Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree4Likes

Téma: NL30 squezelt pot QQ utg ellen

  1. #1
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás NL30 squezelt pot QQ utg ellen

    Ellenfelem 1k hand 20/16 60 f to 3bet, 10es 4bet. engem valszeg maniac-nak tart, sokszor 3beteltem most is, eddig többnyire dobott pre v flp. régebben hu kerültünk és az első handben 99 insta 5bet volt ellenem. volt light 4betje sb vs bb ellenem. utg 23at nyit.

    közös handünkben QQxTA boardot betelt végig ellenem úgy, hogy river 12es potba 19et hívott majd dobott a pusomra 6 dollárért.

    az egyik calloló fish, másik nit. sztem squeeze rendben van.

    minden gondolatotok érdekel: annyit hozzá, hogy valószínűleg nem ad hitelt a 3betemnek, köbö any two-ra is tehet. cbetre az esetek felében dob, 3bet potban eddig 5/1.

    milyen rangel callol itt szerintetek? mivel 4betel?

    flop cbet std-nek tűnik, valaki essetleg mást játszana?
    ha raiseli a cbetünket, hogy kéne folytatni? mire tesszük ekkor?
    ha callol mit lépünk blank, 8, T, J illetve K-A valamint 9, Q turnokon és miért?

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG OMG Shark ($30.08) 100bb
    CO seos33 ($23.62) 79bb
    BTN ImeanCash_ ($41.37) 138bb
    SB Corvus81 ($32.68) 109bb
    BB KecskeBela ($41.54) 138bb

    Pre-Flop: ($0.45, 5 players) KecskeBela is BB
    OMG Shark raises to $0.90, seos33 calls $0.90, ImeanCash_ calls $0.90, 1 fold, KecskeBela raises to $4.35, OMG Shark calls $3.45, seos33 folds, ImeanCash_ folds

    Flop: ($10.65, 2 players)
    KecskeBela ($37.19)?

  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Érdekes hand. A helyében csak blöffből 4betelnélek és minden monsterrel callolnám a 3beted/sqz-ed.(any2vel nem feltételezem, hogy calloz) Itt én b/f 5.5$-t tolnék. Ha megraisel, akkor legjobb esetben flippen leszel, de a pározódott board miatt szerintem sokkal inkább tolnám a value irányba a range-ét. ha callol és nem Q jön, akkor kb feladnám, mert nem nagyon hiszem, hogy pl AJ-vel ő itt tönkremenne, ha van egy kis esze. De majd a nagyok megmondják a tutit
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #3
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    3 embert sqzlsz blindrol ugy h az egyik egy "callolo" fish sztem ilyenkor nem any2ra fog tenni .
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ez így valóban túlzásnak tűnik, de sztem ő itt nem tesz erős lapra. ez azért lehet fontos, hogy slowplayezhet monstert bár ennyi ember ellen nem biztos, hogy vállalja.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Külföld
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Castor gondolatmenete szerintem helytálló, viszont nekem nem illik bele a képbe a fent említett közös handetek(river push).
    Pozíció tudatában esélyes,hogy megemeli a cbetedet, amire dobni kell, viszont a dámákban szerintem van SD érték. Viszont a ch/c nagyon weak játék.
    b/f felé hajlok.

    Szerk: UTG-ből ez akár PP is lehet, és a fish biztos calljának tudatában meg volt az odds a megadáshoz.
    Utoljára módosítva: Lasthero által: 2012. 05. 29. 23:18

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    az említett handnek ehhez nincs köze, annyi az érdekes h valszeg totál airrel tolt overbetet riveren.

    beszéltettünk már pára róla, még jó lenne pár hsz mert kíváncsi vagyok aztán megírom h mit gondolok

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    A Villain őrült blöffökre, movekra képes. A sqz call rangeben benne lehet az KK, AA + TT, JJ.
    De IP nem zárnám ki a JTs - AQs + KQo, AQo; Ha raiseli cbetet én bepakolom 100bb-n. (a ranget és stílusát figyelembe véve)

    Rólad mit láthat?

  8. #8
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Bet $6-call
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #9
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    kisrapi +1.

    Amúgy amiket leírtál, hogy maniacnak tart téged mert sokat 3beteled, jellemzően olyan dolog amit csak te gondolsz mert ha mutatásba nem kerültetek úgy, hogy nálad valami nagy hülyeség volt és a lineod is valami idiot volt, akkor nem lehet oka hulyenek feltételezni téged csak azért mert párszor 3betelted őt, ennek nincs semmi értelme. Valszeg használ hud-ot és ott is értelmes statokat kell látnia nálad.

    Headsup-ra ha csökken az asztal és első handben 5bet AI tol 99.-el egy regular ellen akivel amúgy is necces volt a dinamika, ebben semmi kivetni valót nem látok, bár tény hogy nem egy nit játék, de nagyon kevés HU tapasztalattal meg merem kockáztatni, hogy std.


    UTG 32 vel nyitni, az viszont már elég érdekes(gondolom 32s), nyilván nem védeni akarok senkit, de lehet indokolt pl.: ha 4 handed egy nit ül mögötte és a vakok meg fishek akik sokat dobnak CBetre mondjuk vmelyik ellen egész deepen van(amelyik meg kifizeti bármivel...).
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2012. 05. 30. 09:52
    bandus and rusherninja like this.

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    23 %ban nyit, nem írtam oda, félreérthető

    egyébként igazad van persze, van még 1-2 noteom róla amik furcsaságok, csak azokat a kliensbe írtam. Nagyjából azt akartam mondani ezzel, hogy nem fog feltétlenül erős lapra tenni, mert sokadszor 3betelem. A 99et én sem tartom rossznak, de mindenképpen elmond róla valamit.

    igazából flop én is a bet/call tartom jónak, viszont kérdés, hogy turnon mit kéne lépni. ez érdekel igazából!!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •