztalokon nagyon nehéz követni az eseményeket egy külső szemlélőnek, ráadásul még átfedések is előfodultak.

    2, Sokszor egészen egyszerűen túljátszottál lapokat. Miért? Erre itt NL10-en nincs semmi szükség. Jól látszik, hogy mekkora fish-sekkel vannak tele az asztalok, miért kell figurázni? Játsz szerintem egyszerű, standard játékot. Gyenge lapokkal ne játsz OOP.

    3, Nem kell adott emberre rászállni és "csakazértis" tőle visszaszedni a pénzt. Ezt teljesen felesleges és nagyon rossz hozzállás szerintem. Ebből egy csomó hiba származhat.

    4, Néha talán bizonytalan a játékod, sokszor van, hogy nem tudod, mit is csinálj pontosan. Erre persze nincs általános gyógyír, csak az, hogy játsz minél többet és egyre kevesebb ilyen eset lesz.

    Handek:

    2. perc: 8h 9h --> OOP nem játszanám. A suited connectorok tipikusan pozíciót igénylő lapok, amiket egyszerűen nagyon nehéz SB-ből vagy BB-ből jól játszani. Deep stack-ek esetén más lehet a helyzet, de alapesetben FOLD.

    6. perc: Itt több akció is van egyszerre

    J9s --> Én emelnék itt postflop. Ász nélkül nehéz callolnia, sztem itt a check/call a legrosszabb játék. Egy ilyen draw-t egy ilyen floppon sztem lehet agro játszani.

    AQo --> CBET MUSZÁLY, sőt akár 2nd barrel is mehetne. Simán lehet kis párja kézben, amivel még a cbetet callolhatta, vagy két magas lapja, amit már 2nd barrel-re el kell dobjon.

    67s --> Na ez egy szép és nehéz szituáció, de sztem ne hibáztasd magad, nem volt ez feltétlen rossz. Egy csomó draw-val, top pár + A-os színdraw-val is csinálhatta volna ezt, vagy sordraw-val!

    9.perc: 45s --> Itt miért nem cbetelsz???? AK3 a flop, az adott ellenfél ellen simán belefér a cbet, ráadásul még van egy gutshot draw-d is...

    16.perc: TJ --> OESD, ilyenkor sztem kevés az 1/2 pot hívás! Miért nem emelsz nagyobbat?

    19.perc: K6 --> Na ez talán tényleg fisheskedés volt

    27. perc: Bal felső asztal jó meglátás, sztem sincs értelme ilyen asztalon nyomni, én is kerestem volna másikat.

    39. perc: 5d6d: SB-ben NAGYON-NAGYON gyenge lap ez egy emelés megadására, még TJs is az lenne, nemhogy ez. Visszatolni preflop? Erre? Na azt felejtsd el sztem! Postflop pedig fold. Sjoene úgy emelt, hogy egyrészt check/raisre játszott, másrészt pedig egy bet és egy call után...Az oddsod pedig nincs meg, sőt lehet csak 6 outod van, ha az ellenfél esetleg egy színhúzót játszana ilyen agro módon....

    42. perc: JKs --> Nagyon túljátszottad szerintem. Teljesen feleslegesen. Minek ebbe belebonyolódni?

    45. perc: 78s --> 7-8-T szivárvány floppon sztem a legjobb döntés bet potot játszani és nyitni!

    Na ezeket gyűjtöttem össze!
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Köszi szépen, visszanézem, s úgy is el fogom olvasni.

    most amugy is jól jön minden kritika bátorítás, mert 2 rövidke session alatt elment 10-15 beülőm.

    Igyekszem "megnemtörténtté" tenni, s arra gondolni, hogy alapesetben ugyanezek emberek ellen nyereségesen játszottam.

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Megnéztem ezek alapján is, köszi az elemzést, igyekszem az észrevételeket hasznosítani

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem ezek alapján is, köszi az elemzést, igyekszem az észrevételeket hasznosítani
    Hnap délelőtt én is megnézem!
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hnap délelőtt én is megnézem!
    Én is a tiedet

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •