Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás NL100 - floppolt 2 pár

    A mai kedvenc Cake-es partim. Kezdem nem elhinni, hogy a river hányszor, de hányszor olyan kártya, amin elvérzek.

    Tudom, ezt preflop dobni kellett volna. Azért calloltam a 2. emelést, mert előttem már 3-an voltak a partiban és Ben_07 minden 3. partiban reraiselt. Így utólag megnézve a partit, a preflop minraise-re emelnem kellett volna.

    Csak AA-val verhetett, de azt szinte biztos, hogy slowplayeli, nem tűnt jó játékosnak. Azt nem tudtam elképzelni, hogy így játszon egy 22-t vagy 33-at. Szinte biztos voltam benne, hogy a floppon jobb vagyok, és ez be is jött, AK volt nála, flushdraw nélkül, ráadásul még backdoor flush esélye sem volt.

    Majd legközelebb lehúzom...

    #1421012291001108: Chelsea (6-Max) 12291
    Seat 2: Eagles11 (79,65 in chips)
    Seat 3: alexxxandre (99,50 in chips)
    Seat 8: mikeemei (61,80 in chips)
    Seat 9: Dirty Fred (112,60 in chips)
    Seat 10: Ben_07 (117,25 in chips)
    Eagles11: posts small blind $0,50
    alexxxandre: posts big blind $1
    Dealt to Dirty Fred [ ]

    mikeemei: raises to $2
    Dirty Fred: calls
    Ben_07: raises to $8
    Eagles11: folds
    alexxxandre: calls
    mikeemei: calls
    Dirty Fred: calls

    @@@ F_L_O_P @@@ [ ]
    alexxxandre: checks
    mikeemei: checks
    Dirty Fred: bets $24
    Ben_07: is all in 109.2500
    alexxxandre: folds
    mikeemei: folds
    Dirty Fred: is all in 80.6000
    Ben_07: returns uncalled bet $4,65

    *** TURN *** [ ]
    *** RIVER *** [ ]
    *** SHOW DOWN ***
    Ben_07 wins $239,70 with Two Pairs, Aces and Tens with King kicker

  2. #2
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Dirty Fred? Ez kész.

    Hosszútávon plusszos leszel a srác ellen, egyébként preflop fold. 8BB az sok Axs -el.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  3. #3
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dirty Fred? Ez kész.
    Szeretem megkavarni az amcsikat.

  4. #4
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Hát igen, szerintem is a pf játékkal van elsősorban a gond. A flopon viszont már nem volt mit tenni.
    Amúgy Demiro ahogy látom már NL100-on nyomod, gondolom mostanában váltottál mert pár hete még 50-en játszottál, ha jól emlékszem. Hogy sikerült a szintlépés?Mekkora BR-al vágtál neki a 100-nak?Milyenek a tapasztalataid a Cake NL100-as játékosairól?Mennyivel keményebb, ha keményebb egyáltalán mint az 50?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  5. #5
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    A minraisre emelnem kellett volna, de utána egy 26$-os kasszába kell még beraknom 6$-t, ez talán még belefér.

  6. #6
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, szerintem is a pf játékkal van elsősorban a gond. A flopon viszont már nem volt mit tenni.
    Amúgy Demiro ahogy látom már NL100-on nyomod, gondolom mostanában váltottál mert pár hete még 50-en játszottál, ha jól emlékszem. Hogy sikerült a szintlépés?Mekkora BR-al vágtál neki a 100-nak?Milyenek a tapasztalataid a Cake NL100-as játékosairól?Mennyivel keményebb, ha keményebb egyáltalán mint az 50?
    Neked bejött a Cake? Mikor játszol általában?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  7. #7
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, szerintem is a pf játékkal van elsősorban a gond. A flopon viszont már nem volt mit tenni.
    Amúgy Demiro ahogy látom már NL100-on nyomod, gondolom mostanában váltottál mert pár hete még 50-en játszottál, ha jól emlékszem. Hogy sikerült a szintlépés?Mekkora BR-al vágtál neki a 100-nak?Milyenek a tapasztalataid a Cake NL100-as játékosairól?Mennyivel keményebb, ha keményebb egyáltalán mint az 50?
    Nem játszottam 100-on túl sokat, nem néztem, de kb. 3-4K leosztás lehetett. Én nagy különbséget nem látok az 50-es és a 100-as játékosok között itt.

    A bankrollom megvan hozzá, de egyelőre nem nyerek jobban, mint 50-en, úgyhogy ha ez így marad, akkor egy időre visszamegyek 50-re. Bár nekem minden tétlépés után döcögött egy ideig a nagyobb téten a játékom, aztán egyszer csak beindult.

    Ami talán az előnye a magasabb tétnek, hogy a RB jobban jön, bár azt egyelőre nehezen tudnám kiszámolni, hogy mennyivel.

  8. #8
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Tényleg, mikor játszol és milyen néven?

  9. #9
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neked bejött a Cake? Mikor játszol általában?
    Hát tegnap este játszottam először. Volt egy csúnya bad beatem mindjárt az elején, fórumba be is raktam, de így elsőre tetszik. A szoftver maga tetszik, bár 3 óra körül kicsit kifagyott, de lehet, hogy a gépemben volt a hiba. A bónusz egész jól jön. 1500 hand alatt kiszedtem 30$-t, plusz a következő 10-nek a felénél vagyok. A gold chipek is egész jól jönnek, 8at szedtem össze.
    Kiváncsi vagyok hosszútávon milyen hatással lesz a játékomra a HUD nélküli játék.Robi te milyen néven játszol amúgy Caken?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  10. #10
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Demiro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg, mikor játszol és milyen néven?
    Esténként leszek főleg megtalálható, 8 után, Referee87 néven, de lehet hogy majd cserélgetem
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •