Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás Sit'N Go mint hobbi

    Munka melletti hobbi jatekoskent altalaban este kisse faradtan tudtam csak elulni egy-ket orara jatszogatni. Igy neha a 8-10 asztalon jatszott CG-k eleg vesztesegesek is tudtak lenni. (azert hosszabb tavon nyertem)

    Ekkor probaltam ki a SNG-t (6 resztvevo NLH) egy asztalon. Azon tul, hogy nagyon szorakoztato, nekem eddig sokkal jovedelmezobb is mint a CG. Valahogy itt jobban ki tudom jatszani a tudasomat.

    Mostanaban foleg $10 nevezesun indulok a Titanon (napi 2-3-mat jatszok).
    A ROI 85 meccs utan atlagosan (2-10 dollar nevzesuk) 46% (csak a 10 dollar -22 meccs- 66%).

    Alapvetoen a Harrington konyvben leirtak menten jatszom, eleinte feszesen, aztan egyre aggressivabban, az M-szamokat es az asztal "momentumat" figyelembe veve. A HU-ban meg folyamatos nyomas, akar nekem van nagyobb zsetonom, akar az ellenfelnek. A pofonok elol meg probalok elhajolni.
    Utoljára módosítva: Bajkevero által: 2008. 02. 26. 09:39

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy jól megy, én nem nagyon sng-ztem.

  3. #3
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Munka melletti hobbi jatekoskent altalaban este kisse faradtan tudtam csak elulni egy-ket orara jatszogatni. Igy neha a 8-10 asztalon jatszott CG-k eleg vesztesegesek is tudtak lenni. (azert hosszabb tavon nyertem)

    Ekkor probaltam ki a SNG-t (6 resztvevo NLH) egy asztalon. Azon tul, hogy nagyon szorakoztato, nekem eddig sokkal jovedelmezobb is mint a CG. Valahogy itt jobban ki tudom jatszani a tudasomat.

    Mostanaban foleg $10 nevezesun indulok a Titanon (napi 2-3-mat jatszok).
    A ROI 85 meccs utan atlagosan (2-10 dollar nevzesuk) 46% (csak a 10 dollar -22 meccs- 66%).

    Alapvetoen a Harrington konyvben leirtak menten jatszom, eleinte feszesen, aztan egyre aggressivabban, az M-szamokat es az asztal "momentumat" figyelembe veve. A HU-ban meg folyamatos nyomas, akar nekem van nagyobb zsetonom, akar az ellenfelnek. A pofonok elol meg probalok elhajolni.
    Ez jól hangzik, ha ez megy jobban hosszútávon akkor játssz sit and gokat.De a 86 lejátszott verseny még nagyon kevés, hogy képet kapj a játékodról.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Én is szoktam SnG játszani, alapvetően jól lehet gyakorolni mint a Heads Upot mint tournament játékot vagy a 6 max asztal játékát is.


    Én szeretem a kisebb tour jellegű SnG-ket, 30-50 fős játékos állomány.
    Számomra élvezetesebb SnG játszani sokszor, mint cash asztalon nyomulni, na de izlések és pofonok.

  5. #5
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez jól hangzik, ha ez megy jobban hosszútávon akkor játssz sit and gokat.De a 86 lejátszott verseny még nagyon kevés, hogy képet kapj a játékodról.
    Tudom, hogy meg nagyon keves az elemszam, a kis "statisztikamat" is csak azert csinaltam, hogy szamszerusitsem, hogy hol is tartok.

    Amin most probalok javitani az a Heads Up nyeresi aranyom. Mert ugye a Titan kifizetesi strukturanal 1 db masodik es 1 bukas meg kicsit veszteseges jatek (kb -5% ROI), 1 elso es 1 bukas pedig mar ~50%-os ROI. Celkent a 4 jatszmabol 1 db nyeres, 1 db 2. hely es 2 bukas van megjelolve.

    Ha valaki tud jo HU online cikkeket, esetleg konyveket, legyszi jelezze!!!
    Eddig azt a taktikat kovetem, hogy ha nekem van tobb zsetonom, akkor mindig megduplazom a tetet, ha nekem van kevesebb zsetonom, akkor meg mindig all-in (amikor az ellenfel nem vagy meg nem emelt). Egyszer-egyszer csak megadok, hogy ne legyen ennyire kiszamithato a taktika. Ha az ellenfel emel ram, akkor vagy dobok vagy emelek (altalaban ALL-IN). Probalom mar preflop vagy eldobatni a lapjat vagy (ha nekem kedvezo) kozepen latni az osszes zsetont.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    HU-ról van sok viszonylag jó cikk a neten. Nem tudom, ide illik-e belinkelni, de címet küldök neked ha kell.
    Egyébként Google: Heads Up Strategy, ha tudsz angolul.

    Amit leírtál stratégia, az sztem nem túl jó. HU-ban mind a kettőtöknek ugyanakkora az effektív stackje, szóval ugyanúgy játszhatsz mindkét pozícióban. A végjátékban (stack < 10BB), már nagyjából Push-Fold típusú a játék, amire vannak táblázatok, hogy melyik pozícióban mennyi stackkel mivel érdemes betolni. Persze érdemes néha megadni is.

    Én is Titanon játszom, amíg még lehet, begginer 5$-on, az aranybánya.
    100 meccs, 49% ROI. Vannak itt is jók,de mondjuk minden asztalon 1-2. A többi fish.

    Lassan én is lépek feljebb 10$-ra. Kíváncsi vagyok az ottani mezőnyre. Gondolom ultra fishek ott már nincsenek...

    És hogymiért is szeretem az SnG-t sokkal jobban aCGnél? Mert van konkrét cél, amit el lehet érni, és a végén tudod, hogy sikerült (vagy nem).

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Bajkevero!
    Nem akarok beleszolni,de sc vhogy nem azt mutatja amit mondasz
    Kicsit korrigállak:17 sng -36%ROI -12$profit ezek gondolom 1 $-os sng-k
    Ha Sharkscope téved akkor bocsi....

    ui.nyugi nekem is van olyan accountom,ahol nagyon rossz a ROI-m,de én nem verem nagydobra
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  8. #8
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Mosoly

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HU-ról van sok viszonylag jó cikk a neten. Nem tudom, ide illik-e belinkelni, de címet küldök neked ha kell.
    Egyébként Google: Heads Up Strategy, ha tudsz angolul.
    Hali!

    Jöhet.

  9. #9
    Gus
    Gus nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Gus avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 28.
    Hely
    Australia
    Hozzászólások
    613

    Alapbeállítás

    mivel ujjabban nekem is csak s&g ra van idom en is ezeket tolom...
    a "nagyok" azt mondjak, legalabb 500 jatek kell hozza, hogy igazan lehessen latni az eredmenyt ,mert attol kissebb szeriaban 1-1 nyero vagy buko szeria kicsit elferditi az igazsagot..
    nekem ennyi van
    Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit Form Network Filter
    GusTheHun 64 $5 $7 76% $299 - PokerStars E27-27 S5-10 x
    GusTheHun 73 $2 $10 14% $115 - PokerStars E45-45 S10-10 x
    GusTheHun 93 $2 $5 40% $203 - PokerStars E45-45 S5-5 x
    GusTheHun 232 $2 $7 29% $410 - PokerStars E45-45 S<=10 x
    GusTheHun 308 $2 $8 29% $702 - PokerStars E45-45 S<=20 x
    GusTheHun 536 $2 $9 27% $1,277 - PokerStars E<=45 S<=20 x


    viszont en ugy talaltam, hogy a 45 fosek, ha van ra idod, jobban kifizetodoek mint a 9 -27 fosek es talan kicsitt kevesebb a szerencse faktor bennuk..
    többet ésszel mint ész nélkül...

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet CrisRoniii7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bajkevero!
    Nem akarok beleszolni,de sc vhogy nem azt mutatja amit mondasz
    szerintem a sc kozel se pontos, inkabb csak kozelito ertek lehet

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •