Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By misirulez

Téma: Nl10 sh - jj

  1. #1
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás Nl10 sh - jj

    Ellenfél 27/9, 40 hand alatt, de agronak tűnik. Megéri itt vitézkedni, vagy jobb a békesség és easy fold?


    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($3.60)
    UTG+1 ($9.90)
    CO ($15.83)
    Hero (BTN) ($20.41)
    SB ($18.94)
    BB ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BTN
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.45, SB calls $0.40, 1 fold, UTG+1 calls $0.35

    Flop: ($1.45, 3 players)
    SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $1, SB calls $1, UTG+1 folds

    Turn: ($3.45, 2 players)
    SB bets $2.60
    ‎"The worst things in life come free to us." | "The more you learn, the more you realize what you don't know. "

  2. #2
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Én ekkora betre eldobnám és menne a note.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ez nekem Kxdd valuebetnek tűnik, szal inf nélkül fold inkább ha láttad már donkolgatni airrel, vagy agresszíven játszani lap nélkül, akkor a call/call line-t preferálnám.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 05. 30. 12:20

  4. #4
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    A hand szám kevésnek tűnik ahhoz hogy itt bármit le lehessen vonni a játékával kapcsolatban és mivel nincs bent sok pénz így könnyen eldobható ez szerintem és tovább figyelném a játékát más partyban.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Ez most így sima dobás, de írd fel notenak, hogy pre OP call utan kis-fds-boardon ch/c-ol és scarecardba beledonkol 2/3-ot, legközelebb hasonló szituban meg már callolnám, és a nem diamond riveren is. De erre sincs amúgy szükség ahhoz, hogy nyerő legyél nl10en (meg kb. sehol máshol sem) csak én elég CS vagyok.

    Amúgy írta valaki, hogy mit reppel.
    Kb semmit, amit szeretne reppelni az a K, de az csak akkor lehet nála ha FD-s KcXc- je van viszont azzal meg nem fog donkolni hanem 99,9%.-ban ch/c-olni, ha itt azzal donkolna az azt jelentené, hogy valuebetelné, ahhoz pedig nem hiszem hogy elég jó játékos, és azt kellene feltételeznie, hogy te adod rosszabbal, fel kéne ismernie azt, hogy flopon a CB ranged legnagyobb részében overpárok vannak és neked ez a K scare-card, de azért ezt ne nézzük ki belőle szerintem, úgyhogy amit nekünk reppel az FD, amit meg reppelni szeretne az K.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2012. 05. 30. 10:05
    Magyarfiu likes this.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A következő hasonló helyzetben a turn call jó lenne. Riveren viszont akkor is fold. Oké, hogy egy scarecardon megpróbálja egy 20bb-s emeléssel elvinni a kasszát, de ez nagyon más kategória, mint a maradék 60 bb-jével allin menni blank riveren, ahol simán tehetik besült drawra, és ezt egy NL10-es reg is tudja.

  7. #7
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Köszönöm a hsz-okat. Eldobtam, mert ha riveren hív, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerültem volna ismeretlen ellen.

    Az is elképzelhető, hogy overcardokkal callolgat ilyen flopon, és akkor a K még el is találhatta, bár valószínűleg azzal is c/c-t játszana.
    ‎"The worst things in life come free to us." | "The more you learn, the more you realize what you don't know. "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •