Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By kriispirolls
  • 1 Post By kriispirolls

Téma: kriispirolls MTTénykedései

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás kriispirolls MTTénykedései

    Hey!

    Mar regota akartam nyitni egy topikot a handjeimnek de valahogy sose jott ossze.

    Microtetes MTTket jatszok a PSen. Igyekszem majd minel tobb erdekes handet berakni.

    Kezdem is egy mai handdel. A verseny a PS 2$ 6max versenye.

    BTN kompetensnek tunt az FT alatt vegig, sokat nyitott poziciobol, hasznalta a stackjet. 109 hand alatt 34/28/5 statjai voltak.

    SB vegigniteskedte a donto asztalt, 1 nagy coolerben szerezte meg a stackjet azota csak dobal. 109 hand alatt 15/7/2.0.

    Engem TAGnak lathattak.

    Szerintetek ez a hand jo volt igy? HU potban sztem standard de SB callja elegge meglepett. Nagyon feszesen jatszott de nem tudom elkepzelni h pl. AA-n kivul massal is akarna 3 way potban jatszani 15bb-bol OOP. Button nyito ranget sztem magasan verjuk szerintem.
    A button callja utan dobott ugyh valszeg nem monsterrel flatelt...Vajon mi az a hand range amivel meg csak callol mert nem akarja betolni? Verjuk ezt a ranget?
    Amugy sztem eleg standard hand de kivancsi vagyok ki h velekededik SB calljarol. Ti hogy jatszottatok volna? Flatcall nem tetszik OOP, squeeze/fold nem tetszik, fold weak sztem.


    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    BTN GarretWOGmas (2,665k) 76bb
    SB punkie67 (523k) 15bb
    BB kriispirolls (847k) 24bb

    Blinds: 18k/35k Ante 4.4k

    Pre-Flop: (66k, 3 players) kriispirolls is BB
    GarretWOGmas raises to 77k, punkie67 calls 60k, kriispirolls goes all-in 842k, GarretWOGmas calls 765k, punkie67 folds

    Flop: (1,775k, 2 players, 1 all-in)

    Turn: (1,775k, 2 players, 1 all-in)

    River: (1,775k, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: 1,775k
    kriispirolls shows

    GarretWOGmas shows


    GarretWOGmas wins 1,775k (net +928k)

    kriispirolls lost 847k
    punkie67 lost 81k
    Utoljára módosítva: kriispirolls által: 2012. 05. 30. 00:49
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Én már fél éve akarok nyitni egy topikot, de mindig iszonyat lusta voltam,vagyok

    A handről:
    Szerintem std, sztem
    Azért mert tudott egy TT-et mutatni nem kell kételkedni a döntésed helyességében, aggro ember ellen 3-way button emelésre ATs-el sose lesz hiba betolni(plusz itt már bennvolt 200k).

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Nem is azon filoztam, azt irtam is h BTN range ellen standard, csak az SB callja a kerdes igazabol Amugy sztem nyiss te is topikot, tok poen, nezd, mar nalam is volt hozzaszolas meg minden
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Ezennel a topikot feltamasztom

    Eleg nagy szopóagon vagyok mostanaban ugyhogy nem art egy kis extra motivacio, amit remelhetoleg ebbe a topikba valo posztolgatas valamilyen szinten elosegit.

    Heti celok (egyszeruseg kedveert jovo pentekig)

    Jatszani meg kb 150 MTT-t.
    Megnezni 2 DeucesCrackedes, 2 Runitonceos es 2 CardRunnerses videot, es kijegyzetelni a lenyeget
    +os vasarnapot csinalni
    Legalabb 5 hand historyt felrakni a topikba elemzes celjabol.

    Life celok

    Legalabb egyszer elmenni futni a Margitszigetre (igen, direkt megvartam mig szar ido lesz!! ) vagy bicozni meg 30km-et
    Meghallgatni 2-3 albumot amit meg sose hallottam...manapsag annyi rohadt jo zene van, es olyan keveset hallgatok belole! Irjatok tippeket/kedvenceket!
    Diddley bow-t epiteni (Seasick Steve performing a self build diddley-bow during LiveXS interview at Pinkpop - YouTube).
    Elolvasni egy nemet nyelvu konyvet. Felsofokum van nemetbol de nagyon sokat felejtettem, es nem akarom hogy karba menjen a megszerzett tudas!


    Egyelore ennyi, remeljuk menni fog!

    peace

    Kris
    Slynzor likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  5. #5
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    zene: Nekem most nagyon adja a The Strypes, ha bejön a blues, rocknroll, ilyesmi, akkor élvezni fogod
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezennel a topikot feltamasztom

    Eleg nagy szopóagon vagyok mostanaban ugyhogy nem art egy kis extra motivacio, amit remelhetoleg ebbe a topikba valo posztolgatas valamilyen szinten elosegit.

    Heti celok (egyszeruseg kedveert jovo pentekig)

    Jatszani meg kb 150 MTT-t.
    Megnezni 2 DeucesCrackedes, 2 Runitonceos es 2 CardRunnerses videot, es kijegyzetelni a lenyeget
    +os vasarnapot csinalni
    Legalabb 5 hand historyt felrakni a topikba elemzes celjabol.

    Life celok

    Legalabb egyszer elmenni futni a Margitszigetre (igen, direkt megvartam mig szar ido lesz!! ) vagy bicozni meg 30km-et
    Meghallgatni 2-3 albumot amit meg sose hallottam...manapsag annyi rohadt jo zene van, es olyan keveset hallgatok belole! Irjatok tippeket/kedvenceket!
    Diddley bow-t epiteni (Seasick Steve performing a self build diddley-bow during LiveXS interview at Pinkpop - YouTube).
    Elolvasni egy nemet nyelvu konyvet. Felsofokum van nemetbol de nagyon sokat felejtettem, es nem akarom hogy karba menjen a megszerzett tudas!


    Egyelore ennyi, remeljuk menni fog!

    peace

    Kris
    Az ev felett futást, kifelejtetted a heti célok közül. Továbbá javaslom egy rontáslevétel összehozását.
    Utoljára módosítva: Csoszogi33 által: 2013. 09. 13. 22:41

  7. #7
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Most akkor feltámasztottad?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás Update, kis kesessel :D

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $10+$1

    Stacks:
    UTG p6ngerjas (12,964) 26bb
    UTG+1 JyoujiFunai (13,825) 28bb
    MP1 Spunk1977 (18,740) 37bb
    MP2 azart1010 (35,644) 71bb
    MP3 RiverJohann (8,925) 18bb
    CO galleguito (19,142) 38bb
    BTN kriispirolls (41,418) 83bb
    SB mikeyeomans (3,562) 7bb
    BB rulegospodin (14,322) 29bb

    Blinds: 250/500 Ante 60

    Pre-Flop: (1,290, 9 players) kriispirolls is BTN
    2 folds, Spunk1977 calls 500, azart1010 calls 500, 2 folds, kriispirolls raises to 3,000, 2 folds, Spunk1977 folds, azart1010 calls 2,500

    Flop: (7,790, 2 players)
    azart1010 checks, kriispirolls bets 3,271, azart1010 calls 3,271

    Turn: (14,332, 2 players)
    azart1010 checks, kriispirolls bets 6,019, azart1010 calls 6,019

    River: (26,370, 2 players)
    azart1010 goes all-in 23,294, kriispirolls calls 23,294

    Final Pot: 72,958
    kriispirolls shows high card Ace - King kicker

    azart1010 shows high card Ace


    kriispirolls wins 72,958 (net +37,314)

    Spunk1977 lost 560
    azart1010 lost 35,644

    7c9c-tol feltem leginkabb (de arra van blockerem ), meg hogy neha mutat egy KTo-t vagy KcJc-t, de a readjeim alapjan utobbiak azert valoszinutlenek voltak. Miota behuztam a Bigger 11-t nem ment a legjobban a jatek, sokszor elvesztettem a koncentraciomat vagy spewoltam, de ez a hand megadta az onbizalmat ahhoz hogy probaljak egy kovetkezo szinten gondolkodni, probaljam exploitalni az embereket es bizzak a readjeimben, meg ha neha ez fura lineokat vagy nehez szituaciokat is eredmenyez.

    Gondolom a legtobbeknek az ''uristen, micsoda hulye jatek'' gondolat fogalmazodik meg a leosztassal kapcsolatban, de amikor aterezzuk a dinamika, a range, a timing tellek, a betsizing, ellenfel lelkiallapota stb. alapjan kialakult helyzetet, es szinte magunk elott latjuk hogy mi van nala, akkor biznunk kell a readunkben! Ez megnyilvanulhat herocallokban, bloff check/raiseben, nehez dobasokban, a lenyeg hogy ne feljunk az ismeretlentol! Ezt a K7o-t az esetek 99%ban dobom pre, de az ellenfel tendenciai, a stackmeretunk, es a runout pont egy tokeletes, de nem standard linera adott lehetoseget.


    Lassan izzitom is a klienst es inditom a mai grindot, sok sikert mindenkinek mara!
    lumpi likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    100/200 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $13 Wednesday War

    Stacks:
    UTG vladqa (6,112) 31bb
    UTG+1 Piri0 (4,938) 25bb
    CO kooffee (5,750) 29bb
    BTN ohsortudo_BR (6,563) 33bb
    SB kriispirolls (9,748) 49bb
    BB SoSo Ruthless (29,612) 148bb

    Blinds: 100/200 Ante 20

    Pre-Flop: (420, 6 players) kriispirolls is SB
    4 folds, kriispirolls calls 100, SoSo Ruthless checks

    Flop: (520, 2 players)
    kriispirolls checks, SoSo Ruthless checks

    Turn: (520, 2 players)
    kriispirolls bets 265, SoSo Ruthless calls 265

    River: (1,050, 2 players)
    kriispirolls checks, SoSo Ruthless bets 630, kriispirolls says "hope u dont have 67", kriispirolls calls 630

    Final Pot: 2,310
    kriispirolls shows Ace King high

    SoSo Ruthless shows


    kriispirolls wins 2,310 (net +1,195)

    SoSo Ruthless lost 1,115


    Ez a hand mokasabb, preflop misclickeltem, srac eddig eleg sokat 3betelt meg isolalt, szoval vagy limp/reraise vagy fold a jo sztem, mindenesetre veletlenul belimpeltem. Amikor pre checkbackelt mar tudtam h itt Kx,Ax nem nagyon van, ilyenekkel mar boven ramemelt volna sztem.

    Flopon sztem barmilyen parral, FDvel, sorhuzoval hivna, tehat a checkback utan abszolut airre tettem. Turn valuebet Riveren csak a 89 es a 67 ert oda, ezekkel neha raiselt volna sztem turnon (67cc-vel mondjuk, 67ss-el sztem mar a flopon hivna), a sorhuzok es a turn flushhuzo besult. Az en rangem itt azert eleg gyenge ez utan a line utan, o pedig kis gondolkodas utan meghivta a pot 60%-t. Nekem ez a sizing nagyon bloffosnek tunt, mint irtam az en rangem itt nagyon gyenge es ezt o is latja, valuebetnek egy ilyen 1/3 - 1/4 pot size betet tudnek elkepzelni inkabb, amit az o szemszogebol meg kifizethetek vmi gyengebbel. Szoval a timing es betsizing alapjan ez inkabb tunt besult sor/flosshuzonak mint valuehandnek (amibol amugy se volt sok), ugyhogy calloltam. A preflop misclick egesz erdekes kis handet csinalt ebbol
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •